دو هندی, ستاره ها ممکن است تحت پیگرد قانونی قرار و یا جریمه برای شکستن انگلستان coronavirus قرنطینه قوانین

هر دو هندی بازیگر نقش اول زن می تواند گزارش — بازداشت — پلیس برای شکستن قوانین سفت و سخت. — اخبار/از طریق نویسنده

لندن: هندی بازیگران سونام کاپور و Mouni Roy شکسته اند سخت 14 روز در قرنطینه قانون اعمال شده توسط بریتانیا و می تواند تحت پیگرد قانونی قرار و یا جریمه 1000 پوند برای قرار دادن زندگی افراد دیگر در معرض خطر و تنظیم یک مثال بد با نقض قوانین است.

سونام کاپور در زمان به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته تصویر خود را در مرکز لندن در حالی که Mouni Roy ارسال شده یک عکس با داشتن قهوه در یک کافه در کامل مشخصات عمومی در پایتخت بریتانیا است.

هر دو بازیگر می تواند گزارش — بازداشت — پلیس برای شکستن قوانین سفت و سخت.

تقریبا تمام کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین استرالیا و ترکیه و چندین نفر دیگر در حال حاضر معاف از انگلستان قرنطینه قوانین اما کشورهایی مانند ایالات متحده و هند و بنگلادش و پاکستان هستند در لیست قرنطینه سازمان ملل.

پس از گذراندن تمامیت coronavirus مستند در هند سونام کاپور و کارآفرین, شوهر, آناند Ahuja وارد لندن کمتر از یک هفته پیش با بازیگر فورا به Instagram برای به اشتراک گذاشتن ویدئوها از ورود او.

در لندن “من” این بازیگر نوشت: بیش از یک ویدیو که نشان داد رودخانه تیمز از بالا. “بسیار زیبا” او اضافه شده است. بازیگر به دنبال آن با چند فیلم بیشتر از خودش از جمله آخرین تصاویر از ورزش و خارج از منزل.

ستاره بالیوود Mouni Roy — که صرف تمامیت coronavirus مستند در امارات متحده عربی که در آن او ماندن در یک محل اقامت برای چهار ماه رسید و لندن چهار روز پیش و به عقب نگاه نمی.

او گفت: رسانه های هندی که او را در لندن برای یک فیلم تیراندازی اما با توجه به قوانین او باید می ماند در داخل برای 14 روز. روز یکشنبه با او به اشتراک گذاشته شده عکس از خودش ورزش در لندن پارک.

از سوی دیگر کریکت پاکستان ستاره Waseem اکرم (ص) وارد منچستر برای کار در هفته گذشته بوده ولی در قرنطینه در هتل خود را و سمت چپ ساختمان حتی برای یک ثانیه.

با توجه به دولت انگلستان اگر کسی قصد سفر به بریتانیا آنها باید آماده به رفتن را از طریق 14 روز دوره قرنطینه که ساخته شده اجباری از ژوئن 8. اگر هر گونه خارج از کشور بازدید کنندگان منطبق نیست آنها را به صورت سنگین خوب £1000 یا دادستان.

این قانون در حال حاضر اعمال شده از ژوئن 8 و این امر نه تنها به بازدید کنندگان بین المللی بلکه به اتباع بریتانیا از بازگشت به خانه از کشورهای دیگر است.

مردم از دیدن انگلستان تحت تعهد به ارائه کنترل مرزی تیم با تمام اطلاعات پایه مانند اطلاعات تماس خود را و آدرس محلی در بریتانیا که در آن آنها خواهد بود در 14 روز خود انزوا.

با توجه به دولت بریتانیا “خود جدا خواهد شد و کاهش احتمال موج دوم coronavirus در انگلستان”.

هر فردی که در خود به انزوا باید بازدید; تنها مردم آنها ممکن است تماس خواهد بود کسانی که با آنها سفر و یا اقامت. آنها نمی تواند رفتن به محل کار یا مدرسه یا در حالی که اماکن عمومی اکیدا ممنوع است و همچنین.

کسانی که رعایت اجباری دوره قرنطینه باید برای جلوگیری از رفتن مواد غذایی خرید در صورت امکان و ورزش در داخل سلول از خانه های خود.

آنها ممکن است تنها خود را ترک قرنطینه در محل در صورت وجود فوری پزشکی نیاز دارید و یا آنها را مجبور به خرید نیازهای اساسی مانند مواد غذایی و دارو برای حضور در تشییع جنازه فردی و یا در مواقع اضطراری است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de