مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با فاکس نیوز مصاحبه بیش از ادعای نادرست در مورد بایدن


عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با برخورد با فاکس نیوز مصاحبه پس از رئیس جمهور به چالش کشیده شد در مورد یک ادعای نادرست که جو بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ،

مربوط به: ‘پسر بدبو است و او یک نژادپرست’: Anthony Scaramucci در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در یک کلیپ از کریس والاس فاکس نیوز روز شنبه در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه منتشر رئیس جمهور گفت: به احتمال زیاد حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به حمایت از جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت نیروهای پلیس.

اما در این مصاحبه برگزار شد در دفتر بیضی پاسیو, Wallace مداخله می گویند بایدن پشتیبانی نمی کند defunding.

مغلوب ساختن پیشی جستن امید خود را به اثبات اتهام شد و پس از آن دیده می شود خواستار یک کپی از یک سیاست منشور بایدن توافق با برنی ساندرز و منتشر شد این هفته. سند را ثابت کند ادعای خود را.

مصاحبه, اولین یکشنبه مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن برای بیش از یک سال پخش خواهد شد در تمام این آخر هفته.

والاس بعد گفت: فردا نیوز: “اگر آن نگاه مانند آن بود که در پاسیو حق در خارج از دفتر بیضی وجود دارد – آن را در مورد 100F.”

مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “نگهداری می شود گفت که ایده این بود؟’ البته این رئیس جمهور ایده اما به عنوان او گفت: او می خواست به من عرق.

“ما در مورد همه چیز صحبت کردیم. ما صحبت در مورد Covid[-19] و انفجار از موارد در این کشور, سوالات, ماسک, سوالات تست. ما همچنین صحبت در مورد سیاست نظر سنجی; ما یک جدید فاکس نیوز نظرسنجی که مورد بحث ما با رئیس جمهور نشان می دهد که او را انتهایی. اما او به نظر می رسید مرده خاصی است که او را برای رفتن به ضرب و شتم جو بایدن در ماه نوامبر. ما همچنین در مورد صحبت کردیم که بگویید همه کتاب توسط خواهر زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در منتشر کلیپ, Wallace اشاره به افزایش اخیر در تیراندازی در بسیاری از شهرستانها و خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به همین دلیل او فکر چنین خشونت رو به افزایش است.

رئیس جمهور پاسخ داد: “من آن را توضیح دهید بسیار به سادگی با گفتن آنها دموکرات-اجرای شهرستانها. آنها آزادانه اجرا شود. آنها ابلهانه اجرا شود.”

والاس به ذکر است که بسیاری از شهرستانها بوده است اجرا شده توسط دموکراتیک شهرداران.

“آنها به اجرای آنها ضعیف” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت. “این همیشه بد نیست اما در حال حاضر آن را بدست کاملا خارج از کنترل است.”

او پس از آن ساخته شده او ادعای نادرست در مورد بایدن گفت: “این واقعا دلیل آنها می خواهند به پال خواستار قطع بودجه دولت و بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

“نه آقا او نیست” والاس مقابله.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود و ادعا کرد به اشتباه گفت: وحدت پلت فرم تایید شده توسط ساندرز سناتور ورمونت آنها بایدن ضرب و شتم در دموکراتیک اولیه, پذیرای تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، در واقع بایدن بارها گفت که او خواستار حمایت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس است و به جای آن به نام برای پلیس اصلاحات.

والاس سعی کردم به توضیح اما رئیس جمهور در پاسخ با سفارش یک دستیار به دریافت سند است.

“اجازه دهید به! من منشور لطفا!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این تیزر به پایان رسید وجود دارد اما والاس گفته رادیو فردا میزبان لایحه Hemmer آن “منجر به یک کار بسیار جالب را … و او از طریق آن رفت و متوجه شد که بسیاری از چیزهایی که او در اعتراض به آن بایدن موافقت کرده است اما نمی تواند پیدا کردن هر گونه نشانه ای به دلیل وجود ندارد که جو بایدن به دنبال پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مشابه ادعا می کنند در طول یک پرهیاهو و سیاسی سخنرانی در باغ گل رز در روز سه شنبه ادعا کردند: “این بایدن-ساندرز دستور کار است که افراطی ترین پلت فرم از هر رشته ای نامزد حزب تا کنون در تاریخ آمریکا … آنها در حال حاضر می خواهید برای لغو ما ادارات پلیس. آنها می خواهند برای لغو زندانهای ما من حدس می زنم.”

Politifact داد که ادعا می کنند یک امتیاز از “شلوار در آتش”.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “فاسد جو بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ما ، او ممکن است با استفاده از کلمات مختلف, اما زمانی که شما نگاه خود پیمان با برنی و چیزهای دیگر که آنچه که او می خواهد به انجام است. آن را نابود امریکا!”

از جمله تلاش برای رنگ بایدن به عنوان یک لیبرال به نظر نمی رسد به کار: نظرسنجی ها نشان می دهد رای دهندگان مشاهده چلنجر بیشتر از حد متوسط از رئیس جمهور.

والاس نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “ساخته شده برخی از عکس های جو بایدن که من هرگز قبل از شنیده” و اضافه کرد که رئیس جمهور گفت که در این کمپین آمده است او انتظار می رود به مرحله “تقریبا به عنوان بسیاری از تظاهرات به عنوان آخرین بار” با توجه به ادامه بیماری همه گیر.

“او به نظر می رسد کمی نگران است که” والاس گفت.

والاس و مغلوب ساختن پیشی جستن یک ستیز تاریخچه رئیس جمهور به طور منظم تمسخر لنگر و slighting او در مقایسه با پدرش جشن CBS لنگر مایک والاس.

کریس والاس شناخته شده است به عنوان یکی از مجادله و مصاحبه در تلویزیون آمریکا. اما در ماه مارس گفت: نگهبان مصاحبه نباید به دنبال دعوا با افراد خود را, حتی اگر این موضوع تبدیل به مغلوب ساختن پیشی جستن.

مرتبط با: اموزش Bader Ginsburg می گوید: او است که برای درمان عود سرطان

“نگاه” او گفت:, “من فکر می کنم ما نه حوصله اما نکته من حدس می زنم من می خواهم اول از همه او را رئیس جمهور ایالات متحده, آیا شما مانند او و یا شما او را دوست ندارم و من فکر می کنم وجود دارد احترام با توجه به حتی اگر شما احساس نمی کنید آن را به صورت خاص ،

“من فکر می کنم آن می افتد به این دام از تبدیل شدن به یک مدافع و یا یک حریف, به عنوان مخالف به یک خبرنگار. ما وجود دارد به سعی کنید به یک تا رئیس جمهور و یا هر سیاستمدار.

“شما به عنوان نگاه به آینده به 2020, شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما در حال تلاش به عنوان موثر و به عنوان جلوتر از منحنی که ممکن است در شناسایی آنچه که در ذهن رأی دهندگان و چه طنین با رای دهندگان.”

روز جمعه گفت: در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود “به طور کلی, دوستانه, اما گاهی اوقات من علامت او را”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de