Cory Booker برکت و بار دانستن John Lewis

واشنگتن — در صبح روز بعد از Rep., John Lewis, درگذشت, سن. Cory Booker در گفتگو با یاهو نیوز در روز شنبه در مورد تجارب خود را با او به عنوان یک مربی و یک “تیتان از تاریخ آمریکا است.” بوکر گفت که او احساس “اندوه عمیق” بیش از لوئیس مرگ در 80 پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است.

“هر بار که من را به نشستن در یک اتاق با او و یا گرفتن اقامت با او در طول این شش سال گذشته من فقط به حال این احساس که خدا به من دادن این هدیه گرانبها از اجازه دادن به من بود در حضور یکی از بزرگترین آمریکایی ها از این گذشته قرن یا بیشتر” بوکر گفت.

لوئیس بخشی از بوکر و در روز اول در واشنگتن است. قبل از بوکر شد قسم به سنا در سال 2013 او و مادرش بازدید لوئیس در کنگره که در آن او تا به حال تهیه یک کشور صبحانه با بلغور. لوئیس همچنین به بوکر یک پیام.

“دفتر خود را مانند یک موزه از حقوق مدنی یادگاری … و او را در هر تصویر” نیوجرسی و سناتور بازگو کرد. “بنابراین شما باید این فروتنی لحظه فقط نشستن در حضور او و نشستن در دفتر کار خود. … به او بگویید من سعی کنید برای تحت تاثیر قرار دادن بر من چگونه سپاسگزار است که او به دیدن من چهارمین فرد سیاه و سفید تا کنون منتخب مردم به مجلس سنای ایالات متحده و به من بگویید چقدر آن را به معنای به او, به او حس ثمر رسیدن مبارزات خود.”

Rep. John Lewis مرکز بهداشت ، Cory Booker, سمت چپ, در ژانویه 2017. (مت McClain/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

بوکر در توصیف این لحظه به عنوان یک تصویر زنده از این واقعیت است که او می ایستد “بر شانه های” لوئیس نسل.

“من تا به حال داده شده است و این بسیار ملایم اما در عین حال فرمانده یادآوری است که شما می دانید عنوان پرداخت نشده بود برای من. آن را به دست آورده بود توسط او و نسل قبل از من که تا کنون به دست می آمد,” بوکر گفت.

لوئیس همچنین به همراه بوکر در یک سفر جاده ای به دیدار رئیس جمهور سابق جیمی کارتر در گرجستان قبل از بوکر راه اندازی خود را در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است. بوکر و لوئیس نیز تا به حال یک صحبت کوتاه در مورد یک هفته قبل از گرجستان کنگره از مرگ.

“این لحظه ای دیگر که در آن شما را, شما می دانید, پنج, 10 دقیقه به یک مرد چقدر شما او را دوست دارم” بوکر گفت. “من صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر و غم انگیز است.”

لوئیس مرگ منجر به ابراز غم و اندوه در سراسر کشور داده می شود کمک های خود را به جنبش حقوق مدنی و وضعیت به عنوان آخرین زندگی بلندگو از سال 1963 مارس در واشنگتن که در آن کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور تحویل معروف خود “من یک رویا دارم” سخنرانی. بوکر با اشاره به این که یکی از لوئیس نهایی عمومی ظاهر شد و ماه گذشته هنگامی که در حالی که “مبارزه با سرطان” کنگره بازدید تظاهرات در برابر کاخ سفید در واشنگتن و ستایش “Black Lives Matter” نقاشی دیواری, نقاشی شده وجود دارد.

“شما می توانید بدن خود را به صورت فیزیکی اندکی بیشتر و از او ایستاده وجود دارد با شهردار واشنگتن … در ‘Black Lives Matter’ کلمات. … که تصویر من فقط به حال برای متوقف کردن و خیره در آن برای مدت زمان طولانی” بوکر گفت. “از آن سخن گفت حجم از جایی که او ایستاده بود بیمار از سرطان, ‘اما خدا تمام نشده با من نشده است.'”

