بریتنی اسپیرز’ ‘چهارراه’ Costar صحبت می کند در مورد #FreeBritney جنبش

بریتنی اسپیرز‘ سابق costar Taryn Manning ارسال شده یک پیام در حمایت از ستاره پاپ و صحبت کردن در مورد #FreeBritney جنبش در شنبه, جولای 18.

“این یک زمان فوق العاده با این خدمه! #كلاسيك #تقاطع” منینگ, 41, زیر نویس یک عکس از 2002 فیلم های بریتنی, Zoe Saldana و Anson Mount. “Britney من می دانم که شما قوی af و مغز خود را و فکر می روند. به من نگاه شما را شاد و مانند شما با داشتن یک انفجار! نگه دارید تا مبارک پست و ایمان خود را در عیسی مسیح است.”

Britney Spears Crossroads Costar Taryn Manning Speaks Out About #FreeBritney Movement
بریتنی اسپیرز و Taryn Manning. شاتر (2)

The Orange Is the New Black آلوم همچنین خطاب #FreeBritney حرکت که آغاز شده توسط طرفداران در مورد برنده جایزه گرمی را در حال انجام conservatorship که کنترل تمام جنبه های از 38 سال زندگی.

Britney Spears Crossroads Costar Taryn Manning Speaks Out About #FreeBritney Movement
بریتنی اسپیرز, Zoe Saldana and Taryn Manning. ریچارد فورمن/پارامونت/زمبا/Mtv/Kobal/شاتر

“چگونه در مورد به جای #freebritney ما می گویند #GodIsWatchingOverBritney,” منینگ ادامه داد. “چگونه در مورد اجازه بدهید این زن فوق العاده شأن و منزلت او سزاوار به دست آورده و تا زمانی که شما می دانم که حقایق جلوگیری از گمانه زنی و تداوم پدر نهفته است. همه ما می دانیم او را تحت یک نوع کنترل است که ناعادلانه و همه چیز را ثابت خواهد شد. ایمان داشته باشد. آرزو می کنم او به خوبی! ارسال vibes خوب بدون ترس! لطفا! #alldarknesscomestolight.”

این قطعه “من” خواننده شده است تحت یک conservatorship از عمومی تفکیک و روانی را در سال 2008. پدر جیمی اسپیرزعمل به عنوان کنسرواتور تا پله پایین در سال گذشته در میان مسائل مربوط به سلامت و درگیری با بریتنی پسر ارشد شان پرستونکه او سهام با شوهر سابق Kevin Federline.

Jodi مونتگمری است در حال حاضر اقدام کنسرواتور و کنترل بیش از بریتنی چند دلار و مستغلات و دارایی های مالی و همچنین شخصی تصمیم گیری در مورد مراقبت.

در دوشنبه, جولای 13, بریتنی مادر لین اسپیرزثبت اسناد در لس آنجلس به تقاضای “توجه ویژه” از “همه امور است” مربوط به بریتنی اعتماد. Lynne حرکت در آمد کمی بیش از یک سال پس از او درخواست می شود به روز شده در جزئیات دخترش conservatorship پس از بریتنی بررسی یک مرکز سلامت روان پس از یک ماه از درمان است.

به عنوان #FreeBritney برچسب منتشر شده در رسانه های اجتماعی در سال گذشته بریتنی ارسال شده یک پیام ویدئویی برای او نگران طرفداران در حالی که در درمان است.

“سلام بچه ها فقط چک کردن در با همه شما که نگران من,” او گفت: در یک کلیپ ارسال شده در Instagram در مارس 2019. “همه خوب است. خانواده من شده است رفتن را از طریق بسیاری از استرس و اضطراب به تازگی بنابراین من فقط نیاز به زمان برای معامله است. اما نگران نباشید: من بر می گردم به زودی.”

بریتنی اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 که او را نامحدود کار وقفه و قرار دادن او در لاس وگاس اقامت در خود نگه دارد به منظور “برای مراقبت از خانواده من است.” وی دو ماه پس از جیمی بود با عجله به بیمارستان در لاس وگاس با یک پاره روده بزرگ است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de