‘نقض حقوق بشر’: پاکستان وکیل چالش های UK govt بیش از COVID-19 قرنطینه سیاست

افتخار احمد مدعی است که قبل از ترک لندن و از طریق شرکت هواپیمایی قطر, او تا به حال به دنبال همه coronavirus پروتکل های. عکس: Geo حسن نیت ارائه میدهد: Geo.tv

لندن: برجسته پاکستانی وکیل را به چالش کشیده است دولت بریتانیا COVID-19 سیاست که تحت آن 14 روز در قرنطینه بوده و اجباری برای مسافران که از کشورهایی مانند پاکستان و تشریح آن را غیر قانونی بازداشت خانگی در نقض اساسی حقوق بشر است.

در یک دادخواست به دولت انگلستان افتخار احمد سابق PPP سناتور و مشاور حقوقی به مرحوم بی نظیر بوتو اعلام کرده است که قبل از ترک لندن از پاکستان از طریق شرکت هواپیمایی قطر در ژوئیه 15, او تا به حال به دنبال همه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) نیز ساخته شده بود و اجباری برای تمام مسافران سفر با هواپیمایی مربوطه.

وکیل مدافع افتخار احمد که در حال حاضر در حال تمرین قانون در اسلام آباد و لندن زندگی در شمال لندن است و قرار خود را در قرنطینه در مسکن اجاره ای به دست آمده به طور خاص برای این منظور است.

با توجه به نامه نوشته شده توسط احمد وکلاء به Priti Patel, دبیر خانه احمد را هواپیمایی ساخته شده آن را اجباری برای تمام مسافران سفر از پاکستان برای به دست آوردن یک منفی COVID-19 گزارش آزمون از یکی از آنها نامزد آزمایشگاه و یا دیگری آنها خواهد بود را تکذیب کرد, شبانه روزی.

احمد در نامه ای نگهداری می شود که پس از او COVID-19 منفی او نشده اند باید در قرنطینه قرار داده شده چرا که “او یک بازگشت شهروند بریتانیا که نمی تواند و نمی تواند گسترش coronavirus به عنوان او وجود ندارد”.

اجباری قرنطینه منظور صادر شده توسط دفتر خانه نشات گرفته از مفاد ماده 5 در برنامه از قانون حقوق بشر 1998.

آن را می گوید که “غیر قانونی بازداشت افراد برای پیشگیری از گسترش بیماری های عفونی از افراد از صدای ذهن الکلی یا مواد مخدر و یا آواره” و در لحظه مورد اشاره به بیماری های عفونی اشاره به پوشش COVID-19.

بنابراین احمد وکلا نوشته شده است به دولت: “این موضع ما است که 14 روز اجباری قرنطینه در نظر گرفتن موارد فوق باید معاف به عنوان قانون اعمال نمی شود به او. بعلاوه همه مسافران هواپیمایی قطر شد coronavirus منفی نتیجه گیری کل پرواز ویروس رایگان. ما درخواست شما را به مهربانی سفارش فوری برای پایان دادن به احمد قرنطینه به نظر ما این است که در حال حاضر نقض حق خود را به آزادی به عنوان تضمین شده در ماده 5.”

قرنطینه قوانین طراحی شده بودند برای جلوگیری از گسترش این ویروس توسط سفارش بین المللی مسافران به اقامت در قرنطینه به مدت 14 روز و نقض آن مستلزم به تدریج افزایش کیفری عواقب.

وجود دارد یک لیست طولانی از افراد معاف و مجموعهای از “کشورهای سبز” ساخت قرنطینه معاف لیست کشورها. جالب است که تقریبا تمام کشورهای معاف هستند استراحتگاه برای تعطیلات و منتقدان باید گفت که شاید نویسندگان این قوانین تا به حال رزرو تعطیلات خود را در “سبز” فهرست کشورها در سال گذشته.

صحبت کردن به این خبرنگار افتخار احمد گفت: “روشن است که عدم وجود قانونی, منطقی و معقول در ساخت هر یک از این قوانین است. من به عنوان یک نیاز اجباری, پر, آنلاین, قرنطینه جزئیات محل شکل گسترش بیش از 3 صفحات به دلیل داشتن رشته در خارج از کشور برای بیش از 5 ماه با توجه به عدم در دسترس بودن به طور منظم پرواز و بازگشت و دیروز.”

“سفر من به لندن هیترو توسط سعید هواپیمایی و حمل آزمون من گزارش شهادت به من پاک سلامت تا کنون به عنوان COVID-19 نگران است.”

او گفت که coronavirus منفی افراد ناتوان از انتقال ویروس از این رو باید قرنطینه شود.

“من باید رسما اعلام کرد یک فرد معاف,” او اضافه شده است.

افتخار احمد در نظر دارد به پرونده قضایی بررسی اگر دولت اجازه نمی دهد که او معافیت از قوانین قرنطینه به چالش کشیدن کل طرح که قرار است او را در “غیر قانونی بازداشت غیر قانونی از طریق این سلول است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de