Naya Rivera را ‘Glee’ Costars اقبال Theba و نقطه-Marie Jones بازدید از دریاچه Piru

ادای احترام خود را. Naya Rivera سابق Glee costars اقبال Theba, نقطه-ماری جونز و براد الیس افتخار اواخر بازیگر زمانی که آنها بازدید یادبود او در دریاچه Piru در کالیفرنیا است.

Theba, 56, توییتی یک تصویری از یادبود سایت در جمعه 17 جولای نشان داد که اواخر ستاره عکس در وسط یک تاج گل احاطه شده توسط شمع.

Naya Riveras Glee Costars Iqbal Theba And Dot-Marie Jones Visit Lake Piru
Naya Rivera, اقبال Theba و نقطه-Marie Jones. شاتر (3)

“رفتم به دیدن او با دوستان @dotmariejones & @BradEllisPiano ❤️نیا❤️” او زیر نویس کلیپ.

ریورا گزارش شد گم شده در جولای 8 پس از او 4 ساله و پسر Josey در یک سفر با قایق به دریاچه Piru. Josey پیدا شد به تنهایی و با پوشیدن جلیقه نجات در هیئت مدیره اجاره ای پل موقت نظامی زدن قایق. این متاسفم متاسفم نویسنده مرده در دوشنبه, جولای 13, پنج روز پس از ناپدید شدن او.

شهرستان ونتورا کلانتر به خبرنگاران گفت: در آن زمان که آنها بر این باورند ریورا گذارده شد تا زمان پس از او افزایش پسرش — که او سهام با شوهر سابق او, Ryan دورسی — در عرشه.

ریورا شناخته شده برای نقش خود را به عنوان روزنوشت, تشویق کن, سانتانا لوپز در سری فاکس. Theba به تصویر کشیده اصل Figgins در حالی که جونز, 56, بازی مربی شانون Beiste و الیس 55 بود glee باشگاه پیانیست براد.

پس از فاجعه کالیفرنیا بومی را Glee costars نشان داده اند ابراز حمایت ریورا و خانواده اش. جونز گذراند عاطفی ادای احترام به دوست در شنبه, جولای 15, via Instagram.

“این زن را لمس بسیاری از زندگی و معدن است که یکی از آنها” او نوشت. “او فراتر از یک نیروی او همه چیز شما می توانید تصور کنید. با استعداد و هوشمند خیره کننده و بیشتر از همه در حال حاضر. به من گفته اند پس از یک روز کار کردن با او و فقط از بودن در کنار این زن شگفت انگیز, او معامله واقعی! هیچ bulls–t, جعلی نیست, چه چیزی شما را دیدم چیزی است که شما و من و عشق و احترام او را برای آن.”

ریورا دیگر Glee castmates Heather Morris and Amber Riley خال خال شد دعا در دریاچه مدت کوتاهی قبل از اینکه بدن خود را بازیافت شد.

جونز به نظر می رسد در بحث روز جمعه که در آن او توضیح داد که چگونه قطره قطره ریورا مرگ بر Glee cast.

“او یک هدیه است,” او گفت:. “آن را سخت به درک, شما می دانید ؟ آن دلخراش است. این یکی از آن چیزهایی که شما می بینید در این خبر و سپس آن را مانند, ‘خدا برکت آن مردم است.’ و در حال حاضر ما این افراد است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de