سناتور. Cory Booker و تشکر. John Lewis شرکت در 2015 نماز دایره در مقابل کنگره را به افتخار کسانی که به ضرب گلوله کشته پایین داخل تاریخی Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

لوئیس که انتخاب شد به مجلس نمایندگان در سال 1986 شروع به فعالیت سیاسی خود را در اوایل دهه 1960 به عنوان یک فعال دانشجویی و یکی از اصلی آزادی سواران فشار برای اجرای ضد تبعیض نژادی ، او همچنین یکی از بنیانگذاران دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی که منجر ضد تبعیض نژادی تحصن و تحت فشار قرار دادند برای رای دادن حقوق و ثبت نام در جوامع است. لوئیس مشارکت در تظاهرات به ارمغان آورد در مورد بسیاری از موارد خشونت علیه او را از اجرای قانون و segregationists. یکی از شناخته شده ترین صحنه های از خود را حرفه ای است که سال 1965 را بدنام “یکشنبه خونین” هنگامی که او و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم سربازان دولت پس از عبور آنها از ادموند Pettus پل در سلما علا. تصاویر از آن روز شوکه کشور و کمک به افزایش حمایت از جنبش حقوق مدنی.

بوکر تاکید کرد که لوئیس و تاثیر آن بر زندگی خود را آغاز کرد قبل از آنها تا کنون ملاقات کرد. به عنوان اثبات او بازگو داستان که او اغلب به استناد طول فعالیت سیاسی خود را. بوکر پدر و مادر قادر به بالا بردن او به خوبی خاموش نیوجرسی حومه با تشکر از کمک فعالان که با آنها کار می کرد برای مبارزه با تبعیض از محلی اموال مالکان تمایلی به فروش خانه به خانواده ها است. یکی از این فعالان بود یک وکیل الهام به کار در برابر مسکن تبعیض پس از تماشای “یکشنبه خونین” بازی در تلویزیون.

در حالی که بوکر به حال یک ارتباط شخصی به لوئیس او اشاره کرد بسیاری بهره مند از کنگره قربانی. بوکر پیشنهاد من برای لوئیس به او “دستاوردهای ناتوان” توسط جمهوری خواه تلاش برای محدود کردن دسترسی به رای گیری. او همچنین گفت: Lewis خوشحال بود با موج اخیر “Black Lives Matter” تظاهرات در سراسر کشور است.

“برای او وجود دارد تا به حال به برخی از رضایت که در ساعت پایانی عمر او به تماشای یک ملت از مردم از همه سنین از جوان عامیانه به نسل او که گفت:” به اندازه کافی — ما در حال رفتن به در راه دوباره. ما قصد داریم در این فرسایش از حقوق و آزادی که ما می بینیم در یک سیستم عدالت کیفری در یک مصرانه ناعادلانه پلیس سیستم در حمله به رأی است.’ … تمام چیزهایی که او ایستاده بود [برای] بنابراین با شجاعت در حرفه خود” بوکر گفت: “سایه غول پیکر در حال حاضر می افتد بر ما.”

رئیس جمهور, باراک اوباما, پیاده روی در سراسر ادموند Pettus پل در سلما علا., با آملیا بوینتون و تشکر. John Lewis بودند که مورد ضرب و شتم توسط پلیس در روز “یکشنبه خونین. (Jacquelyn مارتین فایل/AP)

بوکر توصیف شنبه به عنوان یک زمان برای تامل لوئیس میراث و ما سهم خود را.

“این در مورد ما Facebook پست امروز. آن را در مورد ما Instagram عکس از او امروز است. … ما خواهید باید چه او می خواست که عدالت را دوست دارم. و ما باید خودمان را اختصاص به آن گفت:” بوکر. “امروز یک روز به حنایی بیش از همه به او. آن را در روز به خود بررسی, به, واقعا در آینه نگاه کنید در یک کشور است که هنوز هم می افتد تا کنون از خود مثال از حسرت خود را با او دعوا. ما باید انتخاب کنید تا در این مبارزه. … امروز روز به خودمان بپرسید, ‘من شایسته چنین مردی که عاشق ما تا این حد؟'”

بوکر گفت: لوئیس می خواهید به ترک پشت یک سوال.

“شما پیوستن به من در یک کشور است که به نظر می رسد در حال حاضر به کشیدن پای خود را در طول مسیر به عدالت ؟ شما انتخاب کنید تا خود را گام به گام و مه مثل من؟” بوکر پرسید و اضافه کرد که لوئیس خواهد التماس مردم را به “خودتان را به چرخ دنده های قدرت. علت خوب مشکل است. در راه دریافت کنید.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>