جانی دپ و امبر هرد را به دادگاه نبرد: همه چیز به دانستن

گرفتن کثیف. جانی دپ و امبر هرد در حال مبارزه با آن را در دادگاه عالی لندن در دزدان دریایی کارائیب ستاره حقوقی مداوم نبرد با انگلستان انتشار است که او را متهم کرد که یک “همسر شخص برتر از اقران.”

دپ, 57, suing The Sun روزنامه افترا برای یک مارس 2018 داستان با استناد به اتهامات که شنیده 34 قبلا ساخته شده جزئیات 14 موارد مختلف از سوء استفاده. این بازیگر بارها اعلام کرده است که شنیده می شود این اتهامات نادرست است اما زمانی که او به کلامی شهادت در افترا کت و شلوار در دوشنبه 20 ژوئیه بازیگر زن رفت و به جزئیات در مورد عاطفی کلامی و فیزیکی او ادعا کرد که او مواجه شده در طول ازدواج خود را.

“او demeaned هستند من هر زمان که من سعی کردم به پوشیدن هر چیزی که دیده می شود می تواند به عنوان انگیز, تماس با من ‘فاحشه’ ‘فاحشه’ ‘شهرت گرسنه” و ” توجه فاحشه,’ آن را در طول زمان بدتر. او شروع به گفتن چیزهایی مانند “خوب من قصد دارم که به تماشای شما raped’ و ‘من امیدوارم که شما برافراشته توسط یک دسته از f–پادشاه fellas. گاهی اوقات او با استفاده نژادی القاب در مورد مردان من خواهد بود — و یا سزاوار بود — حمله” او ادعا در حالی که صحبت کردن در دادگاه در روز دوشنبه, جولای 20. “برخی از حوادث آنقدر شدید بود که من از ترس او قصد کشتن من یا عمدا و یا فقط با از دست دادن کنترل و رفتن بیش از حد.”

The Rum Diary costars گره خورده گره در فوریه 2015 و تایید خود را تقسیم شده در مارس 2016. سه سال بعد فوق العاده جانوران: جنایات گریندلوالد بازیگر “به شدت” تکذیب کرد همیشه که خشونت با همسر سابق خود کوه در می رم اسکریپت و متهم او را از خشونت خانگی به عنوان به خوبی.

“او ضربه مشت و لگد به من. او همچنین بارها و بارها و بارها پرتاب اشیاء به بدن و سر سنگین از جمله بطری و قوطی نوشابه, سوزش, شمع, تلویزیون کنترل از راه دور و رنگ تینر قوطی که به شدت مجروح من” دپ ادعا در دادگاه اسناد و مدارک مربوط به یک جداگانه افترا طرح دعوی در دادگاه در مارس 2019.

با وجود این پس از سانحه شهادت او در لندن یک منبع قبلا گفته ما هفتگی است که شنیده می شود در تلاش است برای پیدا کردن یک طرف روشن. “او شده است اطراف خودش را با عزیزان و دوستان نزدیک که به او اعتماد و تلاش برای انجام ‘عادی’ فعالیت هایی مانند گرفتن با هم برای شام ایمنی” این منبع افزود که بازیگر است “تلاش برای اجازه قانونی درام و نفرت به او.”

پایین برای جزئیات بیشتر در دپ و شنیده های جاری افترا نبرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>