انگلستان ‘بالاتر از واقعیت’ COVID-19 تلفات با شمارش افرادی که درگذشت طولانی پس از دوره نقاهت: مطالعه

یک پیاده روی پیاده روی در طول هزاره پل دور از کلیسای جامع سنت پل در لندن در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 به عنوان درجه حرارت در حال انتظار برای دوباره بالا, ضربه 31 درجه سانتیگراد در لندن است. — AFP/فایل

لندن: بریتانیا دستور فوری بررسی جمعه به چه coronavirus مرگ و میر پس از شمارش یک مطالعه نشان می دهد مقامات بهداشتی در حال غلو کردن تلفات با شمارش افرادی که درگذشت طولانی پس از دوره نقاهت.

بیش از 45 ، 000 مرگ و میر ثبت شده در بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در انگلستان و بسیاری از درگذشت بدون اینکه تست شده ساخت کشور شیوع کشنده ترین در اروپا است.

اما یک مقاله برای دانشگاه آکسفورد مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد نشان داد “آماری نقص” در راه اطلاعات جمع آوری شده توسط آژانس بهداشت عمومی در انگلستان است.

نویسندگان یون K Loke و کارل Heneghan گفت که در تدوین مرگ اطلاعات بهداشت عمومی انگلستان به سادگی چک لیست خود را از آزمایشگاه تایید موارد در برابر یک مرکز ثبت نام از مرگ و میر به ببینید که آیا آنها هنوز زنده هستند.

“یک بیمار که دارای آزمایش مثبت اما با موفقیت درمان شده و از بیمارستان مرخص خواهد شد هنوز هم محسوب می شود به عنوان یک COVID مرگ, حتی اگر آنها به حال یک حمله قلبی و یا اجرا شد توسط یک اتوبوس سه ماه بعد” آنها نوشت.

آنها پیشنهاد این می تواند توضیح دهد که تغییرات در انگلستان روزانه تلفات و به همین دلیل مرگ و میر وجود دارد کاهش یافته و در همان راه آنها را در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که جمع آوری داده های خود را.

تحت این رویکرد “هیچ کس با COVID در انگلستان مجاز است که تا به حال بهبود یافتن از بیماری خود” مقاله گفت — و در نهایت مرگ و میر را شامل می شود هر یک از 292,000 افرادی که تا به حال ویروس.

“آن زمان برای رفع این آماری نقص است که منجر به بیش از حد اغراق COVID مرگ و میر مربوط به” آن گفت: توصیه تنها مرگ و میر در عرض 21 روز یک تست مثبت شامل آمار و ارقام.

در پاسخ وزیر بهداشت مت Hancock خواسته بهداشت عمومی انگلستان به فوریت بررسی راه این گزارش مرگ و میر “با هدف ارائه وضوح بیشتر در تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19” سخنگوی گفت.

اما روزانه به روز شده coronavirus تلفات است تنها یکی از راه های اندازه گیری مرگ و میر.

بریتانیا کرایه فقط به عنوان بد زمانی که بیش از حد “مرگ” در طول شیوع شمارش اندازه گیری که شامل افرادی که فوت کرد بدون اینکه تشخیص داده شود و یا به عنوان یک نتیجه از ویروس کاهش تلاش های مانند لغو روال عمل جراحی است.

دفتر آمار ملی می گوید که 54,000 بیشتر نفر در انگلستان و ولز در این سال به جولای 3 از میانگین پنج ساله برای آن دوره است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>