هری و ویلیام نمی تواند حل و فصل Rift تا زمانی که آنها در انگلستان با هم

نه اینقدر تند و سریع! شاهزاده هری و پرنس ویلیام باقی خواهد ماند و در تقابل به عنوان طولانی به عنوان آنها در طرف مقابل حوضچه با توجه به سلطنتی سابق مطبوعاتی وزیر Dickie داور.

“من امیدوارم که آنها خود را حل و فصل ریفت به دلیل وجود نباید بد خون در میان برادران به خصوص کسانی که دو برادر که رفت و از طریق چنین تروما با هم [با] مرگ مادر خود [شاهزاده],” داور توضیح داد: در آمریکا هفتگی‘s خسروانه ما. “آنها از طریق بسیاری بوده است و آنها به انجام هر یک از دیگر آنها پشتیبانی هر یک از دیگر. و به یک شکاف سالم است در هر خانواده است. بنابراین من امیدوارم که آنها در حال گرفتن به عقب با هم دوباره.”

Prince Harry and Prince William Cannot Settle Rift Until In UK Together
پرنس ویلیام و پرنس هری دیوید فیشر/شاتر

اما در وظیفه با ملکه نویسنده پیشنهاد ویلیام 38 و هری, 35, نیاز به reconvene اگر آنها واقعا می خواهید به همه چیز کار کردن. “هری در لس آنجلس و ویلیام و کاترین بودن در بریتانیا [وجود دارد] بزرگ اقیانوس بسیاری از زمین های بین, و آن را نمی تواند مطرح شود تا این زمان در واقع آنها با هم [و هری می آید] برگشت به انگلیس” او اشاره کرد. “که میلیون دلار از سوال است. … بنابراین اگر آنها در حال صحبت کردن در تلفن که یک گام در مسیر درست است, اما آن را خوب خواهد بود اگر آنها در واقع می تواند ملاقات.”

ما به طور انحصاری نشان داد در ماه ژوئن است که تنش بین اعضای خانواده سلطنتی بود و پس از ذوب هری نقل مکان به لس آنجلس با همسر, Meghan Markle و پسر, مورچه, 14 ماه. “در حال حرکت به یک کاملا متفاوت کشور است هرگز آسان برای هر کسی از جمله هری” یک منبع گفت: در آن زمان اشاره کرد که او با تکیه بر ویلیام برای پشتیبانی. “و او انتظار نیست برای مواجهه با بسیاری از موانع است.”

Prince Harry and Prince William Cannot Settle Rift Until In UK Together
شاهزاده هری و پرنس ویلیام Shutterstock

خودی اضافه شده که ویلیام “توصیه هری به بازگشت به لندن و یا حرکت در جای دیگر در جایی امن تر است. او در مورد برادرش رفاه و ایمنی است.”

هری و مگان گام به عقب از زندگی سلطنتی تنها تعمیق شکاف اما خواهر و برادر هستند انجام می شود تلاش برای جبران. “ویلیام خیلی خسته و با انجام درام از آن همه” یک منبع دوم گفت: ما در ماه ژوئن. “دیدن هری قطع روابط با تقریبا در هر جنبه ای از زندگی انگلیسی و هویت است که خیلی سخت به درک.”

در حالی که تغییر “می شکند ویلیام قلب” او و هری به سادگی “نیاز به فضا و زمان به نفس و سپس امیدوارم آنها این کار را.”

برای اطلاعات بیشتر در خانواده سلطنتی, سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای آخرین قسمت از خسروانه ما.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>