مردم در حال سوزاندن اسناد در چینی کنسولگری در هوستون به پکن می گوید: ما به طور ناگهانی به آن 72 ساعت به آن را تعطیل

یک تصویر از فیلم ظاهر می شود برای نشان دادن اسناد سوزانده شدن در حیاط از چین هوستون کنسولگری.

توییتر/ KPRC2Tulsi/شکستن 911

  • مردم دیده می شد سوزاندن اسناد در چینی کنسولگری در هوستون و خدمات آتش به صحنه نامیده می شدند.
  • پلیس گفت: چند رسانه که مردم بودند سوزاندن اسناد در آنچه به نظر می رسد باز کردن سطل زباله. روشن نیست که چه کسانی اسناد بودند.
  • آن را به عنوان آمد چین گفت: ما دستور داد که کنسولگری بسته شود در یک “بی سابقه ای تشدید.” چینی رسانه های دولتی گزارش داد که به ما داده بود چین 72 ساعت به آن نزدیک است.
  • وزارت امور خارجه گفت: بسته شدن دستور داده شد برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی.
  • چین نقاشی های تصمیم گیری در نور تیره و تار ایالات متحده-روابط چین ادعا ما “بارها ننگ چین” و قول داد که به تلافی اگر نه معکوس آن سفارش.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مردم در حال سوزاندن اسناد در چینی کنسولگری در هوستون پس از چین گفت: ما به آن 72 ساعت به نزدیک است.

محلی خروجی ABC 13 گزارش اولیه صبح روز چهارشنبه که سطل زباله پر از اسناد و مدارک که سوخته در کنسولگری حیاط.

یک مقام پلیس گفت هوستون کرونیکل که شاهدان دیدم کاغذ سوزانده شدن در آنچه به نظر می رسد باز سطل زباله خارج از ساختمان.

پلیس همچنین گفته محلی خروجی Fox26 هوستون که یک آتش سوزی در گزارش کنسولگری در شب سه شنبه بود در نتیجه مردم به سوختن اسناد و مدارک. KPRC 2 گزارش داد که پلیس گفته شد اسناد سوزانده فقط پس از 8 p. m. به وقت محلی در روز سه شنبه.

یک شاهد عینی گفت: KPRC 2: “شما فقط می تواند بوی کاغذ در حال سوختن است.”

Fox26 گزارش داد که افسران پلیس و آتش نشانی اجازه نداشتند بر روی محل آن را به عنوان در نظر گرفته خاک چینی. این مقام پلیس گفت هوستون کرونیکل که پلیس مجاز به دسترسی به ساختمان.

فیلم به نظر می رسد برای نشان دادن اسناد سوزانده خارج از ساختمان:

کسب و کار خودی بود قادر به تماس با سرکنسولگری جمهوری مردم چین در هوستون در خارج از آن ساعت کار می کند.

خبر می آید به چین گفت: ما به طور ناگهانی دستور داد چین به نزدیک آن را بلافاصله.

“در جولای 21, ایالات متحده به طور ناگهانی درخواست چین برای بستن کنسولگری در هوستون. این یک تحریک سیاسی یک جانبه آغاز شده توسط آمریکا در برابر چین” یک چینی وزارت امور خارجه نماینده وانگ Wenbin گفت: در روز چهارشنبه خواستار آن است که یک “بی سابقه ای تشدید” در ایالات متحده و چین روابط.

در بیانیه ای ارسال به خودی کسب و کار وزارت امور خارجه ایالات متحده نماینده مورگان Ortagus گفت: “ما به کارگردانی بسته شدن PRC سرکنسولگری هوستون به منظور محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و آمریکایی اطلاعات خصوصی” با استفاده از مخفف جمهوری خلق چین است.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل PRC را نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار,” او اضافه شده است.

وانگ گفت: حرکت “به طور جدی نقض قوانین بین المللی و هنجارهای اساسی روابط بين الملل” و آسیب های روابط بین ایالات متحده و چین است.

“چین به شدت محکوم کرد این. چین خواستار ایالات متحده بلافاصله پس از لغو این تصمیم اشتباه است,” او گفت:. “در غیر این صورت چین قطعا مناسب و پاسخ لازم.”

هو Xijin سردبیر دولت چین حمایت جهانی روزنامه تایمز گفت: ما به چین فقط 72 ساعت به نزدیک کنسولگری.

روز سه شنبه وزارت دادگستری به اتهام دو نفر در دولت-حمایت هکرها با هک کردن سیستم های کامپیوتری از صدها نفر از شرکت های دولت و فردی فعالان و سرقت داده های خود را. آن است که روشن نیست که آیا این اتهامات مربوط به دستور بسته شدن.

چین دارای چهار دیگر کنسولگری آمریکا در نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و سان فرانسیسکو — و همچنین به عنوان یک سفارت در واشنگتن, DC.

در بیانیه وزارت امور خارجه گفت: هوستون کنسولگری بود که بسته “یک جانبه” آمریکا “برای یک مدت زمان محدود.” آن را مشخص نکرد مهلت داده شده توسط ما.

این وزارتخانه همچنین با انتقاد از ما را درمان چین است.

“برای یک دوره از زمان دولت آمریکا بارها ننگ چین انجام شده بی دلیل حملات در چین توسعه نامعقول ساخته شده همه چیز دشوار است برای چینی دیپلماتیک و کنسولی کارکنان در آمریکا و مرعوب, بازجویی و ضبط شخصی تجهیزات الکترونیکی از دانش آموزان چینی تحصیل در آمریکا” آن گفت: بدون ارائه شواهد به پشت آن اتهامات عنوان شده علیه.

Ortagus که سخنگوی وزارت خارجه گفت: “رئیس جمهور تهمت اصرار بر انصاف و عمل متقابل در آمریکا و چین روابط.”

نیویورک تایمز اشاره کرد که در حالی که سفارش کنسولگری بسته شد یک گام قوی آن بود که گرفته شده بود قبل از اینکه در اختلافات بین کشورها است.

برای مثال ما دستور داد روسیه برای بستن کنسولگری خود را در سان فرانسیسکو در سال 2017 پس از روسیه محدود تعدادی از دیپلمات های ایالات متحده می تواند در مسکو.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>