میسوری رژیم صهیونیستی است. کشیش گفت: او را عفو سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان

مسلح مالکان علامت و پاتریشیا McCloskey ایستاده در مقابل خانه خود را به عنوان آنها مقابله با تظاهرات و راهپیمایی به سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson خانه در 28 ژوئن سال 2020 در سنت لوئیس.

لوری Skrivan/St. Louis Post-Dispatch/تریبون سرویس خبری via Getty Images

  • میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن گفت: St. Louis, رادیو, نشان می دهد که اگر آنها به اتهام او را عفو علامت و پاتریشیا McCloskey زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه های خود را در Black Lives Matter معترضان در ماه ژوئن.
  • “اراذل و اوباش حق ندارد خود را به اتهام ملک” رژیم صهیونیستی. کشیش گفت: از 28 ژوئن حادثه است. “آنها به هر حال حق برای محافظت از خود.”
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز در دفاع از این زن و شوهر خواستار اقدامات قانونی علیه آنها را “یک رسوایی است.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن روز جمعه گفت که او را عفو سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات و راهپیمایی های گذشته خود در ماه گذشته.

در یک مصاحبه با “مارک Cox صبح نمایش” در 97.1 FM پرشن گفت: اگر علامت و پاتریشیا McCloskey بودند به ایران 28 ژوئن حادثه او نیست “فکر می کنم آنها در حال رفتن به صرف هر زمان در زندان است.”

این McCloskeys در حال حاضر در حال بررسی توسط دموکراتیک مدار وکیل کیم گاردنر پس از آنها بودند گرفتار در فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی brandishing اسلحه در یک جریان معترض بودند که راهپیمایی به سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson ، کشیش گفت: “زن و شوهر “آنچه را که آنها از نظر قانونی باید انجام دهد.”

“اراذل و اوباش حق ندارد خود را به اتهام اموال او گفت:” در رادیو نشان می دهد. “آنها به هر حال حق برای محافظت از خود.”

“در حال حاضر اگر این مورد تمام شده است پس از رفتن آنها برای انجام یک قانونی عمل می کنند و سپس آره اگر این سناریو تا کنون اتفاق افتاده است, من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به صرف هر زمان در زندان” کشیش بخش اضافه شده است.

خودی که قبلا گزارش شده است که میسوری قانون می گوید یک فرد “مرتکب جرم استفاده غیر قانونی از سلاح” اگر “او آگاهانه نمایشگاه در حضور یک یا چند نفر هر گونه سلاح به آسانی قادر به کشنده استفاده در عصبانی یا تهدید شیوه است.”

پرشن بعد ارسال لینک به مصاحبه خود در توییتر که در آن او نوشت: “ما اجازه نمی دهد شهروندان مطیع قانون به هدف برای اعمال حقوق قانونی خود.

 

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین صحبت کردن به دفاع از McCloskeys گفتن محافظه کار سایت Townhall در مصاحبه هفته گذشته که اقدامات قانونی علیه زن و شوهر هستند “رسوایی است.”

رژیم صهیونیستی. کشیش گفت: هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن “نمی خواهم آنچه را که او می بیند و راه این افراد در حال درمان” خودی تام پورتر قبلا گزارش شده است.

“رئیس جمهور گفت که او همه چیز را او می تواند در قدرت خود را برای کمک به این وضعیت و او می تواند اقدام به انجام این کار” پرشن گفت واشنگتن پست.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>