Coronavirus: جهان رو به خروش عظیم در ورشکستگی, مطالعه می گوید:

فایل

پاریس: دولت ها در سراسر جهان در حال تقلا برای نجات شرکت های توفان coronavirus مستندات اما در جهان است با این حال در مواجهه با یک افزایش ورشکستگی یک سوم یک مطالعه انجام شده توسط یک تجارت شرکت بیمه در روز دوشنبه گفت.

“COVID-19 ایجاد یک عجز از پرداخت دیون بمب زمان” گفت: این گزارش توسط اویلر هرمس, پیش بینی 35 درصد تجمعی پرش در تعداد شرکت هایی که به سینه بین 2019 و 2021.

این شرکت فراهم می کند که بیمه برای معاملات تجاری گفت: این امر می تواند یک رکورد جهانی آن عجز از پرداخت دیون شاخص — که حدود نیمی از کشورها در سراسر جهان خواهد بود تنظیم جدید اوج از سال 2009 بحران مالی است.

بزرگترین افزایش در میان اقتصادی جهان نیروگاهی خواهد بود در ایالات متحده با 57% پرش در insolvencies در سال 2021 در مقایسه با سال 2019 قبل از coronavirus زده.

ورشکستگی انتظار می رود به اوج با 45 درصد در برزیل و 43 درصد در بریتانیا و 41 درصد در اسپانیا.

چین پیش بینی شده است برای دیدن یک 20 درصد افزایش ورشکستگی.

در ایالات متحده “گسترش سریع این ویروس تقویت طریق در فعالیت و تولید یک بحران نقدینگی برای یک مجموعه بزرگتر از شرکت” گفت: گزارش.

“ما انتظار نداریم که U شکل بازیابی در ایالات متحده به اندازه کافی برای جبران تمام میراث بحران بر معیارهای مالی و نه برای جلوگیری از افزایش insolvencies از ادامه به 2021” آن اضافه شده است.

این insolvencies تخريبي به عنوان شرکت های دیگر نشده باقی مانده و یا مجبور به تقلا برای پیدا کردن جدید اغلب گران تر از تامین کنندگان.

“بزرگتر این شرکت تشکیل پرونده برای ورشکستگی بالاتر از خطر یک اثر دومینو” گفت: این گزارش.

اویلر هرمس نیز هشدار داد از دو سناریو که در آن ورشکستگی می تواند پرش حتی بالاتر است.

یک خروج زودهنگام حمایت اقتصادی و سیاست می تواند فشار افزایش insolvencies به 40-45٪.

“و اگر بهبود اقتصادی جهانی طول می کشد بیش از حد انتظار افزایش” در insolvencies می تواند به عنوان بالا به عنوان 85 تا 95% آن اضافه شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>