Kanye West سهام Pic با 4 بچه ها در پست-تجمع توییتر بیهوده گویی

Kanye West ارسال شده یک عکس با او و کیم کارداشیان‘s چهار فرزند پس از تکان دهنده, کارولینای جنوبی, کمپین تجمع است.

“غرب در کودکان را هرگز فراموش playboy غرب” رپر 43 نوشت طریق توییتر در دوشنبه 20 ژوئیه در کنار یک عکس از خود برگزاری پسر مزمور 14 ماه در حالی که پسر سن 4 و دختر شمالی, 7, و, شیکاگو, 2, ایستاده بود.

توییت آمد و پس از شیکاگو بومی را پس از حذف بیهوده گویی در مورد Keeping Up With the Kardashians ستاره 39 گفته “تلاش برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر برای قفل” او را.

Kanye West Shares Photo With 4 Kids Following South Carolina Campaign Rally North, Psalm, Saint, and Chicago
شمال مزمور Kanye West سنت و شیکاگو حسن نیت ارائه میدهد از Kanye West/توییتر

“اگر من قفل شده مانند ماندلا y’all می دانید چرا” که برنده جایزه گرمی توییتی رفتن به نوشتن که Kris Jenner بود “مجاز” در اطراف نوزادان و کارداشیان “هرگز عکس [North] انجام [P]layboy و این بر خدا.”

پس از حذف توییت خود “همه چراغ” رپ, نتیجه, “DONDA آمدن این جمعه ارجاع آلبوم آینده اش.

رسانه های اجتماعی بیهوده گویی یک روز پس از غرب برگزار شد رالی در کارولینای جنوبی به عنوان بخشی از خود را در کاخ سفید پیشنهاد. علاوه بر صحبت در مورد Harriet Tubman و مایکل جکسون, طراح مد گفت: او به صحبت کارداشیان در مورد داشتن سقط جنین هنگامی که او باردار بود با دختر بزرگتر.

Kanye West Shares Photo With 4 Kids Following South Carolina Campaign Rally
Kanye West مایکل Wyke/AP/شاتر

“ما در مورد صحبت کنند نه به این کودک است. او تا به حال قرص ها در دست او” به Yeezy خالق گفت: در پنج شنبه, جولای 19. “او به ارمغان آورد شمالی به جهان حتی زمانی که من نمی خواهم به. … او ایستاد و او محافظت می شود که کودک است. … من تقریبا کشته شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de