2 مرد متهم در جولای 4 ‘اقدام به مجازات” در ایندیانا دریاچه

دو مرد متهم شدند جمعه در اتهام حمله علیه یک مرد سیاه و سفید که دیده می شد در یک ویدئو ویروسی برگزار شد در برابر اراده خود را در جنگل در نزدیکی lake, ایندیانا, در چهارم جولای.

Sean Purdy و جری کاکس به اتهام جرایم مختلف از جمله سلول و باتری در برابر 36 سال بلومینگتون, Ind., مرد Vauhxx بوکر با توجه به ایندیاناپولیس ستاره. Monroe County دادستان اریکا Oliphant ثبت شده است دو فعال حکم برای این دو نفر و می گوید بوکر را بدون هیچ هزینه.

Purdy است با اتهام جنایی سلول باتری و در نتیجه آسیب و تهدید, همه جنایات. Cox متهم است با کمک و یا باعث حبس جنایی جنایت باتری و در نتیجه آسیب ارعاب و دو فقره بزه از باتری.

بوکر عضو Monroe County کمیسیون حقوق بشر, نوشته شده به حساب خود را از جولای 4 حادثه همراه با تصویری خود را به Facebook account, نوشته,, “من نمی خواهم به بازشماری اما من تقریبا قربانی اقدام به مجازات.” او در ادامه: “در ژوئیه 4 شب دیگران و قربانیان از آنچه من توصیف می کنند به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. من مورد حمله قرار گرفت توسط پنج مرد سفید [با مؤتلفه پرچم] که به معنای واقعی کلمه تهدید به لینچ من در مقابل شاهدان بسیاری.”

بوکر گفت که او و دوستان خود را بازدید از ساحل دریاچه مونرو در خارج از بلومینگتون برای پیوستن به جمع هنگامی که یک گروه از مردان سفید پوست گفت: آنها در مالکیت خصوصی و زیر آنها آغاز شد.

برخی از مردان متخاصم شد, او گفت:. زمانی که او با نزدیک شدن “هوشیار ظاهری اعضای گروه” به “دیدن اگر ما می تواند صاف چیزهایی که بیش از یک بیت” رویارویی را تشدید کرد. ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک گروه از مردان سفید پوست برگزاری بوکر به یک درخت به عنوان دوستان خود آنها دفاع برای آزادی او. در این ویدئو یک مرد فریاد در دوربین “شما را خوشحال در مورد این, شما پوشک-رهبری عوضی ؟ شما و خود را در پنج رنگ سفید ، به عنوان بوکر دوستان ترک, یکی از مردان به شرح زیر است, فریاد, “کون پسر می خواهید برای شروع آن است.”

Facebook

وکیل یکی از مردان در این ویدئو ادعا کرد که روز شنبه بوکر شد آمر.

“آقای بوکر نیاز به گفتن حقیقت درباره مشت زدن به مردم و عذرخواهی از مردم او را آزار و به همه واقعی قربانیان نژادپرستی چرا که او کاهش یافته است به آنها گفت:” چهار وکیل به نمایندگی از Purdy, در بیانیه ای. “همچنین کسانی که آنجا بودند با آقای بوکر و می دانم این حقیقت را نیز باید بیرون می آیند و حقیقت را بگویید. آقای بوکر شد آمر و همزن. هیچ مشکلی وجود ندارد تا زمانی که آقای بوکر بازگشت و بدون هیچ دلیل قانونی و مشروع. او متجاوز و تهدید شد. آقای بوکر شد برای اولین بار به پرتاب مشت. آقای بوکر شد و پس از آن محدود است. نه ضرب و شتم. مهار. خود ایمنی و ایمنی دیگران. او سپس شروع مسابقه-طعمه. سپس در اطراف گیر پس از اتهام ‘در نزدیکی مجازات’ به ویدیو خود را حمله.”

در Facebook پست بوکر ادعا وجود دارد فریاد “دریافت طناب دار” و “سفید قدرت” چه کسانی هستند شنیده می شود در این ویدئو. ایندیانا وزارت منابع طبیعی (DNR) که پاسخ داد: نمی توان هیچ گونه دستگیری در صحنه است. بوکر گفت: Indianapolis Star که DNR اجرای قانون سرپرست نگه داشته صحبت کردن در مورد اموال صاحب حقوق است.

