تعداد آمریکایی هایی که اعتماد بایدن برای رسیدگی به همه گیر بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال افزایش است


در پایان ماه مارس زمانی که کروناویروس اولین بار فزاینده در ایالات متحده نظرسنجی نشان داد که آمریکایی ها احساس کردند به همین ترتیب در مورد هر دو به احتمال زیاد نامزد ریاست جمهوری توانایی رسیدگی به همه گیر. سه ماه بعد که تغییر یک نظرسنجی جدید منتشر شده از واشنگتن پست و شبکه خبری ABC می یابد.

نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, برگزاری 20-نقطه استفاده بیش از رئيس جمهور تهمت وقتی که می آید به کدام نامزد رای دهندگان اعتماد بیشتر به مقابله با این بیماری همه گیر. در ماه مارس دو تمام شد اما حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نگه داشتن بر روی یک مزیت کمی. این رئیس جمهور است که هنوز هم دیده می شود به عنوان شرط بندی بهتر برای مدیریت اقتصاد موثر اگر چه خود حاشیه است که کاهش وجود دارد و همچنین.


به طور کلی بایدن 15-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت نام از 10 نقطه سرب در مارس و 2 نقطه استفاده در ماه مارس است. در این پست اشاره می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش حمایت متمرکز شده است در ایالات متحده است که در حال تجربه بزرگتر شیوع کروناویروس در حال حاضر از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا و گرجستان است.

این پست/ABC اخبار نظرسنجی انجام شده بین ژوئیه 12-15. تصادفی نمونه ملی از 1,006 بزرگسالان بودند مورد بررسی از طریق تلفن. حاشیه خطای 3.5 درصد است. جزئیات نتایج کامل اینجا.

داستان های بیشتر از theweek.com
جو بایدن در مقابل جالب ترین مرد جهان
خواهد کنگره پرتاب اقتصاد آمریکا از یک صخره?
مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد گزارش می خواهد او را به ” جلوگیری از جلب توجه به COVID-19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net