Farrah Abraham به ما می گوید که Instagram Photo حال ‘ورزشی بازیکنان در DMs

Va Va voom! Farrah Abraham نیست خجالتی در مورد عریان آن همه در او Instagram اما یک تصویر خاص چشم کاملا چند خواستگاران.

این مادر, زاج سفید, 29, گود در داستان پشت سر او Instagram خوراک در طی بازی های اخیر از ما هفتگی‘s “من می تواند توضیح دهد.”

ابراهیم را به یاد می آورد یک سفر به یاد ماندنی با او 11-year-old daughter سوفیا در پاریس است که در خدمت به عنوان پس زمینه برای یک تصویر لحظهای. در عکس سابق MTV شخصیت پوشیدن چیزی جز یک حوله تن پوش او به عنوان نگاه از پنجره به بیرون با برج ایفل در پس زمینه.

Farrah Abraham Spills Which Instagram Photo Had Sports Players in Her DMs Hair Up
Farrah Abraham AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

“بنابراین من در پاریس و حدس بزنید چه ؟ سوفیا اولین سفر پاریس” ابراهیم به یاد می آورد. “او تا به حال مانند, فانتزی, رویای شاهزاده خانم دختر پاریس عکس. و او را انتخاب کرد که هتل. من کاملا می پرستمش روشن آسمان آبی گل ها در ویندوز. گفتم من به خودم در این لباس بلند و گشاد و که به معنای واقعی کلمه ویروسی رفت و من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بازیکنان ورزشی به من رسیده است پس از دیدن این پست.”

این برادر بزرگ مشهور آلوم همچنین جزئیات در عکس دیگری که نشان داد او گرفتن یک شات در لب به لب او از یک esthetician در لاس وگاس. “ما نشان میدهد که چگونه به حجم غنیمت خود را,” او توضیح داد.

ابراهیم اذعان کرد که او تا به حال هر گونه اقدامات انجام شده در حالی که در قرنطینه میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که همه طبیعی است. من هنوز هم طبیعی است. من احتمالا نیاز به انجام کاری از آنجا که من turning 30 زودی اما همه چیز آن هم از نوع نگه می دارد. من واقعا نیاز به امن” او گفت:.

واقعیت ستاره هم ندارد یک مشکل در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی هنگامی که می آید به بالا بردن دخترش. ابراهیم گفت: ما در اوایل این ماه که او را ترس از انتقاد است چرا که او می داند چه چیزی برای سوفیا.

Farrah Abraham Spills Which Instagram Photo Had Sports Players in Her DMs Us Interview
Farrah Abraham

“من واقعا احساس می کنم مثل من می تواند شرمنده که من محافظت از فرزند من” ابراهیم گفت. “من فکر می کنم من انجام خیلی عالیه. منظور من, من سرد به مادر باعث شرم من سخت ترین مادر. من می توانید آن را اداره کند اما من هم واقعا فقط بازی نمی به که چون من محافظت از فرزند من.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ابراهیم تا به حال در مورد او می گویند Instagram posts اتمام Us Weekly‘s video بالا!

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de