تصمیم اتحادیه اروپا بر 750 میلیارد طرح بازیابی پس از چهار روز مذاکره

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا خواهد بود مسئول توزیع بودجه. عکس: AFP

بروکسل: اتحادیه اروپا روز سه شنبه با موفقیت در یک توافق تاریخی طرح نجات برای اقتصاد چپ شکسته با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از ماراتن چهار روز و چهار شب نشست.

750 میلیارد یورو ($858 میلیارد دلار) معامله شد مهر و موم شده شدید پس از مذاکره که دیدم یک تهدید از اعتصاب و مجارستان حق وتو و مخالفت شدید از هلند و اتریش به بیش از حد سخاوتمندانه یک بسته.

“این شد البته دشوار مذاکرات بسیار دشوار برای اروپایی ها” شورای اتحادیه اروپا با رئیس چارلز میشل که کار به راهنمای پر پیچ و خم مذاکرات بیش از بیش از 90 ساعت.

او لقب نشست “ماراتن به پایان رسید که در موفقیت برای همه 27 عضو, اما به خصوص برای مردم است.”

این بسته دیده شده توسط AFPساخته شده ممکن است توسط این مهم حمایت از آلمان و فرانسه و شامل بزرگترین تا کنون مشترک استقراض با 27 عضو از بلوک چیزی بود که در برابر برلین و به اصطلاح “صرفه” ایالت های شمالی را برای نسل های.

معامله یک پیروزی برای رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که آمد به اتاق در سال 2017 متعهد به تقویت اتحادیه اروپا اما تا به حال تلاش برای تحویل در برابر کشورهای عضو با کمتر جاه طلبی برای هفت دهه پیر اتحادیه اروپا پروژه.

“این یک تاریخی برای اروپا” پاکسازی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت از امداد رسانی است که اروپا تا به حال در چشم او نشان داده شده خود را برابر با “بزرگترین بحران در تاریخ اتحادیه اروپا است.”

‘Frugals’ مبارزه

بسته را ارسال دهها میلیارد یورو به کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس که مهمترین آنها به شدت مدیون اسپانیا و ایتالیا که تا به حال لابی برای عمده حرکت خود را از شرکای اتحادیه اروپا.

تماس خود را برای همبستگی مواجه شد با مخالفت شدید “Frugals” یک گروه کوچک از شمال سازمان ملل به رهبری هلند که معتقد بودند به شدت که بسته محرک غیر ضروری بود.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز مورد ستایش قرار داد “یک طرح مارشال برای اروپا” که افزایش اسپانیا رنج اقتصاد 140 میلیارد یورو بیش از شش سال است.

اما نخست وزیر Mark Rutte از هلند را تکذیب کرد که ظهور مشترک استقراض برای نجات منادی شروع از آنچه هشدار داده بودند و از قبل از مذاکرات — یک “انتقال اتحادیه” با دائمی شمالی جنوبی انتقال ثروت است.

“این یک خاموش روشن وجود دارد ضرورت این توجه بیش از حد وضعیت,” او گفت.

این frugals نیز عمیقا نگران از ارسال پول به جنوب کشور است که آنها را به عنوان بیش از حد سهل انگار با هزینه های عمومی.

برای پاسخگویی به نگرانی های خود را پرداخت از بسته خواهد شد با مهم رشته های متصل — سخت به بلع قرص برای رم و مادرید که عمیقا در برابر هر چیزی شبیه سخت کمک مالی تحمیل شده بر یونان پرتغال و یا ایرلند در طول بحران بدهی.

این frugals نیز ترغیب سنگین با تخفیف در اتحادیه اروپا سهم پیشبرد یک عمل برای اولین بار ارائه شده به انگلستان دهه پیش هنگامی که آن را هنوز هم یک عضو.

‘حاکمیت قانون’

بهبود بسته بندی تکمیل خواهد شد بی سابقه محرک های پولی در بانک مرکزی اروپا است که تا حد زیادی موفق به اطمینان بازارهای مالی با وجود فاجعه بار رکود اقتصادی در اروپا است.

به طور کلی معامله خواهد دل 390 میلیارد دلار در قالب کمک های مالی به همه گیر-ضربه کشورها است.

که کمتر از یک اصلی 500 میلیارد یورو طرح های ساخته شده توسط فرانسه و آلمان است. یکی دیگر از 360 میلیارد یورو بود که در پرداخت وام پس دادنی توسط دولت عضو است.

محرک پرداخت نمی شود خالی چک به کشورهای عضو است.

صرف خواهد شد و از نزدیک کنترل می شود و باید اختصاص داده شده به سیاست دیده می شود به عنوان سازگار با اولویت از جمله سیاسی دشوار اصلاحات اقتصادی و همچنین محیط زیست است.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا خواهد بود مسئول توزیع بودجه با 27 عضو قادر به نوبه خود هزینه های طرح اگر وزن اکثر آنها تصمیم به دخالت.

بسته نجات موافقت شد همراه با اتحادیه اروپا را در دراز مدت بودجه آوردن توافق صرف به 1.8 تریلیون یورو از طریق 2027.

این طرح نزدیک به طرح میتوانست با مجارستان و لهستان با توجه به تقاضای اتحادیه اروپا پرداخت می شود وابسته به “حکومت قانون” بروکسل اصطلاحات برای رعایت قوانین آزادی بیان و یک قوه قضائیه مستقل.

بوداپست و ورشو تحت آتش برای متخلف هنجارهای اتحادیه اروپا اما یک پیشنهاد برای بستن بودجه اتحادیه اروپا به کسانی که نگرانی بود سیراب به رضایت دولت جدید نیز ادامه دارد و همتای پولندی.

این بسته در حال حاضر نیاز به مذاکرات فنی میان کشورهای عضو و همچنین تصویب توسط پارلمان اروپا است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>