طراح مسیحی کوان متهم Khloe K. فروش لباس او قرض داده او


A Designer Accused Khloe Kardashian of Selling a Dress That Was Loaned
Khloé Kardashian. مت بارون/شاتر

بیان-loved طراح خوشحال است با Khloé Kardashian در حال حاضر. مسیحی کوان است متهم Keeping Up With the Kardashians ستاره برای فروش نمونه لباس او فرستاده او را به قرض گرفتن در کارداشیان Kloset سایت.

در پنج شنبه, جولای 19, Cowan ارسال شده در یک صفحه نمایش گرفتن از آبی و تاب شماره های ذکر شده در سایت tagging خوب آمریکا موسس و نوشتن “چرا من باند نمونه من قرض داده به شما به فروش می رسد در وب سایت خود را؟”

اما این همه نیست! او همچنین اشاره کرد: “ما ایمیل فرستاده شده 3 بار و تا به حال هیچ پاسخ.”

A Designer Accused Khloe Kardashian of Selling a Dress That Was Loaned
حسن نیت ارائه میدهد از مسیحی کوان/Instagram

همانطور که از صبح روز دوشنبه در این مورد است که هنوز هم در دسترس برای خرید در وب سایت برای $1,300. هیچ اندازه های موجود (که حس می کند اگر آن را یک باند قطعه) اما گفته شده است که مناسب مانند یک رسانه است. چند دیگر توصیف شامل “برق آبی آستین کوتاه دور گردن فرم اتصالات midi لباس با زیپ پشت و سیاه و سفید و آبی کریستال با جلو اسلاید شکاف.” همچنین گفته می شود در “وضعیت بسیار عالی است.”

کوان معشوق طراح در میان لیست مشتریان کار با یک تن از ستاره ها برای مبارزات انتخاباتی خود را از جمله آریانا گراند و Khloe را sis کیم. فقط در ماه گذشته Lisa Rinna محروم کردن به مدل Le تنظیمات همکاری با کوان در برخی از جدی سکسی عکس های همکار زنان خانه دار واقعی نمی تواند بیش از.

کارداشیان Kloset راه اندازی در اکتبر 4, 2019, ساخت این امکان را برای علاقه مندان به نمره طراح از کمد شخصی از کارداشیان-Jenner خانواده است. با توجه به سایت هدف از فضا “برای به اشتراک گذاشتن بخشی از Kardashian Jenner, خانواده, شیوه زندگی ارائه شده توسط شما این فرصت را به خود یکی از یک نوع موارد در حالی که ترویج پایداری.”

ما هفتگی رسیده به Khloé تیم برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>