رهبران اتحادیه اروپا سعی کنید برای نهایی ویروس بازیابی طرح به عنوان جهانی مرگ و میر عبور 600,000

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در بروکسل را امتحان کنید و ترش کردن اتحادیه اروپا coronavirus نجات بسته است. عکس: AFP

بروکسل: سران اتحادیه اروپا انتظار می رود به دیدار روز سوم امروز (یکشنبه) برای نهایی غول پیکر پس از coronavirus بهبود اقتصادی طرح برای منطقه به عنوان جهانی مرگ و میر رسید به بیش از 600,000 یک AFP شمارش نشان داد.

این بیماری همه گیر است که باعث ضرب وشتم اقتصادی در سراسر جهان نیز شاهد G20 — ترین در جهان صنعتی سازمان ملل — در نظر گرفتن گسترش بدهی برای coronavirus-آمار کشورهای فقیر در نیمه دوم سال 2020 است.

رهبران اتحادیه اروپا در بروکسل باقی مانده به بن بست رسیده روز شنبه بیش از COVID-19 بازیابی طرح با توجه به مقاومت از هلند و “صرفه” متحدان: اتریش, دانمارک, فنلاند و سوئد است.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل انتظار بود به پیشنهاد یکی دیگر از برنامه به 27 رهبران در ظهر (1000 GMT) روز شنبه پس از نقشه برای یک 750 میلیارد یورو ($850 میلیارد دلار) بسته بودند خودداری از غنی شمالی عضو.

میشل آخرین پیشنهاد را بازیابی کل بودجه 750 میلیون یورو و اما تغییر تعادل کمی از کمک های مالی — پایین از 500 میلیون تا 450 میلیون — وام که افزایش از 250 میلیون به 300 میلیون دلار بر اساس یک سند دیده شده توسط AFP.

نخست وزیر هلند اصرار کشورهای عضو حفظ تصویب نهایی از هر گونه سرمایه گذاری — موثر وتو — برای دریافت کنندگان.

او می گوید اتحادیه اروپا نظارت لازم است ملزم به کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا برای اصلاح اقتصاد خود را برای رسیدگی به بحران های آینده بهتر است.

میشل آخرین طرح شامل یک “سوپر ترمز اضطراری” است که به هر کشور سه روز پنجره به ماشه یک بررسی توسط همه کشورهای عضو از دیگر هزینه های برنامه.

‘این یک فاجعه’

در ضمن بارسلونا یکی از ترین در اروپا در بازدید از شهرستانها و به طور رفت و برگشت به lockdown شنبه.

اسپانیا COVID-19 مرگ و میر 28,420 یکی از اروپا بدترین و این کشور شناسایی بیش از 150 ویروس جدید خوشه های سراسر کشور.

دولت منطقه ای کاتالونیا خواست نزدیک به چهار میلیون نفر از شهر بارسلونا در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بستن سینما تئاتر و کاباره ها پس از تعداد موارد جدید سه برابر در یک هفته.

این ویروس در حال حاضر کشته 600,523 مردم و آلوده بیش از 14.2 میلیون نفر در سراسر جهان یک خبرگزاری فرانسه تعداد بر اساس داده های رسمی نشان داد که این بیماری همچنان در حال افزایش در سراسر جهان با وجود ماه بی سابقه ای از مستندات.

تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 دو برابر شده است در بیش از دو ماه و بیش از 100000 جدید مرگ و میر ثبت شده در این سه هفته از ماه ژوئن 28.

ما سخت ترین-آمار کشور در این بیماری همه گیر در روز شنبه اضافه شده بیش از 60 ، 000 مورد جدید, بالا بردن مجموع آن به 3.7 میلیون تقریبا 140,000 مرگ و میر.

تماشای خوشه

فرانسه که در آن ماسک خواهد بود اجباری در فضاهای عمومی از شنبه شد و از نزدیک به تماشای coronavirus خوشه در کشور همسایه اسپانیا نخست وزیر ژان کستکس گفت: کمتر از یک ماه پس از مرز بین دو کشور بازگشایی شد.

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان مرز تعطیلی کستکس پاسخ داد: “این یک مسئله واقعی است که ما نیز نیاز به بحث با مقامات اسپانیایی”.

هند آمار یک میلیون مورد در روز جمعه بعد برزیل در صدر دو میلیون — اگر چه سازمان بهداشت جهانی گفت: برزیل سرایت کرده است “plateaued” با میزان عفونت پس از تثبیت 77,000 مرگ و میر.

رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: برای بدهی تعلیق ابتکار برای فقیر coronavirus-آمار کشورها به توسعه یافته از طریق پایان سال 2021 در حالی که چندین خیریه گفت: برای این کار باید کشیده طریق 2022 برای جلوگیری از یک فاجعه برای صدها میلیون نفر از مردم”.

در بیانیه پایانی مجازی پس از مذاکرات به میزبانی ریاض G20 وزرا و بانکداران گفت که آنها “را در نظر بگیرید ممکن است گسترش از (بدهی تعلیق ابتکار) در نیمه دوم سال 2020 است.”

تا کنون 42 کشور جهان را برای اعمال ابتکار, درخواست تجمعی 5.3 میلیارد دلار در بدهی معوق شود.

پرداختن به تاثیر این ویروس در جهان فقیرترین ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر کرده بود نشان داد که “شکننده اسکلت” از جوامع و می تواند فشار 100 میلیون نفر به فقر شدید.

“تمام مناطق که پیشرفت در از بین بردن فقر و کاهش نابرابری شده است تنظیم پشت در یک ماده از ماه” او هشدار داد.

در اسرائیل پلیس اخراج آبپاش برای متفرق کردن تظاهرات ضد دولتی با حضور هزاران نفر در روز شنبه به عنوان خشم عمومی نصب شده بر دست زدن به coronavirus بحران است.

تظاهرکنندگان در خارج از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اقامت در اورشلیم و در یک پارک در تل آویو ابراز نا امیدی بیش از دولت در پاسخ به یک بیماری همه گیر در حال رشد بوده و ویرانگر اقتصادی تلفات.

اسرائیل و ضبط بیش از 1000 جدید عفونت کروناویروس یک روز در هفته های اخیر دولت در روز جمعه اعلام کرد یک طیف گسترده ای از محدودیت های جدید.

مغازه ها و بازارها و دیگر مکانهای عمومی را بسته در تعطیلات آخر هفته در حالی که رستوران ها محدود شده به دور و تحویل.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de