مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او طول می کشد مسئولیت بیش از Covid-19 به عنوان بایدن زیادی برخوردار نظرسنجی منجر


عکس: یوری Gripas/ایسنا

جو بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 15 درصد در میان رای دهندگان ثبت شده در سراسر کشور و دارای 20 نقطه منجر شود که آن را به می آید که آمریکایی ها اعتماد به رسیدگی به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک نظرسنجی از روز یکشنبه.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن برابر حمایت مؤتلفه پرچم با موضوع زندگی

در همان سی نیوز/واشنگتن پست نظرسنجی بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن با 10 امتیاز در مارس و دو نقطه در ماه مارس است. در حال حاضر در میان پاسخ دهندگان که گفت: آنها قطعا رای در ماه نوامبر بایدن منجر 11٪.

فاکس نیوز نیز منتشر شد یک نظرسنجی در روز یکشنبه. آن را قرار داده بایدن پیش رو در coronavirus روابط و اقتصاد و هشت امتیاز به بالا در سراسر کشور.

در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه ثبت شده در کاخ سفید در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من از دست دادن ندارد چرا که کسانی که جعلی هستند سنجی” و حاضر به گفتن نیست اگر او را قبول نتیجه اگر بایدن ضرب و شتم او را در ماه نوامبر.

“من باید برای دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من باید برای دیدن. من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد و من نیست آخرین بار هم نیست.”

در روز شنبه نیویورک تایمز و واشنگتن پست گزارش داد که کاخ سفید به دنبال بلوک بسته محرک مالی برای coronavirus تست و ردیابی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و امور خارجه و پنتاگون برنامه هایی برای مقابله با Covid-19 در خارج از کشور.

بایدن مدیر مبارزات انتخاباتی از پاسخ سریع اندرو بیتس گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل پشت خود را در مهم ترین مسئولیت به مردم آمریکا [چرا که] در کلمات خود مشاوران او را نمی خواهد پریشان’ بدترین بحران بهداشت عمومی در 100 سال است. این کاملا بی وجدان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز یکشنبه او در زمان “مسئولیت همیشه برای همه چیز” با توجه به همه گیر.

اما او همچنین گفت که او ممکن است وتو بعدی بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک به بیکاران آمریکایی ها و کسب و کار کوچک است که شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. که به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار تامین اجتماعی و حیاتی دیگر برنامه های آن دیده می شود توسط بسیاری در کنگره به عنوان یک سیاسی غیر استارت.

بیش از 3.7 m موارد Covid-19 ثبت شده در ایالات متحده در حال حاضر در نرخ حدود 70,000 یک روز و بیش از 140,000 فوت کرده اند.

با توجه به ABC/پست نظرسنجی بایدن نیز به مغلوب ساختن پیشی جستن بر اعتماد برای اجرای اقتصاد و آگهی با نه امتیاز در اعتماد به رسیدگی به جرم و جنایت و ایمنی.

خواهد شد که نگران کننده شماره برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال ایجاد نظم و قانون مرکزی تخته از ناظران سیاسی و برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از معترضان خواستار رادیکال پلیس اصلاحات.

عصر روز شنبه با تهمت و ادعا کرد بایدن پشتیبانی تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، میزبان کریس والاس با اشاره به این که شد درست نیست و منجر به عصبانی ارز.

والاس نیز پرسید که چرا ما نیست “یک طرح ملی” برای مقابله با این بیماری همه گیر و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مسئولیت است.

“نگاه” گفت: “من مسئولیت را همیشه برای همه چیز دلیل آن را در نهایت ، من به همه در خط.”

من مسئولیت را همیشه برای همه چیز دلیل آن را در نهایت ، من به همه در خط

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

که در تقابل با بدنام سخن گفتن در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی مسئولیت در همه” برای مشکلات فدرال تست.

در مصاحبه خود تهمت نیز تکرار آشنا ادعا کرد و گفت: این مقدار از تست ما انجام شد “کج اعداد” و به چالش کشیده شد در مورد سخن گفتن او در اوایل این ماه که coronavirus خواهد “در برخی از نقطه … مرتب کردن بر اساس فقط ناپدید می شوند”

“من خواهید بود در نهایت حق,” او گفت:. “من حق خواهد بود در نهایت. شما می دانید من گفت: ‘آن را به ناپدید می شوند.’ من دوباره آن را می گویند … آن را به ناپدید می شوند و من درست است.”

رئیس جمهور گفت که او تا به حال یک رابطه خوب با دکتر Anthony Fauci کاخ سفید coronavirus گروه ضربت عضو است که گزارش شده است مسدود شده و از تلویزیون و چه کسی گفته است در جریان رئیس جمهور در ماه.

“من به او صحبت کرد و دیروز در طول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من رابطه بسیار خوبی با دکتر Fauci.”

او همچنین گفت Fauci که در خدمت شش رئیس جمهور از سال 1984 و پدید آمده است به عنوان قابل اعتماد و فرانک عمومی صدا بود “کمی از جنجال آفرینی”.

بایدن بود که با توجه به اجرای coronavirus با مضمون کمپین تبلیغات در طول مصاحبه در شش میدان نبرد متحده است. رای گیری متوسط قرار داده و او را در سرب در همه شش. در ABC/پست نظرسنجی تهمت را به طور کلی تایید پایین بود نه امتیاز به 39 درصد.

مغلوب ساختن پیشی جستن 74 کاهش شانس می گویند او 77 سال چلنجر بود “سالخورده” اما گفت: “من می خواهم بگویم او را صالح به رئیس جمهور شود.” فاکس نیوز نظرسنجی نشان داد که بیشتر مردم فکر می کنم بایدن ذهنی صدا نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور همچنین لعنتی من, مریم تهمت که بگویید همه کتاب به فروش نزدیک به 1m نسخه در روز انتشار. این روانشناس بالینی شده است به شدت انتقادی از دایی اش در تلویزیون, مصاحبه داشتن شکست تلاش برای به سکوت خود را از طریق دادگاه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها شکایت کرده است که خواهر زاده خود را به تصویر می کشد پدر خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “بیمار روانی”. در واقع او می گوید: توسعه اموال که در سال 1999 بود که “عملکرد بالا مخالف” که به شکل پسر خود شخصیت.

مرتبط با: بیش از حد و هرگز به اندازه کافی نقد و بررسی: مریم تهمت thumps دونالد

“دونالد بیماری بسیار پیچیده و رفتار خود به طوری که اغلب غیر قابل توضیح” مری تهمت می نویسد: در حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد “است که در آینده با یک دقیق و جامع تشخیص نیاز به یک باتری کامل روانی و آزمون عصب است که او هرگز برای نشستن.”

روز یکشنبه به رسانه های دیوانه وار تجزیه تهمت ها باتری های گمراه کننده و یا التهابی ادعا می کند به نظر می رسید تصمیم به نشستن برای یک مصاحبه با والاس نه ممکن است و حکیم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در ویرجینیا اما او در بر داشت زمان برای صدای جیر جیر در مورد تصمیم خود برای ارسال ماموران فدرال به پورتلند, اورگان, سایت گسترده در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

در مورد تهمت بد نظرسنجی, Jason Miller, کمپین مشاور در توئیتر خود نوشت: “رسانه های نظرسنجی اشتباه کردم در سال 2016 و آنها بدست حتی بدتر در سال 2020 است. در حال حاضر آنها تبدیل شده ایم سرکوب سنجی با خاص – و عمدی – هدف از تلاش برای demotivate دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>