تام و ملجأ نشان دهنده حرفه ای پس از ‘DWTS’ برکناری آدرس بازنشستگی

به دنبال بازگشت با یک لبخند. سه روز پس از آشکار است که او تا به حال شده است axed از رقص با ستارهمیزبان تام و ملجأ باز کرد تا در مورد آنچه که او حرفه ای است شامل — و چگونه خدا را شکر او است.

“من ‘حرفه ای’ است که فقط به نظر می رسد که یک پیشرفت منطقی زمانی که با حقیقت است و به نظر من یک داستان دوستی به جای نشان می دهد. و اگر در این دوره از ساخت آن دوستان یکی از آنها اتفاق می افتد به کسی که شما بت از دوران کودکی شما لعنت به خوبی بهتر درک کنند که چگونه خوش شانس شما هستند” کمدین, 62, ارسال شده از طریق Instagram روز پنج شنبه, جولای 16, در کنار یک عکس از او و دیک ون دایک. “به همه شما دوستان من هنوز برای دیدار با تشکر از شما برای کلمات نوع خود در این هفته. من فروتن. و در حال حاضر تحت الشعاع خود را چاپلوسی به احتمال بسیار زیاد غیر ممکن است زندگی می کنند.”

مشاهده این پست در Instagram

من “حرفه ای” است که تنها به نظر می رسد به یک پیشرفت منطقی زمانی که با حقیقت است و به نظر من یک داستان دوستی به جای نشان می دهد. و اگر در این دوره از ساخت آن دوستان یکی از آنها اتفاق می افتد به کسی که شما بت از دوران کودکی شما لعنت به خوبی بهتر درک کنند که چگونه خوش شانس شما هستند. به همه شما دوستان من هنوز برای دیدار با تشکر از شما برای کلمات نوع خود در این هفته. من فروتن. و در حال حاضر تحت الشعاع خود را چاپلوسی به احتمال بسیار زیاد غیر ممکن به زندگی با 😉❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تام برگرون (@tombergeron) در

او همچنین اطمینان داد که طرفداران او اجازه رفتن از ABC رقابت های سری او نخواهد بود حلق آویز کردن خود میزبانی کلاه فقط رتبهدهی نشده است. هنگامی که یک فن اظهار داشت: “فقط به خاطر اینکه شما نمی میزبانی DWTS به این معنا نیست شما باید به بازنشسته یا آن را ؟ شما فقط نگاه کنید تا جوان” او سریع به پاسخ. “نه بازنشستگی” برگرون نوشت.

در دوشنبه, جولای 13, سابق امریکا را, جالب ترین ویدئوها میزبان توییتی که او نمی خواهد در بازگشت به سالن برای فصل 29.

“فقط مطلع @DancingABC خواهد بود در ادامه بدون من” او توییتی در آن زمان است. “این باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من. ممنون میشم برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است. که گفت:, در حال حاضر چه هستم من قرار است انجام دهد با تمام این زرق و برق ماسک?”

ماساچوست بومی میزبان نشان می دهد از آنجا که اولین آن در سال 2005. ارین اندروزکه در پیوست به عنوان cohost در سال 2010 سرنگون شد.

Tom Bergeron Reflects on Career DWTS Not Retiring
تام و ملجأ ABC/اریک McCandless

“تام و ملجأ برای همیشه خواهد بود بخشی از رقص با ستاره ها ، همانطور که ما سوار در یک خلاق جهت او حرکت نشان می دهد با ما از صمیم تشکر و قدردانی برای علامت تجاری خود را از شوخ طبعی و جذابیت کمک کرد که این نشان می دهد یک موفقیت” ABC و استودیو گفت: در یک بیانیه مشترک به ما هفتگی. “ارین را نیز نمی توان بازگشت و ما قدردانی از همه که او را به سالن رقص. طرفداران شده اند ریشه برای او و پس از او در اصل رقابت به عنوان یک شرکت کننده در سال 2010 و امضای او حس شوخ طبعی تبدیل به یک مشخصه نشان می دهد.”

این گوینده برنامه ورزشی, 42, در واکنش به این خبر در روز سه شنبه, جولای 14.

“با تشکر از شما ABC و کل رقص با ستاره ها خانواده برای 6 فصل به یاد ماندنی” او هنوز توییتی. “آن سال نبوده است به ویژه بدون من محبت میزبان تام برگرون با استعداد, رقصنده و شوخ قضات است. من همیشه گرامی من زمان بر است که حتی اگر من بهترین راه رفتن در پاشنه است.”

که همان روز ABC اعلام کرد که بانک Tyra را به عنوان میزبان برای فصل 29.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de