موزه ملی تاریخ آمریکا معذرت خواهی برای مثال نمودار صفات از “سفیدی” پس از انتقاد از Donald Trump Jr و رسانه های محافظه کار

موزه ملی تاریخ و فرهنگ در 11 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC.

جارد Siskin/گتی ایماژ

  • ملی موزه های تاریخ طبیعی و فرهنگ حذف یک نمودار مثال “سفیدی” ویژگی پس از دریافت انتقاد از Donald Trump Jr و رسانه های محافظه کار.
  • نمودار ذکر شده “کار سخت” “احترام به اقتدار” و “هدف منطقی تفکر خطی” به عنوان برخی از ویژگی های “سیاه و سفید و فرهنگ غالب و یا سفیدی است.”
  • Donald Trump Jr., با انتقاد از گرافیک در اوایل این هفته به tweeting: “این نیست” سفید ” ارزش. آنها ارزش های آمریکایی ساخته شده است که بزرگترین تمدن. آنها به شما کمک کند موفق می شوند در اینجا بدون توجه به رنگ خود را.”
  • موزه مقامات صادر شده عذرخواهی در روز پنج شنبه گفت: آنها “نیاز به این نوع از فرانک و احترام مبادلات به عنوان ما به عنوان یک کشور دست و پنجه نرم کردن با چگونه ما در مورد نژاد و تاثیر آن بر زندگی ما است.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اسمیتسونیان ملی موزه های تاریخ طبیعی و فرهنگ در واشنگتن دی سی است حذف آنلاین نمودار مثال “کار سخت” و “منطقی تفکر خطی” به عنوان ویژگی های سفید و فرهنگ پس از انتقاد از Donald Trump Jr., و رسانه های محافظه کار.

نمودار در “سفیدی” بخش از موزه “صحبت کردن در مورد مسابقه” آنلاین پورتال و ذکر شده “هدف منطقی خطی تفکر” “کار سخت” “احترام به اقتدار” به عنوان برخی از ویژگی های “سیاه و سفید و فرهنگ غالب و یا سفیدی است.”

یکی دیگر از صفت های ذکر شده در جدول بود که در یک خانواده هسته ای که در آن شوهر است “نان آور” و یک “خانه دار است.”

 

گرافیک تحت آتش این هفته پس از دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و مفسر سیاسی بن شاپیرو انتقاد کرد و آن را در توییتر به گفته واشنگتن پست.

Trump Jr. توییتی گفت: “این نیست” سفید ” ارزش. آنها ارزش های آمریکایی ساخته شده است که بزرگترین تمدن. آنها به شما کمک کند موفق می شوند در اینجا بدون توجه به رنگ خود را. بنابراین اشتباه نکنید بایدن را رادیکال نیست آینده برای ‘سفید’ آنها که برای کل زندگی به سبک آمریکایی.”

شاپیرو همچنین گفت که نمودار “نشان می دهد تمام مسیر به موفقیت سخت کار پایدار, خانواده, ساختار تصمیم گیری فردی-ساخت — نمایندگی همدستی در برتری” ارسال شده است.

 

موزه مقامات در بیانیه ای رسمی عذرخواهی در پنجشنبه نوشتن در بیانیه ای که آنها پس از حذف نمودار از وب سایت خود را.

“این مهم است که برای ما به عنوان یک کشور به بحث در مورد مسابقه. ما با تشکر از کسانی که نگرانی ها در مورد ما صحبت کردن در مورد مسابقه آنلاین, پورتال” در این بیانیه گفت: با توجه به میامی هرالد. “ما نیاز به این نوع از فرانک و احترام مبادلات به عنوان ما به عنوان یک کشور دست و پنجه نرم کردن با چگونه ما در مورد نژاد و تاثیر آن بر زندگی ما است.”

مدیر موقت اسپنسر خدمه اضافه شده است که گرافیک آن شده بود تا پس از 31 ماه مه بود نه نژاد پرست. “ما در حال تلاش برای بحث در مورد ایدئولوژی نه در مورد مردم” گفت: با توجه به پست. “ما در حال تشویق مردم به فکر می کنم در مورد جهان در آنها زندگی می کنند و چگونه آنها حرکت آن است. این مهم است به بحث در مورد آن به رشد و بهتر شود.”

عذرخواهی می آید در میان جنبش ملی موجب مرگ جورج فلوید است که فراخوانی برای بهتر روابط در کشور است.

موزه “صحبت کردن در مورد مسابقه” پورتال راه اندازی شد به عنوان پاسخ به این جنبش و ویژگی های تمرینات و تحقیقات لینک کلیک کنید برای کشف موضوعات از قبیل نژاد و هویت نژادی بودن ضد نژادپرستانه و سیستم های ظلم و ستم.

“این ایده تمام پشت پورتال است که چگونه ما به ابزار برای افرادی که به این مکالمات که حیاتی برای حرکت رو به جلو. این یکی از آن ابزار” خدمه گفت: با توجه به پست. “ما در بر داشت آن کار نمی کند در راه ما در نظر گرفته شده. ما باب در از جمله آن است.”

  • ادامه مطلب:
  • یک تعداد انگشت شماری از سیسکو کارکنان از کار اخراج شدند پس از ارسال نظرات توهین آمیز اعتراض به این شرکت حمایت از زندگی مهم جنبش
  • 17 مشهور است که با آن مواجه شده اند واکنش خود را برای پاسخ به جورج فلوید مرگ و زندگی ماده تظاهرات
  • دیدار با هنرمندان در پشت قوی سیاه زندگی توجه هنرمندان به اشتراک گذاشته در سراسر رسانه های اجتماعی
  • Donald Trump Jr., Ted Cruz, و خواهان ستایش نیویورک تایمز ویرایشگر باری ویس’ استعفا نامه کوبیدن کاغذ

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>