دیدن صوفیه ریچی داغترین لباس شنای زنانه دوتکه لحظات تمام وقت

وجود دارد هیچ انکار آن صوفیه ریچی دارای یک قاتل بیکینی بدن. نه به ذکر است, لباس شنا خود را مجموعه نیست و نیمی بد!

21 ساله می داند که چگونه به جولان دادن او باب روز شکل در انواع شیک لباس شنا, از ظریف خاکی-باب اعداد به روشن و جسورانه به نظر می رسد. اما وجود دارد یک دست کت و شلوار خاص او به نظر می رسد به نفع. بیش از یک بار در Instagram در این مدل مطرح شده در حیوانات چاپ شماره که او را دوست دارد به accessorize با نرم و صاف کردن سایه و شیک گردنبند.

اگر ما به همین دلیل است که او می خواهم می خواهم به rewear یک قطعه است که او به نظر می رسد باور نکردنی در آن آمده به عنوان یک بیت از تعجب با توجه به او گفت: جهان وطنی است که او صاحب حدود 50 تا 60 مناسب. “من احساس می کنم مثل من دنبال این است که همیشه شیفته, حالا, من,” او گفت: انتشار.

این عشق شنا به تازگی فراتر به طراحی یک خط است. فقط در این سال تیمی با بیان دوست داشتنی با نام تجاری Frankies حالا برای ایجاد یک همکاری است که همه در مورد کالیفرنیا cool-girl جذابیت. “هنگامی که خواب مناسب ‘آن’ به همکاری با صوفیه فورا به ذهن آمد” شرکت بنیانگذار و مدیر خلاق Francesca Aiello گفت. “او دودی اعتماد به نفس و زنانگی است.”

بدون شوخی! از زیر خاک دوچرخه سوار در ساحل, ارتباط جنسی, سرگرم کننده در خورشید سابق در-دوباره خاموش, دوباره, دوست پسر, دوست, Scott Disickنگه داشتن اسکرول برای دیدن برخی از Richie داغترین لباس شنای زنانه دوتکه لحظات از همه زمان! ما قول می دهم شما نا امید نمی شود.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de