رادیو فردا میزبان مواجه کلیان کانوی در مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی ماسک در آغوش


کلیان کانوی رفت و عصر روز پنج شنبه صبح به پشته ستایش خود برای آنچه مجریان خبر را خواستار شده است خود را از “لحن جدید” در روز قبل را coronavirus نیروی کار مطبوعاتی خود در چند ماه. او با برخی از ملاقات غیر منتظره سختی از مقاومت مواجه میزبان Martha MacCallum.

“من فکر می کنم آن را فوق العاده مهم برای رئیس جمهور ایالات متحده به ارائه اطلاعات به عموم و نه رویارویی با برخی از مردم در مطبوعات وجود دارد که سوال پرسیدن که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با توسعه واکسن و درمان کانوی گفت: شاید اشاره به این سوال در مورد اتهام جنسی کاسب Ghislaine ماکسول که باعث تهمت به اعتراف او او را ملاقات کرد “چندین بار در طول سال” و “آرزو او را به خوبی.”

زمانی که کاخ سفید مشاور آغاز سخنرانی “تمام کسانی که در مردم وجود دارد که در حال مقاومت در برابر پوشیدن ماسک” گفتن آنها “شما خود را آزادی بازگشت هر چه زودتر اگر شما به پوشیدن ماسک خود را,” MacCallum برش به فشار خود در چرا از آن گرفته تا رییس جمهور برای رسیدن این پیام.

Kayleigh McEnany خواستار فاکس نیوز بینندگان به دنبال تهمت سرب ” در ماسک

“اما کلیان من به شما تضمین وجود دارد که مردم در خانه خواهد شد که گوش دادن به آن و می گویند چرا کاخ سفید باید این پیام را برای همه ما دو ماه پیش است؟” MacCallum خواسته تیز. “چرا حالا ؟ چرا نبود این تحت فشار قرار دادند و تاکید و تشویق توسط رئیس جمهور در آن زمان هنگامی که آن را ممکن ساخته اند و حتی بیشتر از یک تفاوت؟”

“رئيس جمهور هم می گویند در مارس اگر مردم می خواهند به پوشیدن ماسک آنها باید پوشیدن یک ماسک” کانوی پاسخ داد: هر چند که دقیقا یک زنگ حمایت از اساسی ایمنی و احتیاط. او سپس چرخد و به عنوان برگ برنده را در خود کریس والاس مصاحبه آخر هفته گذشته به سرزنش مقامات بهداشتی که “در اوایل” آن گفت: “نمی خواهد کمک کند.” که هدایت و البته تجدید نظر شده بود طولانی قبل از رئیس جمهور برای اولین بار عینک, ماسک, در این ماه است.

کانوی پس از آن نشان داد که فقط دیروز در دفتر بیضی دکتر دبورا Birx تا به حال به توضیح رئیس جمهور است که این تحقیقات قطعی است که با پوشیدن پارچه ماسک کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

و اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف اکثر آمریکایی لوکس گرفتن آزمایش و دریافت نتایج سریع روزانه کانوی گفت: “ما می دانیم که رئیس جمهور است COVID-منفی ما نمی دانیم که در مورد بقیه کشور است. بنابراین ما در حال درخواست از مردم به پوشیدن ماسک.”

کلیان کانوی از دست می دهد و آن را بیش از مریم تهمت کتاب در فاکس نیوز

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>