Dax Shepard را کودکان و نوجوانان ‘عشق’ این جو-دلمه مرغ مناقصات دستور


Dax Shepard's Kids Love This Oat-Crusted Chicken Tenders Recipe 2
Dax Shepard حسن نیت ارائه میدهد از مت Sayles/AP تصاویر سیاره جو

نگه داشتن kiddos مبارک! Dax Shepard می داند دست اول است که کودکان می تواند ضربه زننده است اما این بازیگر که سهم دختران لینکلن, 7, و, دلتا, 5, با, همسر, کریستن بل, شلاق تا حداقل یک وعده غذایی است که آنهایی که کمی دیوانه برای.

به برکت این ظروف سرباز یا مسافر آلوم 45 به تازگی به نیروهای با سیاره جو برای ترویج نام تجاری تابستان کیت و غیر لبنی دسر یخ زده و به عنوان بخشی از این همکاری کمک به ایجاد برخی از خود بروید-به دستور العمل است.

“بچه های من عاشق مرغ مناقصات و من هم دارم اما برای دریافت کنید که ترد رضایت بحران, من استفاده می شود به فکر می کنم شما تا به حال به استفاده از تن نفت سنگین و مواد تشکیل دهنده” شپرد گفت: ما هفته به طور انحصاری در یکشنبه, جولای 15. “خوشبختانه این سیاره جدید جو دستور بهتر است برای شما نسخه که به طور کامل فاقد گلوتن لبنی و مهره-رایگان … حتی در مرتع پرورش احشام سس فرو بردن!”

به “صندلی متخصص” پادکست میزبان افزود: “این یک پیچ و تاب و در دوران کودکی مورد علاقه.”

Shepard به اشتراک گذاشته است که او به خصوص علاقه سیاره جو به جو شیر به دلیل آن را یک جایگزین خوشمزه برای لبنی شیر است. “من نمی توانم که بسیار جذاب با لبنیات به عنوان من فکر نمی کنم بسیاری از ما همین حالا انجام دهید که بسیار جذاب با لبنیات, بنابراین من فکر می کنم ما سعی کرده ایم هر غیر لبنی نسخه. من اولین بار بود [شیر جو] در مجموعه مثل یک سال و نیم پیش گفت:” ما. “من دور منفجر شد با چقدر بهتر [سیاره جو دو سر جو دو سر شیر] است و از همه آنهایی که دیگر بنابراین ما فقط با استفاده از آن شده.”

گذشته از این شرکت جو دو سر و شیر والدین آلوم همچنین از طرفداران بزرگ از نام تجاری جدید بستنی خط. “من با آنها درگیر شدم چون فقط یک طرفدار واقعی از آن و پس از آن من سعی کردم به بستنی و گفتم از اینجا دریافت کنید. در حال حاضر من می توانم خوردن بستنی و احساس می کنم مثل من می خواهم به پرش از یک ساختمان است.'”

این تراشه ستاره اضافه شده: “بستنی یک اثر منحصر به فرد بر من که در آن من کاملا مطمئنم که من غرق شدن من بعد از خوردن آن به طور معمول اما شما را لبنی خارج از آن و من می توانم و بدون پشیمانی.”

جای تعجب نیست که لینکلن و دلتا نیز بستنی طرفداران و ساخته شده اند برخی از رفتار شیرین با شپرد و بل 40 در حالی که قرنطینه در میان coronavirus همه گیر در این تابستان. “به طور معمول در فصل تابستان است که در آن ما شل کمر کمی وجود دارد و در حال سفر به ملکه های لبنی و اما ما نه فقط انجام شده است ما چیزهای عادی,” او توضیح داد. “ما باید این سیاره جو تابستان کیت و آن را با یک پتو ساحل کاسه قاشق های چوبی و تمام توپینگ برای sundaes بنابراین ما شده ایم واقعا به ساخت موز انشعابات با آنها.”

هر چند موز انشعابات نیست دقیقا سالم کرایه این آمار و اجرای ستاره فقط خوشحال است که دختران خود را در حال خوردن برخی از میوه. “شما که یک موز وجود دارد بیش از حد و شما می توانید احساس واقعا خوبی به عنوان یک پدر و مادر است که شما در آن وجود دارد,” شپرد پکتیا میباشد. “به عنوان یک پدر یکی از میوه و فراورده های لبنی بدون یک پیروزی بزرگ برای ما است.”

اتمام مناقصه مرغ دستور زیر!

Dax Shepard's Kids Love This Oat-Crusted Chicken Tenders Recipe
جو دو سر-دلمه مرغ مناقصات دبی لحظهای حسن نیت ارائه میدهد از سیاره جو

جو دو سر-دلمه مرغ مناقصات جو با شیر, انزال, فرو بردن سس

باعث می شود 2-3 نفر

مواد لازم:

برای مرغ مناقصات:
• 1/2 فنجان جو سیاره اضافی خامه شیر جو
• 1/2 قاشق غذاخوری سرکه
• 3/4 قاشق چایخوری پودر سیر تقسیم
• 3/4 قاشق چایخوری نمک, تقسیم,
• 1 lb مرغ tenderloins
• 1 1/3 فنجان جو سریع تقسیم
• نباتی یا روغن کانولا برای سرخ کردن

برای سس رنچ:
• 1/4 فنجان سس مایونز گیاهی
• 1 قاشق غذاخوری جو سیاره اضافی خامه شیر جو
• 1/2 قاشق چایخوری پودر سیر
• 1 قاشق چایخوری ریز خرد شده جعفری و شوید
• یک خط تیره از فلفل قرمز
• نمک و فلفل را به طعم و مزه

دستورالعمل:

  1. در یک رسانه ظرف یا کیسه های پلاستیکی بدون منفذ ترکیب جو و شیر, سرکه 1/2 قاشق چای خوری پودر سیر و 1/4 قاشق چای خوری نمک هم بزنید و با هم.
  2. اضافه کردن مرغ tenderloins و ترکیب به طوری که تمام قطعات پوشش داده شده در جو مخلوط شیر. پوشش ظرف یا کیسه مهر و در یخچال به مدت دو ساعت یک شب.
  3. در یک پردازنده مواد غذایی, اضافه کردن یک فنجان جو سریع و مخلوط تا زمانی که شما یک پودر.
  4. و سپس اضافه کردن باقی مانده 1/3 فنجان جو 1/4 قاشق چای خوری پودر سیر و 1/2 قاشق چای خوری نمک و پالس مخلوط تا زمانی که فقط ترکیب شده است. انتقال به یک ظرف کم عمق است.
  5. وقتی که شما آماده به طبخ مرغ مناقصات پر کردن کتری یا ظرف متوسط با دو اینچ از روغن و حرارت 375 درجه است.
  6. کار در یک زمان لایروبی مرغ مناقصه در جو پوسته مخلوط تا زمانی که آن را به طور کامل پوشش داده شده است. را کنار بگذارند تا زمانی که شما آماده برای سرخ کردن.
  7. با دقت اضافه کردن 3-4 مناقصه به نفت و کوک برای حدود 3-4 دقیقه در هر طرف تا طلایی در خارج و دیگر هیچ صورتی در داخل.
  8. برای مزرعه فرو بردن سس مخلوط همه مواد را با هم در یک کاسه کوچک تا به خوبی ترکیب شده و خدمت خود را با جو دو سر-دلمه مرغ مناقصات.

با گزارش Carly اسلون

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de