Tamar Braxton است که به دنبال سلامت روانی پس از درمان ممکن است مصرف بیش از حد’

گام های مثبت. Tamar Braxton است که به دنبال سلامت روانی پس از درمان اخیر بستری انفجار گزارش شده است.

“تامار منتقل شده به یکی دیگر از امکانات برای ارزیابی بیشتر و درمان” خواننده هرزه در بیانیه ای گفت به وب سایت در دوشنبه, جولای 20. “از احترام به تامار و حریم خصوصی است که از خانواده اش هیچ اطلاعات اضافی در دسترس است در این زمان.”

هرزه افزود: “غلیان احساسات پشتیبانی که تامار را دریافت کرده است یک عهد به نور است که او به ارمغان می آورد به مردم است.”

Tamar Braxton Is Seeking Mental Health Treatment After Hospitalization for ‘Possible Overdose’
Tamar Braxton تالار گفتگو/AP/شاتر

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که Braxton, 43 بود با عجله به یک بیمارستان در لس آنجلس در روز پنج شنبه, جولای 16, پس از او پسر دیوید Adefesoیافت او بی توجه در ریتز-کارلتون خوابگاه در لس آنجلس زندگی می کنند.

“وجود دارد یک اورژانس پزشکی تماس بگیرید تولید شده مربوط به امکان مصرف بیش از حد در 9:45 p. m.” یک سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس گفت: ما. “فرد بود پس از انتقال به بیمارستان.”

این Braxton ارزش های خانواده را هرزه گفت: این انفجار در زمان “تامار تا به حال بسیار دشوار و احساسی روز. اطلاعات بیشتر خواهد شد که در چند روز آینده. لطفا دعا کنید برای او.”

در یک 911 تماس به دست آمده توسط TMZ Adefeso گفت: یک توزیع کننده است که او می ترسید Braxton تا به حال اقدام به خودکشی با مخلوط الکل و قرص تجویزی. او همچنین گفت که او سمت چپ توجه داشته باشید پیش از آن روز برای اعضای خانواده.

“او بسیار عصبانی قبلا” او گفت: قبل از اشاره که واقعیت استار به تازگی مسائل با ما تلویزیون که پخش خانواده اش را نشان می دهد و همچنین آینده او spinoff, Tamar Braxton: Get Ya زندگی! “او مشکل با شبکه در شرکت او کار خود را با.”

ما تلویزیون گفت: در بیانیه های قبلی به ما که تولید کنندگان در حال نگه داشتن Braxton “و خانواده در افکار ما و نماز و پیوستن به طرفداران خود ارسال قدرت و شفا در این زمان دشوار است.”

ما هفتگی رسیده به Braxton است تشکر برای نظر.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de