“این افسر وضوح بالا بردن حقوق مالکیت بالای زندگی من” بوکر گفت. “این چیزی است که ما می بینیم در یک سطح کلان در سراسر جامعه ای که در آن سیاه و سفید زندگی نیست به عنوان مهم به عنوان اموال.”

بوکر معتقد است که او را زنده چون غریبه ها متوقف شد به کمک فیلم و درگیری. “به همین دلیل من امروز اینجا هستم به سادگی است چرا که این مردمی آنها نه تنها توقف و تماشای فیلم و من اعدام” بوکر گفت: در مصاحبه با NPR, Mary Louise کلی. “آنها درگیر شد. آنها فعال شد شرکت کنندگان است. آنها با قرار دادن خود در معرض خطر زمانی که آنها پا به جلو برای من است.”

او افزود: “من تو را دیدم چهره جورج فلوید در ذهن من است. … من نمی خواهم به یک برچسب.”

هفته گذشته FBI تایید آن بررسی این حادثه به عنوان یک پتانسیل جرم و جنایت نفرت و ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم آن را به نام “فراتر از آن نگران کننده است.”

“مختصر کلیپ تصویری که من مشاهده با دو چشم خود بود و فراتر از اخلال” هولکوم گفت: در طول هفته coronavirus به روز رسانی. “و به همین دلیل بسیار مهم است که DNR … کامل تحقیقات خود را هر چه زودتر به جای بعد.”

Katharine Liell یک بلومینگتون وکیل به نمایندگی از بوکر بود با انتقاد از سیستم قضایی پاسخ گفت که افسران حاضر نشده بود در مصاحبه با شاهدان را جمع آوری و یا کپی از فیلم های خود را.

“من باور دارم کسانی که DNR افسران در دادستانی 8:45 صبح بود و من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از پرسش های دشوار است که آنها تا به حال به درخواست آن دسته از افسران” Liell گفت: اخبار یاهو هفته گذشته است. “چه ما در حال تلاش برای انجام هماهنگی با آنها را به مطمئن شوید که آنها اطلاعات لازم را به خوبی شارژ تصمیم گیری است.”

بلومینگتون شهردار گرگ همیلتون (سمت چپ) و Vauhxx بوکر. (Yahoo News/Facebook)

بلومینگتون شهردار گرگ همیلتون که گفت: او شناخته شده بوکر شخصا برای حداقل پنج سال گفت: شهرستان بود کار را به انجام.

“من نمی دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده در جنگل های اطراف دریاچه مونرو اگر تا به حال نشده با دیگر افراد وجود دارد و اگر وجود دارد تا به حال شده یک ویدیو گرفته شده” همیلتون گفت: اخبار یاهو. “این فوق العاده مهم است که ما به عنوان یک کشور و سپس به من و جامعه من, که ما را به روشن است که هیچ جایی در جامعه ما, و ما می خواهیم به ریشه آن است.”

“ما اعتقاد داریم در گنجاندن اما در جامعه ما می دانیم ما باید به نفرت حوادث هر سال” اضافه شده Hamilton. “ما می دانیم که وجود نژاد پرستی در جامعه ما و در اطراف ما و جامعه ما نمی توانیم وانمود کنیم که چنین نیست.”

پس از صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات در حمایت از بوکر دوشنبه گذشته در Monroe County Courthouse در بلومینگتون دو نفر مجروح شدند پس از زده بودن با یک ماشین. کریستی بنت سبز, Ind., رزرو شد به Monroe County Jail دو روز بعد در مقدماتی اتهام جنایی بی مبالاتی و ترک صحنه تصادف یک زندان رسمی گفت. او بعدها منتشر شد پس از ارسال 500 دلار اوراق قرضه.

در شخصی خود را در Facebook صفحه بوکر نوشته شده در مورد بنت بازداشت با نظر “عدالت تنها می تواند به تاخیر افتاد اما هرگز تکذیب کرد.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • ویدئو نشان می دهد که مرد سیاه دوخته به درخت در آنچه که او خواستار ‘اقدام به مجازات” در ایندیانا دریاچه

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de