جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل طریق سال

عشق می درخشد را از طریق. جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل‘s romance را تحمل کرده است مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در طول سال است.

این زن و شوهر که رفت و با رابطه خود را در ماه ژانویه سال 2007 به طور خلاصه تقسیم در فوریه 2011. آنها وصل در ماه ژوئیه آن سال و مشغول شدم کمتر از یک سال بعد در ژانویه 2012.

مینه سوتا بومی و تنسی بچه گره خورده است گره نه ماه پس از اعلام نامزدی خود را در جنوب ایتالیا مراسم در اکتبر 2012.

“آن را به خوبی برای ازدواج بهترین دوست شما. آن را مناسب من” Timberlake گفت: Ellen DeGeneres در مارس 2013. “هر یک بار در در حالی که من می تواند یک نگاه اجمالی از او هنگامی که او را نمی بینم من به دنبال و من در این لحظه که من مانند” اگر شما هرگز یک تصمیم خوب … اگر شما تنها تصمیم گیری های بد برای بقیه عمر خود را. شما ساخته شده است یکی واقعا تصمیم خوبی بود.'”

ما هفتگی اخبار شکست در نوامبر 2014 که 7th Heaven آلوم و سابق ‘NSync خواننده انتظار اولین فرزند خود را با هم. در مارس 2015 اواز یا موسیقی دو نفری خود را استقبال پسر سیلاس.

در طول رابطه خود را جفت کرده بوده در مورد یک دیگر و اوراق قرضه خود را.

“من تماشا شوهر تغییر” به “گه” خواننده نوشت: در سال 2018 کتاب حقیقت و تمام چیزهایی که من نمی توانم در مقابل من. “من به تماشای بدن خود را تغییر دهید. این یک معبد. آن را باید پرستش شود. باید آن را شگفت زده در. من او را مجذوب. او همه چیز را ، او فقط به طور مداوم شگفتی من با کسی که در او است و کسی که او را تبدیل شدن به و من واقعا امیدوارم که من همین کار را برای او. من هیجان زده برای دیدن آنچه که او را به انجام بعدی. از خواب بیدار شدم و بیش از رول و نگاه او و من الهام گرفته است.”

بیل نشان داد او ادامه داد: حمایت از تیمبرلیک و حرفه خود را با یک لمس ادای احترام پس از انتشار خود را از جنگل آلبوم و 2018 تور.

“من فقط هستم مطلق ترس از شما هر شب برای دیدن شما وجود دارد تا در شکوه و عظمت خود را انجام آنچه شما قرار داده شده است بر روی زمین به انجام,” او گفت: در یک Instagram تصویری در مارس 2019 به عنوان او پیچیده شده تا تور خود را. “شما برای من الهام بخش شما الهام بخش سیلاس. شما الهام بخش هر کس در اطراف شما — همه از طرفداران خود را از همه دوستان و خانواده خود را — به عنوان کار سخت و با خیلی شور و شوق به عنوان شما انجام دهد. شما واقعا یک چشم به صورت چاپگر. من خیلی خوشحال هستم که شما در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان. من خیلی خوشحال هستم برای شما و هم برای ما.”

رابطه زن و شوهر مورد آزمایش قرار گرفت در نوامبر سال 2019 وقتی عکس ظاهر تیمبرلیک و پالمر costar Alisha Wainwright , دست در دست در نیواورلئان. سابق boybander ساخته شده بیانیه ای ماه پس از عذرخواهی برای “قوی گذشت در قضاوت” و ادعا کرد که “هیچ چیز اتفاق افتاده بین من و costar.”

پس از رسوایی های جفت باقی مانده متمرکز بر خود و خانواده و مرمت خود را در رابطه با یک منبع گفتن ما در ماه دسامبر 2019 که Timberlake بود “واقعا ساخت یک تلاش بزرگ” پیش از تعطیلات.

“او خم شدن به عقب دریافت جسیکا به او ببخش و مطمئن شوید که او وجود دارد برای او و سیلاس” یک منبع دوم گفت: ما به طور انحصاری در فوریه سال 2020 است.

در پایین حرکت به بطور منظم احساس تیمبرلیک و Biel یو پی اس و فراز زندگی در طول سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de