خسارت آتش سوزی کلیسای جامع در فرانسه و نه قابل مقایسه با سال های گذشته آتش سوزی در Notre-Dame Cathedral


نانت فرانسه: آتش فوران شنبه در داخل یک کلیسای جامع گوتیک در غرب شهر نانت اما آتش نشانان به ارمغان آورد و فروغ را تحت کنترل در عرض چند ساعت خدمات اضطراری گفت.

به گفته مقامات کلیساهای ارگان نابود شد و پلت فرم آن می تواند به سقوط اما افزود که آسیب شد و نه قابل مقایسه با سال های گذشته آتش سوزی در کلیسای نوتردام کلیسای جامع در پاریس.

ماموران آتش نشانی هشدار داده شد درست قبل از 08:00 am (0600 به وقت تهران) به فروغ در کلیسای جامع سنت پیتر و سنت پل و حدود 100 پرسنل با عجله به صحنه است.

پس از دو ساعت اضطراری تیم موفق به مهار آتش سوزی در ساختار گوتیک ساخته شده بین 15 و 19 قرن گفت: منطقه آتش ژنرال لوران Ferlay.

نخست وزیر ژان کستکس گفت که بازدید از صحنه بعد در روز شنبه.

“من می خواهم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است اما در ابتدا من قصد دارم برای نشان دادن همبستگی با مردم Nantes” کستکس به خبرنگاران گفت:.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی توییتی خود را “برای حمایت از ما آتش نشانان که در حال بدست گرفتن تمام خطرات را به صرفه جویی در این گوتیک جواهر”.

ساختمان آخرین آمار آتش سوزی در سال 1972 است. سقف آن زمان بیش از 13 سال برای تعمیر.

مذهبی دیگر ساختمان در نانت — کلیسای سنت Donatian و سنت Rogatian — زده بود توسط یک آتش سوزی در سال 2015 که نابود سه چهارم از سقف آن.

در آوریل سال گذشته یک آتش فرا گرفته Pariss قرن 13th Notre-Dame cathedral باعث آن برج کلیسا به سقوط و ارسال مواج دود حاوی سمی سرب مذاب به هوا. ساختار را سال به تعمیر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>