‘ما می خواهیم او را در دادگاه’: آتلانتا شهردار سوالات گرجستان gov را ‘عجیب و غریب طرح دعوی در دادگاه بیش از ماسک دستور

واشنگتن — آتلانتا شهردار Keisha لنس کف روز جمعه گفت که او فکر می کند آن را بدون هیچ تصادفی که گرجستان فرماندار واصل طرح دعوی در دادگاه علیه او بیش از او در شهرستان ماسک قانون یک روز پس از او گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقض آن در طول سفر خود روز شنبه.

“این پر کردن طرح دعوی در دادگاه است که به سادگی عجیب و غریب, کاملا رک و پوست کنده” کف یک دموکرات گفت: در مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

کف اشاره کرد که ساوانا اجرا ماسک منظور در جولای 1 و کالیفرنیا ، برایان کمپ شهر آتن برقرار یکی در جولای 8.

“سپس هنگامی که آتلانتا نهاد ماسک سفارش — و من آن را از طریق فرمان اجرایی — او طرح دعوی در دادگاه” او گفت:. “من فکر نمی کنم این تصادف که در این طرح دعوی در دادگاه آمد روز پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آتلانتا و من اشاره کرد که او نقض شهر قانون با داشتن ماسک در آتلانتا Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی.”

کف گفت که علاوه بر ماسک موضوع کمپ نیز “طول می کشد استثنا با برخی از مشاوره کسب و کار بازگشایی توصیه های که ساخته شده توسط شهر” و “تحت پیگرد آمریکا شخصا خودم و شورای شهر — به دلیل مشورتی توصیه.”

کمپ شکایت کف روز پنج شنبه یک روز پس از او ممنوع محلی از نیاز به پوشش صورت. طرح دعوی در دادگاه است که می آید در میان یک افزایش شدید در COVID-19 موارد در دولت استدلال می کند که کف بیش از حد او اقتدار در صدور دستور در پاسخ به کروناویروس که سختگیرانه تر از آن اعمال شده توسط دولت.

در بیانیه روز شنبه, گرجستان دادستان کل کریس کار گفت: “دولت گرجستان در ادامه به نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک. این طرح دعوی در دادگاه است که در مورد حکومت قانون است.”

در مصاحبه لنس پایین گفت: او فکر می کند در کمپ “قرار دادن سیاست بر مردم” و اضافه کرد که فرماندار نمی دانم تا به خوبی به این بیماری همه گیر است که coronavirus می تواند گسترش از طریق حامل بدون علامت.

کف بالقوه در حال اجرا همسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 2020 بلیط صحبت شد به “امروز” از خانه اش جایی که او و خانواده اش در حال قرنطینه و پس از او همسر و یکی از فرزندان خود را به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

او اشاره کرد که بیش از 3000 نفر کشته شده اند از این بیماری در گرجستان و بیش از 100000 نفر تست مثبت برای این ویروس در دولت است.

“فرماندار به سادگی تجاوز خود را در نشیب و اقتدار خود را و ما او را در دادگاه” او افزود: “من کاملا فکر می کنم که من پیروز خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de