اموزش Bader Ginsburg: دادگاه عالی عدالت نمی خواهد بازنشسته پس از تشخیص سرطان

اموزش Bader Ginsburg دادگاه صلاحیتدار لیبرال عدالت و سلامت او را از نزدیک تماشا

ما در دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg گفته او تحت شيمی درمانی برای عود سرطان, اما نمی خواهد گذاشت.

در بیانیه ای 87 ساله به قاضی گفت: درمان شد “نتایج مثبت” و او “به طور کامل قادر” به ادامه در پست خود.

Ms Ginsburg گفت: یک اسکن کرده بود نشان داد ضايعات در کبد اما شیمی درمانی کمک کرده بود به آنها را کاهش می دهد.

به عنوان دادگاه صلاحیتدار لیبرال عدالت و سلامت او را از نزدیک تماشا کردند.

او دریافت درمان در بیمارستان چند بار در سال های اخیر اما بازگشت سریع به کار در هر مناسبت.

  • چرا نصف آمریکا به هراس زمانی که این زن بیمار می افتد
  • چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دیوان عالی کشور تغییر امریکا ؟
  • چرا ما بالا دادگاه بسیار مهم است ؟

“در مارس 19, من شروع یک دوره شیمی درمانی در درمان عود سرطان” Ms Ginsburg گفت: در بیانیه ای.

“شیمی درمانی دوره… است که بازده مثبت, نتایج,” او اضافه شده است. “جدید ترین اسکن در 7 جولای نشان داد [a] قابل توجهی کاهش ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید.

“من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان, درمان,” او گفت:. “من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج است.”

دیوان عالی کشور خدمت می کنند برای زندگی و یا تا زمانی که آنها را انتخاب کنید به بازنشسته و حامیان ابراز نگرانی کرده اند که اگر هر چیزی اتفاق می افتد به Ms Ginsburg محافظه کارانه تر قاضی ممکن است جای او را در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری باقی مانده است ،

“من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار” Ms Ginsburg در بیانیه ای گفت:. “من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است.”

قضات دیوان عالی کشور مطرح و به صورت رسمی خود را پرتره در سال 2018

آقای ترامپ منصوب شده است دو قضات پس از ترک فعلی نیمکت با یک 5-4 محافظه کار تکیه.

  • دیدار با سوپریمز – قضات در دادگاه آمریکا

در ماه مه Ms Ginsburg تحت درمان غیر جراحی برای خوش خیم کیسه صفرا بیماری و شرکت در دادگاه عالی شفاهی از بیمارستان. او شده است برای درمان سرطان چهار بار در 20 سال گذشته از جمله دو جداگانه حملات سال گذشته است.

در اوایل این هفته منتشر شد از مرگبار در بیمارستان جانز هاپکینز یک روز پس از درمان برای عفونت ممکن است. Ms Ginsburg در حال حاضر “خانه و خوبی انجام می دهند” دادگاه در روز سه شنبه گفت.

با وجود چندین بهداشت موانع Ms Ginsburg به حال از دست رفته یک روز شفاهی در 25 سال در دادگاه تا زمانی که در ژانویه گذشته هنگامی که او مشغول به کار از خانه در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی.

که عدالت Ginsburg?

جوآن اموزش Bader متولد بروکلین نیویورک در سال 1933 به یهودی مهاجر پدر و مادر است. در 17 سال از دست داد مادرش به سرطان است.

او با حضور در دانشگاه کرنل جایی که او به ملاقات شوهرش مارتی Ginsburg. این جفت ارز تا به حال دو فرزند باقی ماند و با هم برای سال 56 تا مارتی مرگ در سال 2010.

مترقی قهرمان رشد کرده است به یک نماد موسیقی پاپ در سال های اخیر

هر دو با حضور در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. زمانی که عدالت Ginsburg با حضور در سال 1956 یک سال پشت شوهرش او یکی از نه زنان به ثبت نام. در حالی که وجود دارد او و زن او همنوا شدند معروف پرسیده شده توسط دین برای توجیه نظر گرفتن نقطه از یک مرد در مدرسه خود را.

Ms Ginsburg بعد از انتقال به دانشکده حقوق کلمبیا در نیویورک تبدیل به اولین زن به کار در هر دو مدرسه قانون بررسی است.

با وجود موفقیت تحصیلی او در تلاش برای پیدا کردن کار.

“نه یک شرکت حقوقی در کل شهر نیویورک خواهد استخدام من” او یک بار گفت. “من در سه زمینه: من یهودی یک زن و یک مادر است.”

او در ادامه برای تبدیل شدن به یک استاد دانشگاه راتگرز مدرسه حقوق در سال 1963 تاسیس حقوق زنان پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU). به عنوان ACLU مشاور عمومی, Ms Ginsburg گرفت تا یک سری از تبعیض جنسیتی موارد شش که او را دیدم این استدلال قبل از دیوان عالی کشور است.

در بخشی به دلیل شوهرش مشتاق, لابی, Ms Ginsburg نامزد دریافت جایزه بود به دادگاه عالی در سال 1993 پس از آن رئیس جمهور بیل کلینتون. او دومین زن در تاریخ ایالات متحده نامزد به اوت بدن.

عدالت Ginsburg دوم زن را در تاریخ آمریکا به نامزد به دیوان عالی کشور

در طی سال در دادگاه به عنوان نیمکت تبدیل شده است بیشتر محافظه کار او به طور فزاینده ای نقل مکان کرد و به سمت چپ به دست آوردن شهرت برای او روحیه dissents.

و در سال های اخیر او رشد کرده است به یک پدیده فرهنگ پاپ.

در بخشی به دلیل به او داغدار dissents, Ms Ginsburg شد این موضوع از یک وبلاگ Tumblr حساب به نام بدنام RBG – اشاره ای به اواخر رپر معروف بزرگ است. او شده است با بازی بازیگر و کمدین Kate McKinnon در شنبه شب زنده است و او را مثل نقاشی روی تی شرت و لیوان و پوستر.

“من 84 سال,” Ms Ginsburg می گوید در مورد او نوظهور شهرت در سال 2018 مستند RBG.

“و هر کس می خواهد به تصویر خود را با من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>