از ‘DWTS’ قهرمان به تهدید سه گانه! جولین هاف از طریق سال

آنچه او می تواند انجام دهید ؟ جولین هاف ساخته شده او را در رقص با ستاره ها قبل از حرکت به تسخیر بازیگری, خوانندگی, و بیشتر.

حرفه ای, رقصنده پیوست ABC رقابت های سری در سال 2007 و برنده mirrorball جایزه در مراسم تحلیف فصل است. بعد از آن که سال, او یک بازگشت به عقب قهرمان.

هاف و سپس منتقل به او تمرکز به سمت بازیگری فرود نقش بی بند و بار, پناهگاه امن و گریس زندگی می کنند! او بعد از بازگشت به رقص با ستاره ها به عنوان یک قاضی در سال 2014 و در زمان استعدادهای خود را به یکی دیگر از واقعیت های رقابت نشان می دهد — america’s Got Talent — در سال 2019.

در مارس 2019, هاف مشترک چگونه او رویکرد خود مراقبتی در زندگی گیج کننده. “این حکمت باستانی ذهن و بدن و روح است نه نقل قول است که بر روی بالش. شما می دانید منظورم چیست ؟ ” او منحصرا گفت: ما هفتگی. “آن معنای واقعی خود را از طرز فکر و آنچه که بدن شما از لحاظ جسمی می کند به انرژی و سپس آن را خلاقیت خود را. است که هدف شما این است که شور و شوق خود را. بنابراین پیدا کردن این سه عنصر و واقعا پیدا کردن چیزهایی است که برای من کار می کنند.”

در میان حرفه ای, موفقیت, بازیگر سقوط در عشق با Brooks Laich. زن و شوهر گره خورده گره در جولای 2017 پس از سه سال با هم. اما آنها خود را اعلام کرد تقسیم در مارس سال 2020 بعد از ماهها حدس و گمان در مورد وضعیت ارتباط خود را.

قبل از جدایی هاف بوده در مورد استقبال از محاکمه در ارتباط است. “من یک تازه داماد دیگر مشخصات فنی پس … من فکر می کنم بهترین قسمت [از ازدواج] این است که شما رفتن را از طریق یو پی اس و فراز زندگی, اما شما همیشه می دانم که زشت قطعات از شما خود را بهترین قطعات,” او گفت: ما در ماه فوریه 2019. “من نمی دانم که برای تلفن های موبایل واقعا عمیق است. اما … آن قسمت از شما قطعات است که شما می توانید برای به اشتراک گذاشتن با فرد [که باقی خواهد ماند] در کنار شما در همه زمان ها است.”

زن اواز خوان اضافه شده که طرفداران درک اغلب او را “به عنوان این روشن, شاد, آفتاب, دختر, زن,” اما “شما نمی توانید باید روشن و بدون تاریکی است.”

در پایین حرکت به دوباره لحظات کلیدی از هاف زندگی از زندگی حرفه ای خود را به عشق او زندگی و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de