نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده بیش بایدن در اقتصاد تبخیر به عنوان coronavirus موارد صعود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مزیت در اقتصاد بیش از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن تا حد زیادی ناپدید شد از COVID-19 همه گیر شروع شد و با توجه به دو نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

در ماه مارس یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر 12 درصد بیش از بایدن در میان آمریکایی ها که آن را به آنها اعتماد بیشتر به اداره اقتصاد است. اما جدید ABC NEWS/واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن منجر منقبض شده است به دو در صد-امتیاز 47%-45%. و مارس نظرسنجی در بر داشت آمریکایی ها تایید شده از کار ناروا انجام شد در اقتصاد 19-نقطه حاشیه 57% -38%, در حالی که روز یکشنبه نظرسنجی یافت که حاشیه منقبض شده بود به 3 امتیاز 50%-47%.

به طور جداگانه یک نظرسنجی فاکس نیوز منتشر شد یکشنبه یافت بایدن با یک نقطه منجر 44 درصد -43% بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که رای دهندگان خواسته شد آنها را مورد اعتماد برای انجام یک کار بهتر در اقتصاد است. یک فاکس نیوز نظرسنجی در ماه مه پیدا کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو بایدن در این سوال 45%-42%. در نظر سنجی اخیر رای دهندگان تقسیم شدند 47%-47% در کار ناروا انجام شد در اقتصاد مارک اولین بار این نظرسنجی را پیدا کثرت رای دهندگان تصویب خود را از دست زدن به اقتصاد از آوریل سال 2018 است.

“من خواهید بود راست در نهایت’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود دست زدن به COVID-19 و ریاست جمهوری

درصد رای دهندگان در نظرسنجی فاکس نیوز که گفته بودند بهتر از آنها چهار سال پیش نیز کاهش یافته است. بیست و شش درصد از رای دهندگان گفتند که آنها و خانواده های آنها بودند بهتر است در حالی که 28 درصد گفت: همه چیز بدتر شد. یکی دیگر از 45 درصد گفت: وضعیت خود بود و در مورد همان. در ماه مارس 33% گفت: آنها بهتر 29 درصد گفت: آنها بدتر و 37% گفت: همه چیز در مورد همان.

و تعداد رای دهندگان رتبه اقتصاد به عنوان “فقیر” بیش از دو برابر از ژانویه از 14 درصد به 32 درصد در حالی که این تعداد امتیاز آن را به عنوان “عالی” یا “خوب” کاهش یافته است از 55 درصد به 29 درصد است.

قبل از شیوع کروناویروس موجب رکود و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک اقتصاد قوی یک عنصر مرکزی از ناظران سیاسی. و حتی پس از همه گیر رسیده متحده جرقه مستندات سراسر کشور, اقتصاد ادامه داد: به یک موضوع که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم انجام شده و در نظر سنجی. بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از مسائل دیگر مانند که رای دهندگان قابل اعتماد برای رسیدگی به مراقبت های بهداشتی و سیاست خارجی.

فاکس نیوز نظرسنجی در بر داشت بایدن را منجر به رشد کرده بود که آن را به چه کسی رای دهندگان قابل اعتماد تر برای رسیدگی به شیوع کروناویروس صعود به 51%-34% از 46%-37% در ماه مه. و رای دهندگان اعتماد بایدن به انجام یک کار بهتر در روابط با نزدیک به 20 امتیاز 52%-31%.

مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر شد و تایید شده توسط 43 درصد از رای دهندگان در حالی که 56 درصد گفت: آنها مخالف. هنگامی که شیوع بیماری آغاز شد و در ماه مارس 51 درصد تایید از پاسخ او و 46 درصد مخالف. در مقابل 74 درصد تایید از کار که انجام شده توسط Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با توجه به نظرسنجی اخیر.

Fauci: حمله Fauci منعکس مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل چه باید بکنید در مورد مشخصات بالا مشاور با یک میل شدید برای straight talk

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تحت فشار قرار دادند برای مدارس سراسر کشور به سر وقت در کلاس های حضوری در پاییز. تنها 15 درصد از رای دهندگان گفتند که مورد علاقه بازگشایی مدارس “به طور معمول” و دیگری 21% پشتیبانی بازگشت به کلاس های درس همراه با اجتماعی فاصله گرفته است. بیش از نیمی از رای دهندگان فکر از راه دور یادگیری که تهمت مخالف را به حداقل بخشی از سال تحصیلی جدید – با 31% حمایت از ترکیبی از حضوری و از راه دور کلاس و 25% تماس برای به طور کامل از راه دور کلاس.

با وجود تهمت کمپین تلاش برای رنگ بایدن به عنوان ذهنی نا مناسب به عنوان رئیس جمهور با توجه به سن رای دهندگان تا به حال شک و تردید بیشتری در مورد تهمت را برای دفتر. وقتی پرسید که آیا آنها فکر می کردند اگر بایدن به حال “صحت روانی برای خدمت موثر به عنوان رئیس جمهور” 47% گفت: بله و 39 درصد ، با مغلوب ساختن پیشی جستن 43% گفت: بله و 51% گفت: هیچ.

استراتژی صدا?: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به رنگ بایدن به عنوان ذهنی نا مناسب می شود یک قمار

52% اکثریت گفت: بایدن به حال قضاوت را به خدمت می کنند در حالی که تنها 40 درصد گفت: همان از مغلوب ساختن پیشی جستن. پنجاه و سه درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد قضاوت به رئیس جمهور شود. اکثریت نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد شفقت و هوش به رئیس جمهور شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ یک مزیت قوی بیش بایدن زمانی که آن را آمد به شور و شوق از طرفداران خود را. در مجموع 94 درصد از رای دهندگان ثبت شده که برنامه ریزی شده برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها مشتاق به انجام این کار در ABC/پست نظرسنجی – 69 درصد از آنها “بسیار” مشتاق و 25 درصد “تا حدودی” شاداب.

برای بایدن کل تعداد 79% و 39% گفت: آنها “بسیار” مشتاق است. که در مجموع تعداد از 76% در ABC/پست نظرسنجی و تعداد “بسیار” مشتاق هواداران نیز با صعود پنج درصد است.

ABC اخبار نظرسنجی در بر داشت آمریکایی ها اعتماد بایدن بیشتر برای رسیدگی به شیوع کروناویروس (54%-34%) جرم (50%-41%) و روابط (58%-33%). و بیشتر رای دهندگان گفت: بایدن است “صادق و قابل اعتماد” (49%-35%) درک مشکلات خود (52%-35%) دارای خلق و خوی به رئیس جمهور (59%-33%) بهتر می داند “آنچه آمریکا باید برای ایستادن” (50%-40%) بهتر است نشان دهنده ارزش های خود را (50% -38%) و انجام بیشتر برای متحد کردن کشور (57%-33%).

هر دو نظر سنجی انجام شد ژوئیه 12-15. ABC/پست نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد در میان تمام بزرگسالان و 4 امتیاز در میان رای دهندگان ثبت شده. فاکس نیوز نظرسنجی حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 3 درصد است.

انتخابات سال 2020: نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن به جو بایدن. به آنها گفت: همین 4 سال پیش در برابر هیلاری کلینتون

نظرسنجی: trump’s COVID-19 پاسخ روابط و به طور کلی تصویب رتبه بندی قطره در میان همه گیر

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن لبه بیش جو بایدن در اقتصاد از بین برود و در دو نظر سنجی جدید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>