جنگ زده سوریه رای برای پارلمان جدید در میان بحران اقتصادی, بین المللی, تحریم

بدون هیچ اپوزیسیون واقعی سوریه, بشار اسد حزب وطن ترکیه و متحدان آن در حال انتظار برای بسیاری از مجلس 250 نفر. AFP/Louai Beshara

دمشق: سوریه رای دادند و یکشنبه برای انتخاب پارلمان جدید به عنوان دولت دمشق هایش با تحریم های بین المللی و فاسد اقتصاد پس از تصرف بخش های بزرگی از این کشور جنگ زده.

بیش از 7400 مراکز رای دهی باز در سراسر دولت-برگزار می شود بخش هایی از سوریه — از جمله برای اولین بار در سابق سنگر مخالفت — در سومین چنین نظر سنجی های پس از جنگ آغاز شده و نه سال پیش.

لیست چند تا اجازه داده شد به اجرا در سراسر کشور اما بدون هر گونه واقعی مخالفان بشار اسد حزب وطن ترکیه و متحدان آن در حال انتظار برای بسیاری از مجلس 250 نفر.

رئیس جمهور و همسرش Asma رای خود را در پایتخت ریاست جمهوری گفت: ارسال عکس از هوشمندانه لباس پوشیدن زن و شوهر, سفید, ماسک صورت به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

داوطلبان ایستاده بود در خارج از مراکز رای دهی در حمل برنامه ها و تصاویر مورد علاقه خود را نامزد و تلاش برای خواستگاری رهگذران به در می آیند و رای می دهند.

در میان بازیگران رای خود را در دمشق 50 ساله کارمند دولت Khaled al-Shaleh.

“من خواسته امروز برای مجلس به تحقق بخشیدن به آنچه قوانین نیاز به تغییر به نفع شهروند” او گفت:.

“ما خواسته قبل در طول و بعد از جنگ همیشه برای انجام با اقتصاد است.”

Hanan Sukriye, 29, گفت:, او, رای گیری برای اولین بار در زندگی خود.”اگر همه ما گرد هم می آیند برای انتخاب نامزدهای شایسته وجود خواهد داشت یک اثر گفت:” وزارت مالیه کارمند.

اجتماعی فاصله

این انتخابات دو بار به تعویق افتاد و از آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که رسما آلوده 496 نفر کشته و 25 در دولت شدند.

ايستگاه کارکنان با پوشیدن ماسک در زمان متوسط از افرادی که هر چند درب و ساخته شده مطمئن شوید که آنها sanitised دست خود را.

“انتخابات اتفاق می افتد در این سال در شرایط استثنایی بهداشت بنابراین ما گرفته شده مناسب اقدامات” گفت: Riyad Teriyaqi به عنوان او بررسی می شود که رای دهندگان در خط بودند با رعایت فاصله مناسب.

پرتره از این مدعی شده اند نمایش داده می شود در سراسر پایتخت برای هفته ها با 1,658 نامزدها از جمله تجار و بازرگانان برجسته.

بسیاری از نامزدها در حال اجرا در برنامه های متعهد به مقابله با تیز تورم و بهبود زیرساخت های ویران شده توسط جنگ است.

“قانونگذاران در حال رفتن به را استثنایی تلاش برای بهبود خدمات” گفت: Umaya یک زن 31 ساله که با این نسخهها کار در یک دندانپزشک تمرین.

نظر سنجی با توجه به نزدیک در 1630 به وقت تهران اما رای گیری می تواند تمدید اضافی پنج دقیقه.

در آستانه انتخابات یک نفر کشته شد و دیگری مجروح در انفجار در دمشق, دولت خبرگزاری سانا گفت. علت این انفجار هنوز روشن نیست.

میلیون ها نفر از مردم زندگی در خارج از کشور پس از فرار از یک جنگ که به کشته شدن بیش از 380,000 مردم واجد شرایط برای رای دادن.

اما برای اولین بار رای گیری برگزار خواهد شد در قلمرو retaken توسط دولت از جمله در منطقه غوطه شرقی دمشق خارج و در جنوب استان ادلب در این کشور غربی است.

پس از یک رشته از پیروزی نظامی حمایت کلیدی متحد روسیه دولت در کنترل حدود 70 درصد از کشور, ناظر حقوق بشر سوریه جنگ می گوید.

‘بی سابقه بحران گرسنگی’

در آخرین انتخابات در سال 2016 میزان مشارکت در انتخابات بود در 57%.

این سال را به رای می آید به عنوان دمشق در تلاش برای جبران یک اقتصاد توفان نه سال جنگ و تحریم های غرب و عواقب بحران مالی در کشور همسایه لبنان است.

قیمت مواد غذایی در سوریه را به ضرب گلوله توسط بیش از 200% در سال گذشته و در حال حاضر در 20 بار خود را قبل از جنگ در سطح برنامه جهانی غذا می گوید.

در یک کشور که در آن بیش از 80 درصد از مردم در حال حاضر در فقر زندگی می کنند, سازمان ملل متحد, مواد غذایی آژانس هشدار داده است سوریه در حال حاضر رو به “بی سابقه بحران گرسنگی”.

اسد مشخص شده یک دوم دهه در قدرت این ماه هفته پس از ایالات متحده اعمال جدید تحریم های اقتصادی از جمله همسر رئیس جمهور.

بعد از انتخابات ریاست جمهوری انتظار می رود در سال 2021 و نامزدها باید به تایید کتبی حداقل 35 نفر از اعضای پارلمان.

وزیر امور خارجه Walid al-Muallem ماه گذشته گفت: بشار اسد باقی خواهد ماند در قدرت “تا زمانی که سوریه می خواهند او را به ماندن”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>