سه نفر دستگیر و پس از رنگ پرتاب در نیویورک سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری

سه نفر دستگیر شدند و یک چهارم صادر شد احضار و پس از یک زندگی موضوع نقاشی دیواری در خیابان پنجم منهتن در مقابل تهمت برج تخریب شد با رنگ آبی بعد از ظهر جمعه, پلیس گفت:.

این حادثه که اتفاق افتاد حدود 4:00 p. m., علائم, دوم در یک هفته که کسی انداخت رنگ در نقاشی دیواری که شهر رنگ جولای 9.

دو زن و یک مرد دستگیر شدند و به اتهام جنایی فساد پس از نظارت تصویری را به آنها نشان داد لکه آبی رنگ, پلیس گفت:. Germanotta, 39, D’Anna مورگان 25 و لوئیس مارتینز 44 منتشر شد با یک میز ظاهر بلیط به گفته پلیس.

فرد دیگری که مشخص شد تنها به عنوان یک 64 سال صادر شد احضار غیر قانونی ارسال آگهی.

ان بی سی نیویورک گزارش شده است که ظاهر آن را به یک تلاش هماهنگ شده.

مورگان و Germanotta گفت که اقدامات آنها در بخش, انگیزه, خشم, در, شهردار, بیل د Blasio. مورگان که سیاه است گفت: او از اعضای اجرای قانون در خانواده است.

“در واقع من فقط مریض و خسته از بی احترامی که ما اجرای قانون است تحت de Blasio و کومو” مورگان گفت: با اشاره به شهردار و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. “من نه ضد سیاه در همه. من آفریقایی آمریکایی. تمام زندگی مهم, از جمله, سیاه, زندگی,” او اضافه شده است.

Germanotta که دوستان با مورگان گفت که دیگران نقاشی های دیواری در اطراف شهر نیویورک و او فکر نمی کند که آنها باید دستگیر شده اند. “چرا من دستگیر و به زبان ذهن من و نافرمان و اعتراض آنها نمی?” او گفت:.

Germanotta دیده می شد دستگیر شدن در حالی که با پوشیدن “همه زندگی ماده” پیراهن و یک رنگین کمان رنگ پرچم با کلمات “همجنسگرایان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” در آن است. او گفت که او می خواهد مردم بدانند که او فراجنسیتی HIV مثبت و یک ثبت نام دموکرات که برنامه ای برای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

روز دوشنبه یک مرد ریخته قرمز رنگ در بخشی از نقاشی دیواری قبل از در حال اجرا به دور است. NYPD منتشر کرده است عکس های از که و می گویند او می خواست برای ارتکاب فساد است.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری نصب شده بود پس از تظاهرات و خواستار نژادی عدالت و پلیس اصلاحات که به دنبال مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شهر نیویورک ساکن است مورد انتقاد قرار دیواری.

مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام یک “نماد نفرت” پس از برنامه اعلام شد. رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت در زمانی که از آن خواهد بود “بدنام کردن” به آنچه که او به نام های لوکس خیابان.

روز پس از خرابکاری نقاشی دیواری به سرعت repainted.

د Blasio, یک دموکرات که به رنگ برخی از آن مبارز پس از آن حادثه به tweeting “خوب سعی کنید” و اشاره کرد که آن را در حال حاضر ثابت شده است.

Black Lives Matter جنبش “است که بیش از کلمات و نمی تواند آن را لغو کرد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اکتبر خود را تغییر اقامت دائم از شهر نیویورک به فلوریدا.

کومو یک دموکرات اظهار داشت: در آن زمان: “خوب است رهایی. نه مثل آقای ترامپ پرداخت مالیات در اینجا به هر حال.” فرماندار افزود: “او مال تو فلوریدا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد تغییر محل اقامت در آن زمان که “من گرامی نیویورک و مردم نیویورک و همیشه خواهد شد.” اما رئیس جمهور گفت: “من درمان شده اند بسیار بد توسط رهبران سیاسی هر دو شهرستان و دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de