August Alsina انتشار تک آهنگ “گیرایی” پس از Jada تایید عاشقانه

هنر تقلید زندگی ؟ August Alsina کاهش یافته جدید خود را تنها “گیرایی” پس از Jada Pinkett Smith تایید خود را در رابطه گذشته.

“بدون عشق” خواننده 27 منتشر شد این آهنگ که ویژگی های Rick Rossدر شنبه, جولای 18. عنوان این آهنگ به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به Pinkett Smith, 48, شوی خود را عاشقانه یک “گرفتاری” در جولای 10 قسمت از Facebook سازمان دیده بان قرمز جدول صحبت کنید.

“تعریف گرفتاری / آن زمانی که شما در حال درهم در ورق / دختر من می دانم که ما آن را نمی یک رابطه / اما شما هنوز هم f–kin’ با من” Alsina آواز می خواند در مسیر.

August Alsina Releases Single Entanglements After Jada Confirms Romance
August Alsina and Jada Pinkett Smith. شاتر (2)

این Louisana بومی عناوین ساخته شده در ماه ژوئن هنگامی که او ادعا کرد در این باشگاه صبحانه که او تا به حال یک رابطه با Pinkett Smith با شوهرش ویل اسمیت‘s “برکت و رحمت است.” این دختران’ سفر استار تایید عاشقانه — اشاره به آن به عنوان یک “گرفتاری” — با Alsina در جدول قرمز صحبت کنید اما توضیح داد که اسمیت, 51, آیا به خود اجازه زیرا آنها از هم جدا شدند در آن زمان است.

“بله, آن را به یک رابطه کاملا. من در بسیاری از درد و من خیلی شکسته,” او گفت:. “در حال حاضر در روند که رابطه من قطعا متوجه شدم که شما نمی توانید پیدا کردن شادی در خارج از خود.”

Alsina گفت: کرکس در روز جمعه 17 جولای که او موافقت با آن مجموعه , بازیگر تعریف خود را عاشقانه به عنوان یک “گرفتاری.”

“اگر شما نگاه کردن به تعریف از “گرفتاری” این پیچیده است و ارتباط دشوار است. این دقیقا چیزی است که” او گفت:. “من فکر می کنم آن را فقط به زبان است که احتمالا گیر کردن به مردم است. اما من قطعا باید به توافق برسند با این که گرفتاری. این قطعا چیزی پیچیده پیچیده و پویا است.”

Alsina افزود: “من نمی باید موضوع را با کسی. من عاشق همه است. من دوست دارم همه آنها. آنها بوده ام من و خانواده و تاپیک های زیادی در تاریخ وجود دارد. آنها مردم زیبا. آنها ارواح. آنها واقعا هستند.”

Pinkett Smith and the Fresh Prince of Bel-Air آلوم گره خورده گره در دسامبر 1997. آنها پدر و مادر از پسر Jaden 22 و دختر بید 19. یک منبع گفت:” ما هفته در جولای 13 که زن و شوهر در حال حاضر در یک جای خوب.

“اسمیت به عنوان یک خانواده هستند واقعا خوشحالم که آنها این خطاب قرار داده و همه چیز در باز” خودی گفت. “خواهد شد و شخص در پایان روز مانند یک زن و شوهر عادی که فقط اتفاق می افتد به ستایش شود چرا که آنها معروف است. آنها مبارزه کرده اند. آنها آشتی کرده اند. در پایان روز آنها عاشق یکدیگر.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>