مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال حومه آرا با حمله به نمایشگاه مسکن و مقررات

بد انتهایی جو بایدن در انتخابات برای 2020, انتخابات, رئیس جمهور تهمت است به لغو توافق-عصر مسکن عادلانه قانون هفته آینده در یک حرکت است که او معتقد است که کمک خواهد کرد که احیای خود را ضعیف و اقبال با حومه رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به ندرت صحبت در مورد حومه پس از اینکه انتخاب طعنه اطلاعیه خود در کاخ سفید به رویداد روز شنبه در برش مقررات دولتی.

“دموکرات ها در سی شده اند و می خواهید به در یک سطح بسیار بالاتر لغو زیبا و موفق حومه با قرار دادن چپ واشنگتن بوروکرات مسئول محلی منطقه بندی و تصمیم گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد برگزار شد در باغ گل رز است که اغلب به صدا بیشتر شبیه به یک کمپین تجمع است. “آنها کاملا مصمم به از بین بردن یک خانواده ى, از بین بردن ارزش خانه ها و جوامع در حال حاضر ساخته شده فقط به عنوان آنها در مینیاپولیس و مکان های دیگر است که شما در مورد امروز است. خانه خود را در مقدار و نرخ جرم و جنایت خواهد شد به سرعت در حال افزایش است.”

گفت که جو بایدن “و کارفرمایان خود را از چپ رادیکال” را “کاملا نابود زیبا حومه” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در زمان هدف در 2015 مثبت پیشبرد مسکن عادلانه حکومت قرار داده و در محل توسط سلف خود به تقویت این نمایشگاه مسکن عمل از سال 1968 که به دنبال پایان دادن به تبعیض نژادی در بازار مسکن.

این AFFH قانون نیاز به محلی برای تدوین داده ها در فقر و تبعیض نژادی در جوامع خود به منظور دسترسی به مسکن فدرال بودجه.

“حومه تخریب به پایان خواهد رسید با ما. هفته آینده من بحث خواهد شد AFFH قانون — AFFH قاعده یک فاجعه و برنامه های ما برای حفاظت از حومه از برچیده توسط واشنگتن دموکرات توسط مردم در سمت چپ که می خواهید برای دیدن حومه نابود نمی مراقبت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم کار کرده اند و تمام زندگی خود را برای رسیدن به یک جامعه و در حال حاضر آنها در حال رفتن به تماشای آن بروید به جهنم; آن را به اتفاق می افتد در حالی که من اینجا هستم.”

رئیس جمهور تهمت حرکت یک رویداد در مورد اصلاحات قانونی در جنوب چمن کاخ سفید روز پنج شنبه. (درو Angerer/گتی ایماژ)

در دهه های قبل از نمایشگاه مسکن عمل صاحبخانه ملکی و صاحبان خانه رو هیچ جریمه برای امتناع از اجاره یا فروش ملک به اقلیت ها به طور موثر کمک به نگه داشتن جوامع آمریکایی نژادی تفکیک شود. در حالی که سال 1968 قانون منع چنین تبعیض اغلب موفق به انجام آن دستور از بین بردن تفکیک جوامع است. این AFFH قانون اجرا شده در سال 2015 شد, تلاش برای تحمیل لغو تبعیض نژادی مشخص در جوامع محلی. مخالفان گفت: این نمایندگی یک نمونه از دولت نفس بیش از حد.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که بخشی از این مسئله با بالتیمور یا فرگوسن در مورد رابطه بین جامعه و پلیس, اما آن را بسیار عمیق تر از آن” جولین کاسترو پس از آن وزیر مسکن و شهرسازی گفت: در مورد نیاز به قانون جدید. “این نیز اساسا در مورد مردم داشتن فرصت در زندگی خود را. و که در آن شما زندگی می کنند در بسیاری از راه های دیکته سطح از فرصت دارید.”

در کسب و کار خود زندگی مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا گرفتار این نمایشگاه مسکن عمل می کنند. در سال 1973 او در حل و فصل یک دعوی در دادگاه مطرح شده توسط وزارت دادگستری که به اتهام املاک و مستغلات نجیب زاده و پدرش حاضر به اجاره آپارتمان به آمریکایی های آفریقایی تبار در نیویورک است. اما روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تقویت جایگاه خود را در میان حومه رای دهندگان اگر او هر گونه شانس از شکست بایدن در Nov. 3.

در حالی که تهمت دقت ضرب و شتم هیلاری کلینتون در انتخابات 2016 در میان حومه رای دهندگان 49 درصد به 45 درصد یک NPR/PBS ساعت خبر/Marist نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه گذشته او را در بر داشت انتهایی بایدن در حومه توسط یک حاشیه از 60 درصد به 25 درصد است.

آیا تهمت قول به صرفه جویی در حومه شهر از نابسامانی نظارت دولت در منافع لغو تبعیض نژادی مشخص برنده خواهد شد بیش از حومه رای دهندگان باقی مانده است دیده می شود. مسائل دیگر هستند و البته مهم به حومه پیدا کرده اند از جمله تهمت را به زور در مدارس برای بازگشایی در پاییز.

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی این هفته منتشر یافت که 55 درصد از حومه پیدا کرده اند به شدت و یا تا حدودی مخالف را به طور کامل بازگشایی مدارس K-12 در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

یکی دیگر ناشناخته است فقط چگونه بسیاری از رای دهندگان واقعا متعلق به اصطلاح اکثریت خاموش که تهمت اغلب سیاهی. مبارزات انتخاباتی خود ظاهرا معتقد است که وجود یک استخر بزرگ از رای دهندگان برای او در حومه. اما نژادی آرایش حومه تغییر کرده است در سال های اخیر است. امروز در 36 کشور بزرگترین 100 مناطق شهری اقلیت حساب برای حداقل 35 درصد از جمعیت حومه با توجه به گزارش موسسه بروکینگز. در سال 2018 با تشکر در بخش های بزرگ به آرا از حومه زنان دموکرات بطوریکه کنترل از خانه.

در این سال اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید فوران در حومه و همچنین شهرستانها. انتخابات را به خوبی ممکن است در مورد اینکه آیا یک حومه استراتژی حس می کند برای جمهوری خواهان در سال 2020 — یا 20 سال از تاریخ است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>