مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به عقب روزانه coronavirus جلسات

با کروناویروس موارد و مرگ و میر در ایالات متحده در ادامه برای صعود به رئیس جمهور تهمت و گفت: او را به از سرگیری برگزاری جلسات روزانه در COVID-19 بحران در آینده یا دو روز.

روزانه تلویزیونی جلسات بودند هنگامی که یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. اما منتقدان اغلب panned رئیس جمهور اجرای برنامه برای کم اهمیت جلوه دادن جدیت ویروس و برای گسترش اطلاعات غلط.

آنها قطع در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در حال حاضر بدنام نظرات در مورد درمان coronavirus عفونت در داخل بدن با سفید کننده و یا تابش اشعه ماوراء بنفش.

“من در انجام آنها و ما تا به حال بسیاری از مردم, مشاهده, تعداد رکورد تماشای در تاریخ تلویزیون کابلی و شده است وجود دارد هرگز چیزی مانند آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی. “بنابراین من فکر می کنم شروع می کنیم که احتمالا با شروع فردا. من آن را در 5 ساعت مانند ما انجام شد — ما تا به حال خوب حافظه. بسیاری از مردم به تماشای.”

“من بحث در چین طاعون و شاید برخی از چیزهای دیگر,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور تهمت شرکت در یک جلسه توجیهی روزانه از coronavirus نیروی کار در کاخ سفید در آوریل 23. (درو Angerer/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام روزانه coronavirus جلسه پس از نیویورک تایمز گزارش داد که برخی از رئیس جمهور را از نزدیک ترین مشاوران خود از جمله رئیس ستاد علامت مراتع بر این باورند که کاخ سفید باید “تطهیر خطرات ناشی از بیماری” و “جلوگیری از جلب توجه به این ویروس.”

آن را نیز می آید بر روی پاشنه از یک مصاحبه با رادیو فردا میزبان کریس والاس که در آن تهمت ذکر شده غلط وجود ندارد و داده ها در COVID-19.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 3.7 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده و بیش از 140 ، 000 آمریکایی ها کشته شده اند. در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 14.5 میلیون مورد تأیید و بیش از 600 ، 000 مرگ و میر.

___

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن flails در مصاحبه با والاس با استناد نادرست وجود ندارد و داده ها در COVID-19

  • Fauci در کمپین کاخ سفید برای بی اعتبار ساختن او: “این تنها بازتاب منفی در آنها’

  • پلوسی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “است مانند یک مرد که حاضر برای پرسیدن’ در بیماری همه گیر کوروناویروس

  • فرماندار اوکلاهما تست مثبت برای COVID-19 هفته پس از حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: آمریکایی ها رد تهمت فشار برای بازگشایی مدارس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de