نوبل بنیاد لغو اسراف ضیافت برای اولین بار از سال 1956

نوبل جایزه مراسم را جلو بروید در اشکال جدید’ در دسامبر 10, سالگرد مرگ بنیانگذار این جایزه سوئدی صنعتگر و نیکوکار آلفرد نوبل’. عکس: AFP

استکهلم: نوبل بنیاد که مدیریت نوبل جوایز در روز سه شنبه لغو آن سنتی دسامبر ضیافت شدن از آخرین رویداد را به کنار گذاشته و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما این بنیاد گفت: این جایزه مراسم برگزار خواهد شد در “فرم های جدید”.

این اولین بار است که از سال 1956 که اسراف ضیافت لغو شده است با توجه به پایه و اساس.

این رویداد به طور سنتی نشانه پایان به اصطلاح نوبل هفته زمانی که سال جایزه برندگان دعوت به سرمایه سوئدی استکهلم برای مذاکرات و مراسم اهدای جایزه.

“نوبل هفته خواهد بود نه به عنوان آن را معمولا با توجه به زمان بیماری همه گیر. این یک سال بسیار ویژه هنگامی که هر کس نیاز به فداکاری و انطباق کامل شرایط جدید” لارس Heikensten مدیر بنیاد نوبل در بیانیه ای گفت:.

Heikensten اضافه شده است که برندگان و کار خود خواهد بود برجسته شده در “راه های مختلف”, اشاره است که برندگان جایزه دریافت جوایز خود در کشورهای خود و یا در سفارتخانه ها.

به طور سنتی, جایزه برندگان پیوستن به خانواده سلطنتی سوئد و برخی از 1,300 مهمان ضیافت در استکهلم سالن شهر پس از مراسم اهدای جایزه برگزار شد در دسامبر 10, سالگرد مرگ جوایز’ بنیانگذار آلفرد نوبل.

برندگان جز برندگان جایزه صلح که مفتخر در اسلو نیز معمولا به سخنرانی در شام.

بسیاری از حوادث برگزار خواهد شد تحت ترتیبات جدید به دلیل عدم اطمینان در اطراف اجتماعات بزرگ و مسافرت های بین المللی بنیاد گفت.

اعلام جوایز (پزشکی, فیزیک, شیمی, ادبیات, صلح و اقتصاد) هنوز هم برگزار می شود برنامه ریزی شده بین 5 و 12 اکتبر بنیاد گفت.

نوبل ضیافت گذشته لغو شد در سال 1956 برای جلوگیری از دعوت سفیر شوروی به دلیل سرکوب مجارستانی, انقلاب, big tits babe fucked hard Oxelstrom سر از مطبوعات در بنیاد نوبل گفت: AFP.

“غیر رسمی شام بود با این وجود سازمان بدون سفیر در یکی دیگر از اتاق” او گفت:.

ضیافت نیز لغو شود در طول دو جنگ جهانی و در سال 1907 و در سال 1924.

در حالی که هیچ جایزه اهدا شد در طول جنگ جهانی دوم بودند و در طول جنگ جهانی اول — اگر چه مراسم بودند به تعویق افتاد نوبل متخصص گوستاو Kallstrand گفت: AFP.

“یک cermony و شام بدون سلطنتی برگزار شد و در تابستان سال 1920 هنگامی که آنها دست از این جوایز برای سال های گذشته” Kallstrand گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de