سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کوهن به دنبال آزادی از زندان خواستار آن را “مقابله به مثل”

فایل عکس: مایکل کوهن سابق وکیل برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد پشت در خانه پس از آزادی از زندان در نیویورک

(رویترز) – مایکل کوهن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل پرسید: یک دادگاه فدرال در روز دوشنبه به آزادی او از زندان گفت که او قرار بود به پشت میله های زندان در اقدامی تلافی جویانه برای بیان طرح خود را برای انتشار یک کتاب در مورد رئیس جمهور.

کوهن منتشر شد از یک زندان فدرال در ماه مه به دلیل نگرانی بیش از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

او به اتمام بود حدود یک سال از سه سال حبس برای نقش خود در hush پرداخت پول به زنان و همچنین برای جرائم مالی و دروغ گفتن به کنگره در مورد طرح هایی برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو.

اما او در زندان دوباره این ماه بود که تخطی از اول خود را اصلاح حقوق تحت قانون اساسی ایالات متحده خود را وکیل مدافع گفت: در یک دادخواست در دادگاه فدرال منهتن در برابر آمریکا دادستان کل ویلیام Barr مدیر اداره زندانها (BoP) و سرپرست در زندان فدرال در Otisville, New York. (https://bit.ly/3hdfmxc)

“او است که برگزار می شود در اقدامی تلافی جویانه برای حفاظت گفتار از جمله پیش نویس کتاب نسخه خطی که انتقادی از رئیس جمهور و به تازگی ساخت عمومی قصد خود برای انتشار این کتاب به زودی در مدت کوتاهی قبل از انتخابات آینده” این وکیل مدافع گفت: در این طومار.

دفاتر Barr, BoP مدیر مایکل کروجل و Otisville زندان فدرال سرپرست جیمز Petrucci نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در اواخر روز دوشنبه.

کوهن در این کتاب که او شروع به نوشتن بعد از اعتقاد خود را توصیف تجارب خود را با تهمت و آدرس موضوع “ملی نگرانی شدید و منافع عمومی” با توجه به 2020 بودن انتخابات سال, وکلای گفت.

در حالی که او در خارج از زندان کوهن گفته بود در توییتر او برنامه ریزی شده برای انتشار این کتاب قبل از انتخابات ماه نوامبر.

53 ساله در نظر گرفته شد به یک زندان فدرال در تاریخ 9 ژوئیه پس از امتناع از موافقت تهوع سفارش به عنوان یک شرط برای خدمت مجرمانه خود جمله زیر خانه حبس به گفته کوهن وکیل.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و شرکت حقوقی پری گوآ دفتر را پیوست دادخواست برای کوهن به رهایی از زندان است.

(گزارش شده توسط اسماعیل Shakil در بنگلور و Noeleen Walder در نیویورک; ویرایش توسط رابرت Birsel)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de