رئیس جمهور می گوید: او ‘غمگین’ توسط John Lewis’ مرگ پس از باراک اوباما به رهبری احترامات قلبی برای حقوق مدنی قهرمان


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن پس از پله خاموش دریایی یکی: AP/پاتریک Semansky

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “غمگین” به شنیدن اخبار از Congressman John Lewis’ پس از مرگ رهبر حقوق مدنی روز جمعه درگذشت. قبلا در شنبه کنگره کارن باس از صندلی های کنگره, سیاه حزبی گفت: رئیس جمهور او نباید با صدور بیانیه ای به طوری که مردم می تواند “سوگواری در صلح”.

رئیس جمهور دستور داد زودتر برای این پرچم به پرواز در نیمه کارکنان در کاخ سفید و دیگر ساختمان های عمومی برای باقی مانده از روز.

بسیاری از سیاستمداران برجسته و رهبران مانند باراک اوباما, برنیس پادشاه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany نیز مفتخر آقای لوئیس در یک بیانیه.

آقای ترامپ منتظر صدور بیانیه تا بعد. به جای او نوشت و ترجمه بیش از 40 توییتهایی از شب جمعه به روز شنبه در مورد موضوعاتی مانند جو بایدن و خواهر زاده خود را که به تازگی منتشر شد داغدار کتاب در مورد رئیس جمهور.

مصاحبه با رئیس جمهور و فاکس نیوز’ کریس والاس است که برنامه ریزی شده به هوا در روز یکشنبه. در اوج دزدکی حرکت کردن از مصاحبه آقای ترامپ عصبانی می شود زمانی که رادیو فردا میزبان به چالش کشیده او را در مورد یک ادعای نادرست او در مورد آقای بایدن. آقای ترامپ ادعا کرد آقای بایدن پشتیبانی از defunding پلیس در یک سیاست جدید او منتشر شد با ورمونت سناتور برنی ساندرز اما این درست نیست.

پورتلند تظاهرات را ادامه داد و پس از مرگ جورج فلوید. اما آنچه خشم پورتلند مقامات از جمله شهردار توسط ماموران فدرال بودن آورده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کنترل معترضان. پورتلند شهردار به نام برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به “نیروهای نظامی” در خارج از شهرستان.

همه از این می آید به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده است. در پاسخ به همه گیری آقای ترامپ برگزار شد اولین “tele-تجمع” برای ویسکانسین در شب جمعه است. او گفت: این تله تظاهرات را جایگزین فرد در تظاهرات تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس کنترل می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de