واکسن مطالعات تمدید و امید به عنوان هشدار شتاب ویروس در آفریقا

کسب و کار مانند سینما در چین در حال بازگشایی اما با ویروس محدودیت. عکس: AFP

لندن: دو مطالعات نشان داده اند امید به ظهور بالقوه واکسن برای coronavirus روز دوشنبه با سازمان جهانی بهداشت از ترس شتاب ممکن است از این بیماری در آفریقا است.

هفت ماه پس از COVID-19 اول شناسایی شده در چین است و پس از کشته شدن بیش از 600 ، 000 نفر در سراسر جهان و ضرب و شتم اقتصاد در حال رشد است زنگ از شیوع این بیماری است.

تا زمانی که به تازگی در آفریقا باقی مانده بود نسبتا صدمه ندیده با این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر نقاط جهان است.

اما این وضعیت به طور فزاینده ای نگران کننده به خصوص در آفریقای جنوبی که در آن مرگ و میر گذشت 5,000 علامت و تعدادی از عفونت های رسیده 350,000 در آخر هفته.

این که شرایط اضطراری رئیس Michael Ryan گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو که وضعیت در آفریقای جنوبی دیده می شود می تواند به عنوان “هشدار” برای چه بقیه قاره ممکن است در فروشگاه.

“من بسیار نگران هستم در حال حاضر که ما در حال شروع به دیدن یک شتاب از بیماری در آفریقا,” او گفت:.

‘گزینه امیدوار کننده’

در ضمن به عنوان رهبران اروپایی در بروکسل تلاش برای نجات یک 750 میلیارد یورو (860 میلیارد دلار) coronavirus بسته کمک برای اتحادیه اروپا دو مطالعات منتشر شده در مجله لانست مجله پزشکی به نظر می رسد برای نشان دادن پیشرفت به سوی یک واکسن.

یک دادگاه در میان بیش از 1000 بزرگسالان در بریتانیا دریافتند که واکسن ناشی از “قوی آنتی بادی و سلول T پاسخ ایمنی بدن” در برابر coronavirus.

جداگانه محاکمه در چین شامل بیش از 500 نفر نشان داد بیشتر حال توسعه گسترده بادي پاسخ ایمنی است.

“اگر ما واکسن موثر است این است که گزینه امیدوار کننده به عنوان این نوع از واکسن را می توان تولید در مقیاس بزرگ” گفت: همکاری نویسنده سارا گیلبرت از دانشگاه آکسفورد.

انگلیسی بیوتکنولوژی شرکت Synairgen نیز روز دوشنبه گفت: یک کارآزمایی تصادفی محاکمه آئروسل درمان مبتنی بر آن را نشان می دهد می تواند به شدت کاهش تعداد coronavirus بیماران در حال مرگ از بیماری و یا نیاز به مراقبت های ویژه.

اروپا بوده است و بدترین ضربه قاره های همه گیر با بیش از 200 ، 000 مرگ و میر, اما سران اتحادیه اروپا باقی می ماند تلخی تقسیم در مورد چگونگی کمک به کشورهای عضو مانند ایتالیا و اسپانیا که دچار بیشترین مرگ و عوارض.

در چهارمین روز از اجلاس مشخص شده توسط خشمگین ردیف بین 27 کشور اتحادیه اروپا, رییس شورای Charles Michel روز دوشنبه گفت به اعتقاد او یک معامله در دسترس است.

“من می دانم که این آخرین قدم همیشه سخت ترین اما من با اعتماد به نفس” میشل به خبرنگاران گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن U-نوبه خود در ماسک

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برای ماه حاضر به تشویق ماسک پوشیدن به عنوان یک راه برای مبارزه با رمان coronavirus توییتی یک عکس از خود را با چهره خود را پوشانده و تبلیغ میهن پرستی خود را.

“ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس و بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

“وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!”

با نزدیک به 3.8 میلیون نفر و بیش از 140,000, مرگ و میر, مقامات ایالات متحده در حال تلاش برای مهار افزایش و تهمت بوده است و انتقاد خود را برای پاسخ به بحران است.

ایالات متحده — بدترین-آمار کشور در جهان — ثبت موارد جدید 60000 یک روز برای بیش از یک هفته است.

برزیل کشور دوم بیشترین تلفات در روز دوشنبه رسیده گریم نقطه عطف 80,000 مرگ و میر.

محدودیت های جدید

بسیاری از کشورها در اروپا تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع بیماری خود را تحت کنترل و با توجه به کاهش بیشتر از محدودیت های قبل از, تازه, خوشه شناسایی شد.

دولت در حال تلاش برای تعادل عمومی نگرانی های بهداشتی در برابر نیاز به باز کردن اقتصاد فلج ماه از ویروس مستندات.

فرانسه ساخته شده ماسک صورت اجباری در فضاهای داخلی اسپانیا خواسته میلیون ها نفر به ماندن در خانه در حالی که دولت آلمان از بایرن گفت: این امر به زودی ارائه رایگان ویروس آزمون در فرودگاه.

اسپانیا کاتالان منطقه ای دولت به خواست ساکنان بارسلونا و حومه آن به ترک خانه های خود را تنها برای کارهای ضروری در یک پیشنهاد به سرعت شیوع جدید.

روز دوشنبه اسپانیا در جنوب شرقی Murcia منطقه نیز بسته کافه ها و باشگاه ها بدون تراس محدود گروه و تجمعات محدود بازدیدکننده داشته است به خانه های بازنشستگی.

مقامات فرانسوی گزارش داده اند که 400 تا 500 فعال شیوع خوشه اما وجود دارد هیچ نشانه ای از قریب الوقوع “موج دوم” وزیر بهداشت Olivier Veran روز دوشنبه گفت:.

اما یک ضد ماسک تظاهرات در لندن در روز یکشنبه برجسته چالش هنوز هم در مواجهه با دولت ها و کارشناسان بهداشت و درمان با وجود نصب COVID-19 تلفات.

جمع آوری ده ها تن در اعتراض به ماسک صورت نیاز در انگلستان مغازه ها و سوپر مارکت ها بسیاری از آنها برگزاری آگهی ها به طور گسترده ای با بی اعتبار تئوری های توطئه — مانند coronavirus اقدامات پیشگیری استفاده می شود برای “کنترل ذهن”.

با وجود آوازی و لجبازی مخالفت با مستندات و ماسک صورت در برخی از نقاط جهان آنها باقی می ماند در میان چند گزینه برای مقامات برای کنترل شیوع بیماری های جدید در غیاب یک واکسن.

وجود داشت گریم شواهد چگونه به سرعت شما می توانید گسترش بیش از آخر هفته با رئیس جمهور ایران گفت: حدود 25 میلیون نفر در کشور در حال حاضر آلوده شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>