رودخانه یانگ تسه بدترین سیل در دهه های نیروی میلیون ها نفر از خانه ها در چین مرکزی

AFP/خ/فایل

جیوجینگ: swathes گسترده ای از چین شده اند هولناک توسط بدترین سیل در دهه های همراه توانا رودخانه یانگ تسه با ساکنان ستون به قایق و موقت rafts برای فرار از سیل که سقوط کرده است برای مقابله با سیل و تبدیل خانه های خود را به آبراه.

باران های سنگین پس از ماه ژوئن دست کم 141 نفر مرده و از دست رفته مجبور نزدیک به 15 میلیون نفر می شود از تخلیه خانه های خود را در ماه جولای به تنهایی و باعث میلیاردها دلار زیان اقتصادی با توجه به دولت است.

یک AFP عکاس سفر از طریق مرکز جیانگشی شناور گذشته تا حدودی مستغرق روستاها و شهرها به عنوان نجات کارگران مبارزه برای تعمیر levees و سدها به عنوان پايتخت هشدار داد و در عین حال بیشتر باران.

آب در بیش از 400 رودخانه ها باید بیش از سطح هشدار در حالی که برخی از آنها رسیده نقاط اوج تاریخی بیش از یک دوره که مقامات می گویند باعث شده است که بالاترین میانگین بارندگی در سطح سراسر یانگ تسه حوضه از سال 1961.

تابستان باران های فصلی و یخبندان ذوب شدن در رودخانه فلات تبت headwaters علت روال سالانه سیل.

مقامات خصوص در رابطه با پینگ دریاچه — بندگی بزرگترین دریاچه های آب شیرین — در-آمار استان جیانگشی.

سطح آب وجود دارد که به اوج تاریخی باعث تلاش بیش از 100,000 سربازان و پرسنل به نجات ساکنان و ساحل تا دایک و levees برای جلوگیری از بدتر شدن سیل. بهبود چشمگیر است و انتظار نمی رود در هر زمان به زودی.

تازه باران مراتب بالادست باعث “به سرعت در حال افزایش جریان” به مخزن ایجاد شده توسط عظیم سه دره سد رسانه های دولتی گفت: با استناد به مقامات.

دولت تا کنون گفت که سد — محکوم کردند محیط زیست برای ناراحت کننده رودخانه ها, محیط زیست و مجبور به نقل مکان از میلیون ها نفر از ساکنان می تواند تحمل بار افزایش یافته است.

منتقدان می گویند تابستان جاری شدن سیل تهدید بدتر شده است بیش از چند دهه با توجه به شایع overdevelopment و فقیر و محافظت از آب و سیاست های چنین به عنوان overbuilding از بیمار توصیه سدها و levees.

رسانه های دولتی روز پنجشنبه گفت که مقامات نیز صادر کرده است یک هشدار برای Huaihe رودخانه یکی دیگر از عمده چینی آبراه به شمال یانگ تسه که آب آن به افزایش ادامه داد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>