کیم کارداشیان و کنی وست را شیرین ترین لحظات با بچه های خود را

این عکس ارزش هزار کلمه و سپس برخی از! پس از کیم کارداشیان و کنی وست اضافه شده پدر و مادر خود را به résumés در سال 2013 آنها بوده ام های شایان ستایش, عکس از خانواده خود را.

این KKW زیبایی خالق به هنگام تولد به فرزند ارشد دختر شمالی در ماه ژوئن 2013, پس, پسر سن دو سال بعد. این زن و شوهر در رفت و به شیکاگو خوش آمدید و مزمور از طریق عملیاتی در سال 2018 و 2019 بود.

“من فکر نمی کنم من می تواند مسئولیت رسیدگی به بیش از [چهار بچه],” آرایش مغول گفت: Elle جلوتر از او جوانترین ورود. “من زمان گسترش است واقعا نازک است. و من فکر می کنم این مهم است که در تمام زوج های مادر شوهر به عنوان توجه زیادی به بچه ها.”

در فوریه 2019 در Skims خالق گفته لورا Wasser که او “می تواند انجام دهد دو” اما فکر نمی کنم که خواهد بود که بهترین ایده است. کارداشیان توضیح داد: در “همه را عادلانه” قسمت پادکست در ساعت: “من فقط نمی تواند بیشتر انجام دهید چون من واقعا می خواهید برای رفتن به مدرسه و من واقعا می خواهم به انجام همه این مسائل است. من می خواهم به رفتن را از طریق [لقاح]. من میخوام به نوبه خود 40 — من نمی خواهم به یک مادر. من فکر می کنم چهار خوب است.”

واقعیت ستاره دو برابر کردن بر این در ماه آوریل سال 2020 در حالی که quarantining با نوزادان خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“بودن در خانه با چهار بچه — اگر من همیشه فکر می کردم برای یک دقیقه است که من می خواستم یکی دیگر است که در خارج از درب” خودخواه نویسنده گفت: در طول یک ظاهر در این دیدگاه ، “این واقعا دشوار است.”

E! شخصیت در ادامه به بحث میزبان نشان می دهد: “به عنوان معلم خود را بیش از حد … [من] به احترام تازه کشف شده برای معلمان است. سزاوار آنها بسیار است. آن را دشوار است دستکاری آن است. شما واقعا باید به خودتان را در پشت رایتر و فقط تمرکز بر روی کودکان و نوجوانان است.”

کالیفرنیا بومی بود داشتن “بسیار سرگرم کننده … پیوند” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به پیاده روی در خارج [و ما] به تماشای هر فیلم شما احتمالا می تواند تصور کنید.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن شیرین عکس از Kardashian West و چهار بچه در طول سال از لباس هالووین برای کارت کریسمس شاخه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de