لهستانی ‘همجنسگرایان-رایگان’ شهر وزن خطر از دست دادن بودجه اتحادیه اروپا

KONSKOWOLA لهستان — احاطه شده توسط مزارع گل رز و اسطوخودوس در آرام شرقی لهستان و برخی از ساکنان روستای Konskowola احساس اتحادیه اروپا ممکن است در تلاش برای باج خواهی آنها است.

مانند حدود صد دیگر شهرداری های سراسر روستایی لهستان شورای محلی اعلام کرده است Konskowola به رایگان از “همجنسگرایان ایدئولوژی” بازتاب واکنش شدید علیه حقوق همجنسگرایان در سراسر محافظه کار تا حد زیادی کاتولیک ملت است.

این افزایش ابرو در بروکسل با کمیسیون اروپا سیگنالینگ به مقامات منطقه ای از جمله Konskowola که آن را ممکن است محدود کردن کمک های اتحادیه اروپا به مناطقی که تبعیض بر اساس گرایش جنسی.

برخی از ساکنان مانند رادوسلاو گابریل Barzenc این Konskowola شورای سر عصبانی هستند بیش از آنچه آنها را به عنوان دخالت غیر قابل توجیه توسط اروپا لیبرال غرب در شهر اعتقادات.

“محدودیت های اعمال شده می تواند اجرا شود چرا که مردم یک نظر. آیا این تبعیض ؟ آیا این چیزی است که اروپا تحمل است ؟ من فکر نمی کنم” او به رویترز گفت.

“من نمی توانم تصور کنید که ما تسلیم باج خواهی.”

مرتبط با: آندره Duda, یک محافظه کار که زد بر ضد تجاوز پلت فرم دقت شکست خورد ورشو لیبرال شهردار یکشنبه به پیروزی در دومین دوره پنج ساله.

حقوق همجنسگرایان را تبدیل به یک موضوع داغ در لهستان از جناح راست قانون و عدالت حزب (PiS) به قدرت رسید و پنج سال پیش متعهد به دفاع از ارزشهای سنتی خانواده است.

در اجرا به آخرین انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه به وقت آندره Duda متفقین با PiS متعهد به اطمینان از زوج های همجنسگرا نمی خواهد بود قادر به اتخاذ کودکان و جلوگیری از آموزش و پرورش در مورد حقوق همجنسگرایان در مدارس دولتی.

او برنده دومین دوره پنج ساله با یک حاشیه از 51 درصد در برابر یک رقیب لیبرال در میان نصب قطبش در لهستان بیش از نقش ارزش های دینی باید در زندگی عمومی است.

PiS و Duda طولانی مخالفت با اروپا بیش از ورشو پایبندی به هنجارهای دموکراتیک و این موضوع در دستور کار اروپا در اجلاس سران اتحادیه اروپا که در بروکسل در روز جمعه.

برخی می خواهند به توقف پرداخت برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: به تضعیف ارزش های دموکراتیک مانند لهستان و اگر چه مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان یک جناح راست متحد در ورشو محافظه کار دولت تهدید کرده است که حق وتو.

در آستانه اجلاس Xavier Bettel, لوکزامبورگ, همجنس نخست وزیر ابراز خشم.

“اگر قبول کنیم که شما محکوم جنسی, اقلیت, فردا از آن خواهد بود, دین, روز بعد از آن خواهد بود مسابقه گفت:” مهر.

یک سازمان حقوق نیز درخواست اروپا ضد تقلب و اولاف به بررسی اینکه آیا بودجه اتحادیه اروپا پرداخت در لهستان در حال سوء استفاده توسط “همجنسگرایان-رایگان” جوامع است. اولاف کاهش یافته است به نظر.

‘Homopropaganda’

در Konskowola در لهستان محافظه کار افزوده برخی از 70 درصد از ساکنان رای دادند Duda یک مذهبی کاتولیک.

“اتحادیه اروپا نباید برداشت بودجه آن” گفت: Eric نواک یک زن 76 ساله و بازنشسته است که در زندگی تمام عمر خود را در آن ایجاد کرد. “این به معنی اتحادیه اروپا بود که در برابر ایمان ما. اکثر لهستانی ها مسیحی هستند و پس از همه.”

Konskowola مقامات می گویند هدف آنها این است که نه به تبعیض در برابر هر گونه افراد است.

در سال 2019 اعلام این شورا گفت: آن مخالف هر گونه فعالیت عمومی با هدف “ترویج ایدئولوژی جنبش دگرباشان جنسی” و اعلام این امر محافظت از آن مدرسه و آن خانواده از هر چیزی که در تضاد با ارزش های مسیحی است.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد هر نوع فشار اداری در حمایت از سیاسی صحت درستی به نام” homopropaganda,'” اعلام بخوانید.

مرتبط با: همه پرسی که شامل بیش از 200 اصلاحات قانون اساسی نیز راه را برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای باقی ماندن در قدرت تا 2036.

اما مخالفت در Konskowola که دارای جمعیت بیش از 2000 است دم.

شهردار استانیسلاو Golebiowski است که یک عضو شورای محلی می گوید که باید گرفته هرگز تا این موضوع و باید تجدید نظر کند. او احساس می کند بیش از حد در خطر است.

او می خواهد اروپا برای نوسازی سیستم های آبیاری ساخته فوری تر با کاهش سطح آب های زیرزمینی – برای تاون جایزه رز زمینه و دیگر گل های آن رشد می کند.

مانند هزاران نفر از شهرها و روستاها در سراسر لهستان که اتحادیه اروپا در سال 2004 و پس از دریافت برخی از 36 میلیارد یورو ($41 میلیارد دلار) در کمک Konskowola صرف پول نقد در پروژه ها به منظور بهبود استانداردهای زندگی پس از نابسامانی های جنگ جهانی دو و چهار دهه از کمونیسم.

Honorata Sadurska, 26, یک, دوجنسی, دامپزشک از Konskowola معتقد است هوموفوبیا در حال افزایش است.

“این اتفاق افتاده بود که من تحت فشار قرار دادند در اتوبوس یا که کسی فریاد زد: چیزی نیست خوب به من. به این دلیل است که از این شورا را اعلام?,” او به رویترز گفت. “من نمی دانم چه آمد اول مرغ یا تخم مرغ.”

اما او مخالف کاهش بودجه برای Konskowola. “آن را تنها منزوی کردن چنین مکان هایی بیشتر است.”

دنبال ان بی سی در تویتر Facebook & Instagram

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de