بتسی DeVos فقط عبور از خط دیگر. او مداوم خطر به معلمان و دانش آموزان است.

به عنوان بسیاری از کشور تجارب هشدار دهنده افزایش COVID-19 موارد, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos حمل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آب و خواستار آن است که کشورهای بازگشایی مدارس پس از تعطیلات تابستانی. او باعث می شود این تقاضا با هیچ حس چگونه مدارس می توانید این کار را با خیال راحت. اما فقط در زیر او بی توجهی به بهداشت عمومی است تکان دهنده جهل در مورد ماهیت اساسی از قدرت بیش از مدارس دولتی در این کشور است. وزیر فرض او که قدرت و می خواهد برای اجرای نعل بیش از کسانی که نمی. در واقع در مدت کوتاهی پس از ساخت این تقاضا فرمانداران از, کارولینای جنوبی, آیووا و فلوریدا متمایل به ادعای قدرت زیادی به ترس از مربیان در این کشورها است.

DeVos’ پتو تقاضا که مدارس باز خطرناک است و در آن تکمیل عدم توجه به معلم و دانش آموز ایمنی. او را رد خطر گسترش COVID-19 در میان دانش آموزان, معلمان و کارکنان در ساختمان مدرسه. او ارائه می دهد هیچ دستورالعمل یا استاندارد در مورد آنچه اقدامات لازم برای اجازه می دهد به صورت امن بازگشت به کلاس درس. او حاضر به گفت مدارس باید به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا اذعان کرد که مدارس نیاز به بستن و بازگشت به آموزش از راه دور در صورت شیوع.

خطر DeVos’ خواسته

در بالا از آن DeVos را تهدید می کند به قرار دادن مدارس در اتصال دو: باز به طور بالقوه تحت شرایط نا امن و یا از دست دادن پول است که شما نیاز به باز کردن با خیال راحت بعد. DeVos هشدار داد مقامات آموزش و پرورش محلی است که اگر آنها نمی بازگشایی ساختمان های خود را — بدون توجه به آنچه او خواهد شد خودداری بودجه فدرال. فقط زمانی که این بیماری همه گیر متمرکز کرده است این کشور را توجه به نقش محوری مدارس عمومی برای خانواده ها و جوامع و زمانی که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر و نه کمتر منابع با خیال راحت به بازگشایی او می خواهد به جلو و پلاگین در بودجه مدارس باید با خیال راحت به بازگشایی شده است.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در جولای 8, 2020, در واشنگتن, d. C.

این یک منجی است که وزیر جهل آشکار از این واقعیت است که او فاقد قدرت قانونی به دنبال از طریق این تهدید است. او نمی تواند نزدیک مدارس و او مطمئن شوید که نمی توانید آنها را باز کنید یا نه. آموزش و پرورش فدرال اساسنامه نیست شرط دریافت وجوه فدرال در مناطق آموزش دانش آموزان خود را تنها در ساختمان مدرسه. تا زمانی که ایالات متحده همچنان به ارائه آموزش به دانش آموزان DeVos می توانید شکایت همه او می خواهد اما او هیچ قدرت برای متوقف کردن جریان وجوه اختصاص توسط کنگره است.

و این واقعیت بر روی زمین تایید می کند که ایالات متحده نمی فدرال مقامات این تصمیم است. آن را پس از تمام شدن چهار ماه پیش که متحده دستور داد ساختمان مدرسه بسته و انتقال به آموزش از راه دور و سپس دستور داد آنها را به ماندن بسته تا در تابستان.

Randi واینگارتن: معلمان می خواهند در کلاس درس — کنگره باید آن را امن

اما وزیر را تهدید به خودداری بودجه — اما توخالی است و هنوز خطرناک است. این نهاد به ویژه در منحرف کردن توجه از کشورهای که در آن تعلق دارد. هیچ حق آموزش و پرورش در قانون اساسی ایالات متحده. اما حق آموزش و پرورش مندرج در قانون اساسی از تمام 50 ایالت. این قانون اساسی اجباری متحده از طریق شعب منتخب خود از دولت برای حفظ و حمایت از یک سیستم رایگان و آموزش عمومی در دسترس همه کودکان ساکن.

تجاوز در آمریکا قانون اساسی

آمریکا’ قانون اساسی وظیفه نمی کند و تعیین می کند که آیا دانش آموزان باید آموزش حضوری و یا آنلاین و یا در هر روز خاص و یا در هر ماه خاص. اما آن را نشانی از نیاز متحده به ارائه تمام کودکان یک آموزش با کیفیت مناسب در یک محیط امن و سالم. بنابراین زمانی که DeVos خواسته مدارس باز کردن در حال حاضر و یا در صورت از دست دادن وجوه فدرال او نه تنها می خواهد به زور متحده تا دانش آموزان را به ساختمان های بدون پرداختن به خطرات بهداشتی از COVID-19 بلکه هل متحده به نقض خود قانون اساسی تعهدات به دانش آموزان است.

DeVos عبور کرده روشن قانون اساسی خط است که از هم جدا شده دولت فدرال از دولت ها در سراسر کشور ما تاریخ است. متاسفانه این دور از او در تلاش است برای به دست گرفتن قدرت او ندارد. ماه گذشته او به تصویب یک قانون به زور به مدارس برای گرفتن پول کنگره برای آنها محفوظ است و آن را به مدارس خصوصی حتی کسانی که ثروتمند دانش آموزان است. چند ماه قبل از آن, او مواجه دادگاه جریمه به خاطر او ادامه داد: برای جمع آوری پرداخت وام دانشجویی در نقض قانون فدرال است. در حال حاضر او در تلاش است تا پایان اجرا در سراسر ایالات متحده به معنای واقعی کلمه تصریح می کند کنترل خود را بر پایه بهره برداری از هر مدرسه عمومی در کشور است.

بازگشت به مدرسه: کار پدر و مادر نیاز به کمک از کارفرمایان

وزیر DeVos است در اثر خارج از کنترل است. هر روز او باقی می ماند در موقعیت او یک خطر واقعی برای سلامت و رفاه دانش آموزان و دولت سیستم آموزش و پرورش است که آنها خدمت می کنند. متحده و رهبران مدرسه باید رها هر ادعای که وزیر آموزش و پرورش می خواهد شد و یا ارائه هر گونه مفید و رهبری است. اگر مدارس ما آن را با خیال راحت از طریق این آینده علمی تصمیم آنها باید نگاه به سمت داخل تصمیم گیری بر اساس شرایط محلی و ورزش اقتدار استوار است که در دست خود و نه با DeVos.

دیوید Sciarra است مدیر اجرایی قانون آموزش و پرورش مرکز. درک W. سیاه است Ernest F. Hollings صندلی در قانون اساسی در دانشگاه کارولینای جنوبی و نویسنده “مدرسه سوختن: آموزش عمومی و حمله به آمریکا دموکراسی” آمدن سپتامبر. 22. او در توییتر دنبال: @DerekWBlack

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: COVID-19 و بازگشایی مدارس: بتسی DeVos باعث می شود خواسته های خطرناک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>