آکسفورد coronavirus واکسن باعث پاسخ ایمنی قوی

یک coronavirus واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca امن است و نشان می دهد نشانه هایی از ایجاد یک پاسخ ایمنی با توجه به اوایل نتایج کارآزمایی بالینی دوشنبه منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

محاکمه نیست نگاه که آیا این واکسن مانع از عفونت کرونا ويروسی ، این سوالی است که پاسخ داده خواهد شد در آزمایش های که در حال حاضر در حال انجام.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

محاکمه نتایج را در بر داشت که آن را به تولید دو “قوی” پاسخ ایمنی: تولید هر دو آنتی بادی ها و سلول های T که پیدا کردن و حمله ویروس به سلول های.

“ما در حال گرفتن هر دو طرف از سیستم ایمنی بدن تحریک شده و نسبتا غیر معمول برای واکسن” آدریان هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد گفت: NBC News.

آن است که “خبر خوب — یک گام به جلو در راه طولانی” برای داشتن یک COVID-19 واکسن گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل. Schaffner بود و نه درگیر در این تحقیقات واکسن.

ده ها تن از تیم های سراسر جهان در حال کار بر روی پتانسیل coronavirus واکسن.

مدرن, یک کمبریج ماساچوست مبتنی بر زیست فناوری شرکت خود منتشر فاز 1 آزمایش نتایج حاصل از آن واکسن در هفته گذشته و اعلام کرد قصد دارد برای شروع مرحله نهایی آن انسان آزمایش در پایان ماه ژوئیه. در فاز 1 آزمایش محققان گزارش شده است که تمام 45 داوطلبان توسعه آنتی بادی های کلیدی برای مبارزه با کروناویروس.

هر دو مدرن و فایزر COVID-19 واکسن در توسعه همچنین پیشنهاد پاسخ ایمنی به آنتی بادی ها و سلول های T هر چند مدرن تی همراه پاسخ ضعیف تر بود.

در آکسفورد مطالعه سلول T پاسخ اشاره شد در عرض 14 روز بعد از دریافت واکسن. ایمنی شناسایی شد حداقل به مدت 56 روز پس از گرفتن شات. این معلوم نیست که چه خواهد آخرین.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل از شیوع کروناویروس

خستگی و سردرد شایع ترین عوارض جانبی گزارش شده توسط 1,077 شرکت کنندگان در مطالعه همه بزرگسالان بین سنین 18 و 55.

کارآزمایی بالینی نیست ایجاد که آیا این واکسن در برابر عفونت کروناویروس. که تعیین خواهد شد در فاز 3 محاکمات که در حال حاضر در حال وقوع در برزیل و آفریقای جنوبی و انگلستان است. محاکمه نیز آغاز خواهد شد در دیگر نقاط جهان از جمله ایالات متحده است.

تصویر: Vinicius ملا, یک متخصص خون و داوطلب کارآزمایی بالینی آکسفورد COVID-19 واکسن به بررسی یک بیمار در یک کلینیک پزشکی در سائو پائولو, برزیل (آماندا Perobelli / فردا نیوز)

“ما می خواهیم به نگاه در اثر این واکسن در جمعیت های مختلف,” هیل گفت.

واکسن ساخته شده از ضعیف شکل یک سرماخوردگی ویروس به نام آدنو که از لحاظ ژنتیکی اصلاح شده برای حمل راهنمای سلول را به coronavirus را بدنام سنبله پروتئین است. ایده این است که اگر این واکسن می تواند دستور سلول های انسانی را به این پروتئین انسانی سیستم می توانند یاد بگیرند به رسمیت شناختن آن و بهتر محافظت در برابر عفونت است.

تحقیقات اولیه دریافتند که واکسن تجربی ناشی از تولید آنتی بادی در شش rhesus macaques. این میمون ها در نظر گرفته شود خوب پروکسی برای چگونه مواد مخدر می تواند در مردم به خاطر آنها به اشتراک گذاشتن یک اکثریت از ژن های خود را با انسان است. زمانی که محققان در معرض واکسن حیوانات به coronavirus آنها را توسعه نمی ذات الریه و یا دیگر مشکلات ریوی.

مسابقه جهانی

مسابقه جهانی نسبت به یک واکسن برای COVID-19 — که بعد از ظهر دوشنبه تا به حال بیمار نزدیک به 15 میلیون نفر در سراسر جهان — در واقع در حال حرکت سرعت بسیار بیشتری نسبت به کار قبلی واکسن.

وجود دارد و بعید است به یک “برنده است.” واکسن های متعدد به احتمال زیاد خواهد بود لازم برای درمان کل جهان است.

محققان “در حال کار بسیار به سرعت. ما در حال صرفه جویی در زمان از آنجا که ما در حال انجام برخی از چیزهایی که به طور همزمان که ما استفاده می شود برای انجام این کار در دنباله” Schaffner گفت. “هیچ گوشه ها در حال کاهش است.”

پرسید که آیا یک به پایان رسید آکسفورد واکسن به احتمال زیاد در سال آینده هیل گفت: این تحقیقات هنوز هدف سال 2020 است.

“واکسن بعد از این سال غیر ممکن است. بسیاری از چیزهایی را که باید به سمت راست بروید برای این اتفاق و مستقر می شود در سال 2020 اما ما هنوز در حال هدف قرار دادن آن است.”

دنبال NBC سلامت در Twitter & Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>