سی ان ان لنگر تیکه تهمت Spox بر رئیس جمهور COVID پاسخ: ‘در اینجا حقایق’


سی ان ان لنگر خشخاش هارلو در روز جمعه تعطیل تهمت کمپین سخنگوی مرسدس Schlapp بیش از رئيس جمهور در اداره coronavirus گیر با اشاره به اینکه چگونه بسیاری از بار رئیس جمهور گفت: این ویروس که به کشته شدن نزدیک به 140,000 آمریکایی ها خواهد فقط “رفتن” و “ناپدید می شوند.”

در ستیز 15 دقیقه سی ان ان, مصاحبه, Schlapp شد steamrolled تقریبا بلافاصله توسط هارلو که آماده شده با یک لیست از حقایق را به عقب براند در مغلوب ساختن پیشی جستن فلک را اجتناب ناپذیر چرخش.

پس از tangling بیش از این موضوع از ماسک حکم و چگونه کارشناسان نشان می دهد آنها می تواند در جلوگیری از گسترش این بیماری هارلو آورده یک بیمار که به تازگی درگذشت و اشاره کرد او ابراز تاسف برای اعتقاد coronavirus جعل.

“برای ماه ها و ماه چرا رئیس جمهور در ادامه به تطهیر شدت از این؟” هارلو فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی باعث او را به منفجر کردن.

“او هرگز عنوان آن” او فریاد زد. “که شما می گویید که او به عنوان به شدت از این رئیس جمهور گرفته قاطع و جسورانه اقدامات از ابتدا. هنگامی که خود را کارشناسان پزشکی گفت: نگاه ما نیاز به قرار دادن محدودیت های مسافرتی در چین, رئیس جمهور عمل بلافاصله. شما می دانید چه جو بایدن گفت؟!”

سی ان ان لنگر, اما, گفت, Schlapp به چوب به رئیس جمهور دست زدن به ویروس و محوری به بایدن گفتن Schlapp که او فکر می کند “آن چه زیانی” به بینندگان برای منحرف کردن و استدلال می کنند.

Kathy Griffin تقریبا انداخت پایین با مرسدس Schlapp در WHCD

“اجازه دهید اجازه دهید بحث در مورد حقایق” هارلو گفت. “در اینجا حقایق است. شما رئيس جمهور گفت: نمی تطهیر این. دقیقا یک ماه پیش گفت: “این محو شدن.'”

“22 ژانویه در داووس سوئیس ‘آن را کاملا تحت کنترل'” سی ان ان لنگر ادامه داد. “فوریه 22, ‘ما آن را تعطیل کند.’ فوریه 10, آن ‘از بین می رود در ماه آوریل با حرارت بسیاری از مردم فکر می کنم.’ فوریه 26, ‘خطر برای مردم آمریکا باقی مانده است کم است.’ فوریه 28, نقل قول, ‘این جدید خود را جعل.’ مارس 8, ‘آن است که رفتن به دور و بدون واکسن.’ این چیزی است که من صحبت کردن در مورد.”

Schlapp واکنش نشان داد و با این ادعا که رئیس جمهور تضمین کرده است که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان فرمانداران سراسر کشور دریافت کرده اند لازم است منابع و منابع باعث هارلو به یاد داشته باشید که در مریلند خواه فرماندار تا به حال برای رفتن به کره جنوبی برای دریافت ماسک.

“وی با تمجید از رئیس جمهور” جان Schlapp interjected. “وی با تمجید از رئیس جمهور از قبل است.”

بعد از آن در مصاحبه هارلو ذکر شده یک سری از نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم آمریکا نمی شود اعتماد رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “است و اعتبار جدی بحران در اینجا.”

در حال حاضر با داشتن پرسید چرا تهمت و مشاوران او به تازگی حمله بالای بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci و ریخته oppo تحقیقات بر او هارلو مشخص شده است که این رای گیری نشان می دهد که به مراتب بیشتر اعتماد مردم Fauci بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Schlapp پاسخ: حمله نظرسنجی خود را به طور خاص کلمبیا کلمبیا که او مدعی بود که راه بیش از حد “اریب” نسبت به دموکرات ها. هارلو آورده تا چندین بار در گذشته که در آن رئیس جمهور است و ستایش کلمبیا کلمبیا.

‘Tooning کردن اخبار’ رکود مت Schlapp برای بزرگ خود را ‘همه گیر Payday’

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>