Ky. زن و شوهر در خانه بازداشت و پس از, همسر, تست مثبت برای coronavirus اما حاضر به ثبت نام قرنطینه سفارش

یک کنتاکی زن و شوهر قرار داده شد در خانه بازداشت و پس از یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus و حاضر به امضای اسناد توافق به قرنطینه در خانه.

الیزابت Linscott و همسرش اشعیا نمایش داده می شود مچ پا خود را مانیتور در ان بی سی وابسته به موج هفته گذشته است. Linscott گفت: این ایستگاه که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و بعد از آن امتناع به ثبت نام خود انزوا و کنترل جنبش توافق منظور, Hardin County Sheriff بخش وارد در Hardin County خانه با اقامت در خانه سفارشات برای او بني اسرائيل و نوزاد دختر.

الیزابت Linscott و اشعیا در خانه بازداشت و پس از الیزابت آزمایش مثبت برای COVID-19 و تصمیم به ثبت نام در اسناد و مدارک موافقت خود شده است. (WAVE3)

“من باز کردن درب و وجود دارد مانند هشت افراد مختلف” اشعیا گفت. “پنج اتومبیل های مختلف و گفتم: چه خبره ؟ این مرد در یک دست کت و شلوار با یک ماسک آن را وزارت بهداشت و دارای سه مقالات مختلف برای ما است.”

مچ پا مانیتور زن و شوهر دستور داده شد به پوشیدن هشدار اجرای قانون اگر آنها سفر بیش از 200 پا از خانه خود را.

الیزابت Linscott گفت: او آزمایش COVID-19 بنابراین او می تواند در دیدار پدر و مادر او در میشیگان با کمتر نگران باشید.

اما او آزمایش مثبت بدون علائم و او گفت: بخش بهداشت محلی از او خواست به ثبت نام در اسناد و مدارک است که او را از سفر در هر نقطه بدون تماس با گروه اول است.

او گفت که او تصمیم به ثبت نام در اسناد و مدارک از آنجا که “اگر من برای رفتن به ER, اگر من مجبور به رفتن به بیمارستان هستم و نمی خواهید به صبر برای به دست آوردن تایید برای رفتن.”

زن و شوهر گفت: آنها را رد نمی کند به خود قرنطینه و در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است.

“این دقیقا کاری است که مدیر عمومی وزارت بهداشت گفت: قاضی بود که من امتناع خود قرنطینه به دلیل این و آن بود نه در مورد همه. من هرگز گفت که” الیزابت Linscott گفت. “ما نمی غارت یک فروشگاه ما نمی سرقت چیزی به ما نمی رسید و اجرا ما چیزی نمی اشتباه است.”

این Linscotts گفت: موج که آنها برنامه ریزی برای دریافت یک وکیل. نه الیزابت و نه اشعیا Linscott در پاسخ به درخواست های اضافی برای نظر.

لینکلن دنباله های منطقه در بخش بهداشت و درمان که خدمات Hardin County, مرکز بهداشت نیز بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بیانیه ای Hardin County Sheriff جان بخش گفت: دفتر “در خدمت دستور دادگاه از هر دو Hardin مدار و دادگاه بخش به صورت روزانه است.”

یک کنتاکی سخنگوی دادگاه گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد دستور دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de