کیم کارداشیان و کنی وست را یو پی اس و فراز زندگی از طریق سال

درست مثل هر زن و شوهر کیم کارداشیان و کنی وست را تجربه کرده اند هر دو بالا و پایین در سال-رابطه طولانی.

کارداشیان و غرب ملاقات در اوایل 2000s زمانی که او ضبط یک آهنگ با او رفیق هویجیک خواننده است که خواهر بزرگتر به Ray J — the KKW زیبایی مغول سابق. این دو دوباره سال بعد پس از 72 روز ازدواج به Kris Humphries به پایان رسید. در آن زمان کارداشیان پاریس برای حضور در غرب مد نشان می دهد.

“درست قبل از اینکه من ازدواج کردم به Kris Humphries, [کنی و من] صحبت شد و من فقط رفت و یک مسیر متفاوت است. من فکر می کنم من تا به حال به از طریق آن به کشف کردن آنچه من می خواستم” او توضیح داد که در Keeping Up With the Kardashians 10th anniversary ویژه در سال 2017. “پس از فروپاشی من احساس واقعا کم و پایین و گفت: فقط آمدن به پاریس و دیدن مد من نشان می دهد.'”

این بازرگان افزود: “او شوخی که او قرار داده و در کل این مد نشان می دهد فقط برای گرفتن یک تاریخ با من. پس من وجود دارد و من با او باقی ماند و جایی که ما شروع به آشنایی. من قسم می خورم از لحظه ای که من فرود آمد و من دیوانه وار در عشق با او بود و من فکر کردم: “آه خدای من. چرا من این کار را هر چه زودتر?’ مانند این است که آنچه در زندگی واقعی مانند — عشق و سرگرم کننده و پشتیبانی واقعی.”

از پایین شروع به دوستیابی در بهار سال 2012 و ما بارگیری در این هفته تایید کرد که در ماه دسامبر که Kardashian انتظار داشتم که این جفت ارز را اولین فرزند شمالی. چهار ماه پس از استقبال از شمال “جوینده طلا” رپ پیشنهاد کارداشیان. زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, در ایتالیا در ماه مه 2014.

به عنوان ازدواج خود را پیشرفت جفت مسائل مواجه می شوند هنگامی که در تلاش برای رشد خانواده خود را. هر چند کارداشیان به هنگام تولد به پسر سنت در 2015, او را خوش آمدید دختر شیکاگو در سال 2018 و پسر مزمور در سال 2019 از طریق قائم مقام.

“شما خود را قائم مقام و وکیل خود را به شما قائم مقام کارگزار و سپس کارگزار توصیه می شود که ما با استفاده از یک درمانگر است که برقراری ارتباط با من و سپس با برقراری ارتباط با او و نوع رابط ما بود,” او توضیح داد که در لورا Wasser‘s “همه را عادلانه” پادکست در فوریه سال 2020 است. “به سوی پایان, ما به اندازه کافی نزدیک که در آن ما می تواند ارتباط برقرار واقعا بدون آن.”

این جفت ارز ادامه داد: برای مواجهه و غلبه بر سختی ها در طول سال از جمله کارداشیان برگزار شد در زور اسلحه, در, پاریس, اتاق هتل در سال 2016. غرب ناگهان خود را به پایان رسید نیویورک کنسرت و با عجله به سمت شنیدن این حادثه ترسناک.

در ماه جولای سال 2020 این برنده جایزه گرمی اعلام کرد اجرا خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده. در طول مبارزات انتخاباتی خود رالی در کارولینای جنوبی او نشان داد بسیار شخصی چیز عالی در مورد او چگونه و Kardashian در نظر گرفته سقط دختر خود را به شمال. او سپس اقدام به رفتن در توییتر بیهوده گویی که در طی آن او ادعا کرد که Kardashian تلاش برای به دست آوردن یک “دکتر به من قفل کردن” پس از رفتار او در کارولینای جنوبی رویداد.

پایین ببینید کارداشیان و غرب یو پی اس و فراز زندگی از طریق سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>