لورن سورنتینو, Mike ‘وضعیت’ نگه دارید از دیدن این ‘Jersey Shore’ Costar

جای بدنسازی, قهوهای مایل به زرد و قرنطینه. لورن سورنتینو (موسوم به Pesce) و شوهر, Mike “The Situation” سورنتینو نیست اجازه coronavirus همه گیر نگه داشتن آنها را از دیدن حداقل یکی از آنها Jersey Shore: تعطیلات خانواده costars.

این زن و شوهر که گره خورده گره در سال 2018 را نگه داشته و در تماس با بسیاری از MTV castmates در حالی که quarantining اما Jenni “JWoww” فارلی که آنها را دیده ام بیشتر — از راه دور.

“جنی است که در واقع نزدیکترین یکی به ما” لورن, 35 گفت: ما هفته به طور انحصاری در دوشنبه, جولای 16, در حالی که ترویج sunglass مجموعه با ساعت یازدهم. “ما زندگی می کنند در همان شهر و ما قادر به اتصال با او کمی بیشتر به این دلیل که ما می تواند انجام دهد, مانند, بسیاری از اجتماعی فاصله با او.”

Lauren Sorrentino and Mike The Situation Sorrentino Have Seen This Jersey Shore Costar the Most Amid Quarantine
مایک سورنتینو و لورن سورنتینو حسن نیت ارائه میدهد از لورن سورنتینو/Instagram

سه نفر ملاقات کرده اند در بیش از یک مناسبت در نزدیکی جایی که آنها زندگی می کنند.

“او را ملاقات ما در یک پارک و ما فقط راه رفتن در خارج” لورن توضیح داد.

زن و شوهر, بود, اما, دوباره با اکثریت تیم ملی در اوایل ماه جولای به جشن مایک 38th تولد در قصاب بلوک در نیوجرسی.

“برای دیدن همه در شام عالی بود” لورن گفت ما. “ما بهترین های ما برای همه با هم.”

نیوجرسی بومی گفت که MTV costars قادر به حضور در تولد باش اما آنها نگهداری اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

Lauren Sorrentino and Mike The Situation Sorrentino Have Seen This Jersey Shore Costar the Most Amid Quarantine
Jenni Farley KCR/شاتر

“ما شده است همه ماندم, به پس از ماه مارس است. ما همه تست شده و هر کس آمد, احساس راحتی,” او توضیح داد و اشاره کرد شام خارج شد. مهمانان شامل Vinny Guadagnino, Farley, 34, نیکول “Snooky” Polizziو Deena Nicole Cortese.

در طول شب جرسی شور بانوان در سخنرانی به افتخار مایک روز بزرگ که در آن آنها برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در تولد پسر انداخت و برخی از سایه خود هم اتاقی آنجلینا Pivarnick — که آنها معروف بو داده در روز عروسی اش در سال گذشته.

“آنها همیشه در حال سفر. آنها همیشه سرگرم کننده است. من می دانم که” لورن گفت: ما از مایک دیرین بگیرید و یاد دهید.

از 4 جولای باش مایک صحبت کرده است با Pivarnick, 34, در اینجا وجود دارد و با توجه به لورن. “آنها همیشه در شرایط خوب,” او توضیح داد. “مایک سرد با همه.”

در علاوه بر این به نواز با costars آنها به تازگی لورن همکاری با ساعت یازدهم برای ایجاد مجموعه ای از جت مجموعه یازدهم ساعت x لورن سورنتینو است که راه اندازی شده در چهار شنبه, جولای 15.

Lauren Sorrentino and Mike The Situation Sorrentino Have Seen This Jersey Shore Costar the Most Amid Quarantine Jet Set Collection by Eleventh Hour x Lauren Sorrentino

“آنچه واقعا شگفت انگیز بود در مورد این مجموعه این است که [بنیانگذار Carli سمور یا راسو] به من داد, مانند, کامل همکاری خلاق کنترل از طراحی جزئیات هر رنگ راه” لورن گفت: از همکاری. “و او به من اجازه دهید نگاهی به خطرات چرا که نام تجاری خود را در ابتدا بسیار کلاسیک و سنتی رنگ راه است. بنابراین ما مجموعه ای عظیم از رنگ و از آن کشتن آن. بنابراین ما واقعا هیجان زده در حال حاضر.”

او گفت: ما از او الهام گرفته شده بود “jetsetter شیوه زندگی تعطیلات در فصل تابستان” با اولین مجموعه خود را. “این واقعا فقط به شما الهام بخش به خارج و ایجاد تعطیلات خود را در خانه جدید 2020,” او گفت و اشاره کرد که “دختران سفر” سبک او را “مورد علاقه” جفت.

اتمام لورن جدید عینک آفتابی مجموعه که تمام قطبی و قیمت $85 در اینجا.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de